Jump to content

Windows 10 Flatlite V3 2021 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

cankusa, 31 dakika önce yazdı:

Merhabalar sistem içerisinde kullanmış oldugunuz Extended Disc Cleanup - Sistemde temizlik yapmak için kullanılır

ayrıca paylaşmanız mümkünmüdür.

Buyur.

Please register to see this content.

• Like 2

Bu arada çalışmanın güncellenmesini talep eden arkadaşlar oluyor. Burada kullanılan imaj gereksiz güncellemeleri almaz. Şuan bile kursanız 5 güncelleme çıkıyor.

Kırmızı ile işaretlenenler Sanal Makine sürücüleri.

p3dbyud.png

Yani her ay veya 2, 3 ayda bir bu çalışmanın yenisini çıkarmaya gerek yok. 

Güncellemelerde son yapı güncellemesini alacaksınız ve netframework güncellemeleri + güvenlik güncellemesi.

• Like 1
  • Thanks 2

MrRush, 54 dakika önce yazdı:

Bu arada çalışmanın güncellenmesini talep eden arkadaşlar oluyor. Burada kullanılan imaj gereksiz güncellemeleri almaz. Şuan bile kursanız 5 güncelleme çıkıyor.

Kırmızı ile işaretlenenler Sanal Makine sürücüleri.

Yani her ay veya 2, 3 ayda bir bu çalışmanın yenisini çıkarmaya gerek yok. 

Güncellemelerde son yapı güncellemesini alacaksınız ve netframework güncellemeleri + güvenlik güncellemesi.

Uzun ömürlü projelerimiz olduğunu her zaman söylüyorum :) 

• Like 1
  • Thanks 1

• 1 ay sonra...
ademsahin, 4 saat önce yazdı:

Selamlar,

Tüm mesajları okuyamadım. Sistemi kurdum gayet de memnunum ama aktivasyon sanırım otomatik olarak olmuyor. Bu sistemi aktive etmek için kullanabileceğim bir araç var mıdır?

En iyi yöntem burada :punk:

• Like 2
  • Thanks 1

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
Senkron2, 29.05.2022 - 06:10 yazdı:

En iyi yöntem burada :punk:

Selamlar,

Buradaki yöntem ile daha önce etkinleştirme yapmıştım ancak bu sürümü tekrar kurdum ve şu an hangisini denersen deneyeyim desteklenmiyor hatası alıyorum. Artık işe yaramıyor mu bu aktivasyon aracı? Ya da başka önerebileceğiniz var mıdır?

ademsahin, 6 saat önce yazdı:

Selamlar,

Buradaki yöntem ile daha önce etkinleştirme yapmıştım ancak bu sürümü tekrar kurdum ve şu an hangisini denersen deneyeyim desteklenmiyor hatası alıyorum. Artık işe yaramıyor mu bu aktivasyon aracı? Ya da başka önerebileceğiniz var mıdır?

Bilmiyorumda 9.4 versiyon var bende kullanıyorum lazım oldukça bir sorunla karşılaşmadım. 

siz acaba legacy sistemde mi deniyorsunuz? Efi kurulumda masaüzerine kopyalıyorum sade ismi kısa bir dosya içerisine açıyorum bat dosyasını çalıştırıyorum gayet düzgün çalışıyor.

Django, 18 saat önce yazdı:

bunun yenisi gelse çok iyi olurdu. eylül veya ekim ayında.

Yenilik olarak beklentiniz nedir?

Ben hep aynı tarz güncellenmiş sistem paylaşma taraftarı değilim. Değişik veya yenilik olması şart. 

Arada çalışmalar yapıyorum ama istediğim sonuca ulaşamadım. Boş durmuyoruz yani.

• Like 4
  • Thanks 1

MrRush, 3 saat önce yazdı:

Yenilik olarak beklentiniz nedir?

Ben hep aynı tarz güncellenmiş sistem paylaşma taraftarı değilim. Değişik veya yenilik olması şart. 

Arada çalışmalar yapıyorum ama istediğim sonuca ulaşamadım. Boş durmuyoruz yani.

Mesela sadece yeni güncelleme entegresi ve birkaç yeni ayar gibi ufak değişikliklerde v3.1-v3.2 şeklinde ara sürümler çıkartıp ana sürüm değişikliklerinde v4-v5 gibi devam edebilir seri hocam. Hem baskıdan kurtulmuş olursunuz, hem de konu sürekli güncel kalır.  Herkes rahatlar. 😃

• Like 3

Sistem uçak olmuş uçuyor. Gayet stabil, ram ve işlemci tüketimi makul. Kaldırılan bileşenler ayarında ve tadında; ne eksik ne de fazla. Güncellemeleri sorunsuz alıyor, saçma sapan dll ve sistem hataları vermiyor. Kullandığım tüm programlar sorunsuz yüklendi. Görsellik de doyurucu; daha ne olsun. Teşekkür ederim.

