Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

kardeşim denedim ama olmadı win flash hata werio yüklerken yeni yedek aldım uniwersalla eğer yapabilen arkadaş warsa burada:

rw raporuda burda unutmuşum kusura bakmayın :

yardımcı olabilirmi yaa ne lanet bişeymiş bu yaa :angry2:

Kusura bakma bir süredir nete girememiştim. Bir de aşağıdakini dene dell modlu.Phoenix Tool ile yaptım.

Please register to see this content.

phonix biosların bi kımsı sadece dsotan flashlanır onlardan olabilir ..marka ne?

Kusura bakma bir süredir nete girememiştim. Bir de aşağıdakini dene dell modlu.Phoenix Tool ile yaptım.

yok kardeşim buda olmadı swinflash hata werdi yine

Marka derken istanbul82 casper cpr 2400 anakart ıntel crestline ich8m pm965 bios phoenix bios sürümü:C3D18

zaten bugün email attım caspera bakalım bios için cewap wereceklermi yoksa bu biosun orjinalini felan bulamaycam ben :nea:

yok kardeşim buda olmadı swinflash hata werdi yine

Marka derken istanbul82 casper cpr 2400 anakart ıntel crestline ich8m pm965 bios phoenix bios sürümü:C3D18

zaten bugün email attım caspera bakalım bios için cewap wereceklermi yoksa bu biosun orjinalini felan bulamaycam ben :nea:

Win de deneme sen dosta dene bi.

rw raporu nasıl alınır ayrıntılı açıklayabilecek varmı acaba?

kardeş önce

burdaki programı indir pc ye kur sonra programı çalıştır baştaki Access menüsünden gir aşağıda ACPI Tables onu tıkla bi menü açılcak onun bi yerine tıkla control + f2 tuşuna bas sana rw raporunu nereye kaydetsin die soracak istediğin yere kaydet rw raporun hazır :rolleyes2:

sen iyicie çorba yapmışsın chew wga direk wga dosyalarını değiştirr bios modla bi alkası yoktur chew wga biraz sakat en sağlamını istiyosan şunları yap..

1. bosunu flash et..

2.orj win7 kur chew wga bozuyor..

3.sertifika key gir...

keyfine bak..

slic dosya modlu biosun onla flsh edicn..

peki bu chew wga da diğer amele işi loader ve crackler gibi sisteme çift bios etkisi yapıp stabiliteyi bozuyor mu???

Merhabalar. Dün vista kurdum ve enteresan birşey oldu. Biosum dell 2.1 modlu. Bildiğim kadarıyla da vista slic 2.0 kullanıyor. Ama dün vistaya dell key ve sertifika girdiğimde aktivasyon sağlandı yine. Bu normal mi? Yani biosu 2.1 olan herkes 2.0 a da sahip olmuş mu oluyor.?

Merhabalar. Dün vista kurdum ve enteresan birşey oldu. Biosum dell 2.1 modlu. Bildiğim kadarıyla da vista slic 2.0 kullanıyor. Ama dün vistaya dell key ve sertifika girdiğimde aktivasyon sağlandı yine. Bu normal mi? Yani biosu 2.1 olan herkes 2.0 a da sahip olmuş mu oluyor.?

evet bu gayet normal 2,1 slic ile hem win 7 hemde vistayı aktif edebilirsiniz :closedeyes:

hocam SLICToolKit'e görüntüye göre sizin bilgisayarınız % 100 sağlıklı bir şekilde modlanmış, geçmiş olsun... :)

ancak önceki mesajımda dediğim gibi şuan sizin bilgisayarınız "Bildirim" modunda, o modun uyarılarını kaldırmanın tek yolu şimdilik format (şimdilik dedim çünkü bununla alakalı bir çalışmam var, inşallah becerebilirim :) ama önce sistemimi korsana düşürmeliyim :D )...

bazı arkadaşlar yakalandıktan sonra bin türlü crack kullanıyorlar, crack işe yaramayınca da crack'i hazırlayana veryansın ediyorlar :whistle: yakalandıktan sonra en sağlam crack bile kullansanız sittin sene o "Bildirim" modu uyarılarını kaldıramazsınız, "Bildirim" modu uyarılarını piyasada tek kaldıran crack ChewWGA uygulamasıdır, o da lisansla alakalı dosyaları patchliyor, sistemin ürün anahtarı 30 günlük TRIAL key olduğu halde lisanslı gibi gözüküyor... ama onun da güncelleştirmeler yoluyla devre dışı bırakıldığına dair bazı arkadaşlarım bana söylediler... her neyse lafı uzattım...

sorunuza cevap olarak, formatta ürün anahtarı girmeyin, kurulum bittikten sonra manuel olarak key ve sertifika girin yada benim uygulamalarımdan birini kullanabilirsiniz... :lol:^_^

bende saatlerdir bios %100 modlu olduğu halde bildirim uyarılarından kurtulmak için bütün keyleri deneyip durdum.Artık ya tutarsa diye kafadan serial sallamaya başlamıştım :rolleyes:

bende saatlerdir bios %100 modlu olduğu halde bildirim uyarılarından kurtulmak için bütün keyleri deneyip durdum.Artık ya tutarsa diye kafadan serial sallamaya başlamıştım :rolleyes:

Eğer windows aktivasyon teknolojileri adlı KB971033(yanlış hatırlamıyorsam) numaralı güncellemeyi yükleyip yakalandıysanız, ne remove wat ne de orijinal key işe yaramıyor artık. Tek yol format atıp yeniden kara liste olmayan bir keyle lisanslamak yada o güncellemenin yada uyarının olmadığı yedeğiniz varsa ona dönmek. :)

Arkadaşlar elinde hp dv6 1270st nin modlanmış biosu olan var mı uğraştım ama beceremedim farklı bir bios u var.

hplerde orj biosunun dosya adını ver orj sitesinden daha kolay bulunuyo..

spxxxxxxx.exe

gibi okey...

Edited by istanbul82

ARkaDAŞLAR BENİM GA-M61PME-S2

4 Mbit Flash ROM

Lisanslı AWARD™ BIOS

PnP 1.0a, DMI 2.0, SM BIOS 2.3, ACPI 1.0b

MODLAYABİLİRMİSİNİZ

http://hotfile.com/dl/47754053/2f6692d/M61PMES2_SLIC.F4_bios.rar.html[/CODE]

buyur kardeş dell modlandı

• Cyph3r unpinned this topic