Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

düzgün modlanmamışki etkinleşsin.

infoman modlayamamışım demek ki. kusura bakma kardeşim. istanbul82 yardımcı olacaktır sana. Şimdi tekrar denedim başarılı diyor ama birşeyleri yanlış yapıyoruz demek ki. :hım:

Edited by exi23

AMI bios modlamak için gerekli olan araçların linki hata veriyor sorunlu yenileyebilirmisiniz? Ayrıca Asus anakartları flashlamak için hangi programı kullanmalıyım? (windows ortamında) Resmi sitesinden baktım pek bulamadım veya dikkatimden kaçtı :)

str8 böyle bir cevap yazdı. "Hi, I'm not able to mod this bios file but the RW report indicates the presence of HASEE slic 2.1 in your system " acaba key ve sertifika girsem olur mu? bir de hasee keyini nereden bulabilirim?

emeğiniz için yinede çok teşekkür ederim

str8 böyle bir cevap yazdı. "Hi, I'm not able to mod this bios file but the RW report indicates the presence of HASEE slic 2.1 in your system " acaba key ve sertifika girsem olur mu? bir de hasee keyini nereden bulabilirim?

emeğiniz için yinede çok teşekkür ederim

Eğer öyleyse olur tabi ama bulabilecek misin hasee nin key ve sertifikasını? Slic bilgisinin 2.1 olduğunu nerden anlamış. Böyle bi uyarı çıkıyor sadece 2.0 olma ihtimali yüksek.

168vqdl.png

internetten modlanmış q2c22 sürümünü buldum ve srunsuz etkinleştirdim. keşke yeni sürüm olan q2c85 olsaydı ama böylede gayet normal çalışıyor bilgisayaraım.

st8 in dediği malesef olmadı. herkese çok teşekkür ederim. emeğiniz ve bilginiz büyük

asus P5QSE2 Anakartımı hangi markaya modlamamı(slic'leme) önerirsiniz? Birde hangi programla windows ortamında flashlayabilirim?

Asusa modladım. Yalnız senin anakart windows ortamında flaşlanıyor mu bilmiyorum. Driverların arasında afuwin.exe yoktu. Dosta flaşlasan iyi olur. infoman etkinleştirdiysen boşver . Hayırlı olsun. ;)

http://rapidshare.com/files/383761520/P5Q-ASUS-SE2-0801_SLIC.ROM.html[/CODE]

Edited by exi23

Asusa modladım. Yalnız senin anakart windows ortamında flaşlanıyor mu bilmiyorum. Driverların arasında afuwin.exe yoktu. Dosta flaşlasan iyi olur. infoman etkinleştirdiysen boşver . Hayırlı olsun. ;)

http://rapidshare.com/files/383761520/P5Q-ASUS-SE2-0801_SLIC.ROM.html[/CODE]

peki bu güncelleme sonucunda herhangi bir istikrarsızlık oluşur mu acaba? ayrıca asus update adlı programla windows ortamında güncelleştirme yapılabiliyor fakat bu güncelleştirme windows 7 yüklüyken mi yapılacak ? Eğer win7 yüklüyken yapılırsa dediğim programın sanırım win7 desteği henüz yok. :) Bu arada teşekkürler.

Zannetmiyorum birşey olacağını ama garanti de edemiyorum. Yok hayır xpde de yapabilirsin bios update i ama slic bilgisi eklendiği için problem çıkarmı, sonuç ne olur bilemiyorum. :unknw: Dos biliyorsan dosta yap bilmiyorsan dosya ismini orjinal biosun ismi gibi yap dene derim. Kolay gelsin.

bios modlamayı kendim az önce denedim slc: asus- slp:asus olarak girdim. Sertifikayıda asus olarak girdim ve go diyince kendiliğinden birşeyler ayarladı. Daha sonra sorunsuz birşekilde oluştu. herhangi bir yanlışlık yapmadım heralde?

P5K-E/WiFi-AP BIOS 1305 anakartım var bunun slic ini bulamadım. buldum ama linki ölmüş. yardımcı olabilirmisiniz.

Please register to see this content.

birde 2 güne kadar normal cracklerle windowsu etkinleştirebiliyordum defalarca yaptım. ne olduysa bütün çabalarıma ragmen etkin olmuyor. etkin olmadıgı gibi win 7 bir daha açılmıyor.

P5K-E/WiFi-AP BIOS 1305 anakartım var bunun slic ini bulamadım. buldum ama linki ölmüş. yardımcı olabilirmisiniz.

birde 2 güne kadar normal cracklerle windowsu etkinleştirebiliyordum defalarca yaptım. ne olduysa bütün çabalarıma ragmen etkin olmuyor. etkin olmadıgı gibi win 7 bir daha açılmıyor.

bu yontem en sağlam yontemdir microsoftun kendi yöntemidir crcak sayılmaz para verip bayılandan mantık olarak farkın yoktur..işlerim yoğun ilgilenemiyorum konuyla fazla k.bakmayın.

bios modlamayı kendim az önce denedim slc: asus- slp:asus olarak girdim. Sertifikayıda asus olarak girdim ve go diyince kendiliğinden birşeyler ayarladı. Daha sonra sorunsuz birşekilde oluştu. herhangi bir yanlışlık yapmadım heralde?

olmuş asusun bios prosuyla flashla okadr. sonra adım2

Asus a modladım,içinde sertifika var onu girersin,tabi bide key,,kolay gelsin..

http://rapidshare.com/files/385033732/P5K-E-1305.rar.html
MD5: 0E1138F963E77E1BC31CD6ED3D01E8CE[/CODE]

benim anlamadıgım olay eski loaderle sorunsuz bir şekilde etkinleştirebiliyordum hemde defalarca yaptım şimdi neden olmadı.

son 2 günde 15 defa win 7 kurdum hiç bir günceleme almadan, program kurmadan etkinleştirmeye çalıştım her denememde win 7 açılmadı çıldırmak üzereydim. bu yöntemle oldu. aslında çok basitmiş ama anlatımlar bana biraz karışık geldi yada ben anlayamadım :)

Merhaba arkadaşlar. Sizden ricam şu benim biosuda dell'e göre modlayabilirmisiniz. baktım baktım Benim gözüm yemedi :) Şimdiden teşekkürler..

MD5: 3BF17F895460BEE331FE115BE878ECE5

asusa modlanmıştır.

• Cyph3r unpinned this topic