• Like 3

ismlcyrl, 2 saat önce yazdı:

@MrRushhocam kms suite ile etkinleştirme yapamadım. Bu sürüm desteklenmemektedir diyor

Araç çalışıyor. İlk menüden 1.seçenek seçilecek. 2. menüden yine birinci seçenek seçilecek ve ardından Windows etkinleştirilmesi için W seçilecek.

PIf8SGS.gif

• Like 3

Yaklaşık 6 aydır bu sistemi kullanıyorum herhangi bir sorun ile kesinlikle karşılaşmadım ve şu ana yüklediğim en iyi, hızlı ve stabil sistem diyebilirim emekleriniz için çok teşekkürler. Ancak uzun bir süre geçtiği için format atmayı düşünüyorum (sıkıntıdan) bu yüzden sizin yeni paylaşımlarınız bekliyorum. Yeni bir sistem gelecek mi hocam?

ibooakgun, Bir saat önce yazdı:

Yaklaşık 6 aydır bu sistemi kullanıyorum herhangi bir sorun ile kesinlikle karşılaşmadım ve şu ana yüklediğim en iyi, hızlı ve stabil sistem diyebilirim emekleriniz için çok teşekkürler. Ancak uzun bir süre geçtiği için format atmayı düşünüyorum (sıkıntıdan) bu yüzden sizin yeni paylaşımlarınız bekliyorum. Yeni bir sistem gelecek mi hocam?

11 üzerinde çalışıyorum. 22h2 de çalışma olabilir. Beklediğim bir yapı.

MrRush, 3 saat önce yazdı:

Araç çalışıyor. İlk menüden 1.seçenek seçilecek. 2. menüden yine birinci seçenek seçilecek ve ardından Windows etkinleştirilmesi için W seçilecek.

Deneyip haber vereyim hocam. Önceki ltsc sürümler gibi denemiştim yanlış yapmışım demekki

aliakkya06, 3 saat önce yazdı:

Keşke bu sistemin aşırı görselden uzak w11 simgeli hali gelse

Hocam aşırı bir görsellik yok ki zaten; ekstra bir animasyon ya da sistemi yoran herhangi bir durum söz konusu değil. Duvar kağıdını, kilit ekranını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Zaten onlarca da Windows 11 icon paketi var internette; bu iş de en fazla 3-5 dakikanızı alır. 

ismlcyrl, 7 saat önce yazdı:

@MrRushhocam kms suite ile etkinleştirme yapamadım. Bu sürüm desteklenmemektedir diyor

Haddim olmayaraktan söyleyeyim; @mephistoo2 üstadın KMS Suite uygulaması ile tam  5 bilgisayarda sorunsuz olarak etkinleştirme yaptım.

• Like 1

MrRush, 5 saat önce yazdı:

Dediğin şekilde yaptım ve oldu. Ben diğer seçenekten denemiştim hocam teşekkürler. 

helehoyni, 43 dakika önce yazdı:

Hocam aşırı bir görsellik yok ki zaten; ekstra bir animasyon ya da sistemi yoran herhangi bir durum söz konusu değil. Duvar kağıdını, kilit ekranını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Zaten onlarca da Windows 11 icon paketi var internette; bu iş de en fazla 3-5 dakikanızı alır. 

Haddim olmayaraktan söyleyeyim; @mephistoo2 üstadın KMS Suite uygulaması ile tam  5 bilgisayarda sorunsuz olarak etkinleştirme yaptım.

Yok estağfurullah ne haddi hocam bende yıllardır suite’i kullanırım yanlış seçeneği seçmişim şimdi oldu

Windows/System32 Klasörü ve SysWOW64 Klasörü içerinindeki imageres.dll dosyalarını Orjinal Windows 11 imageres.dll dosyası ile değiştirirsen,Simgeler değişmiş olur.

aliakkya06, 3 saat önce yazdı:

Hocam bu sistemi win 11 simgeleriyle kullanmak istiyorum yardımcı olabilicek varmı. Teşekkür ederim emeklerinize herbirinizin çok iyisiniz

Edited by tapfer

Hocam kurulum bitip güncellemeleri yaptıktan sonra ne yapicaz tam anlamadım burdaki kısımda anlatılan ne için 

3.parti tema seçeneği eklenmedi. Kullanıcıya bırakıldı. Kurulum sonrası C:/ dizininde OldNewexplorer adında bir klasör göreceksiniz.

Klasör İçeriği:

UltraUXThemePatcher_3.5.0.exe (3.parti tema kullanabilmek için yama) Tüm güncellemelerinizi indirip kurduktan sonra isteğe bağlı uygulayınız.

Themes klasöründe bir adet sade bir tema (Gündüz-Gece Modlu)(Ekstra olarak İnternetten 1809 uyumlu tema bulup kendiniz yükleyebilirsiniz)

OldNewExplorerCfg.exe (Ribbonu kaldırmak ve eski görünümlü Explorer.exe kullanmak içindir)

Numix Crusors (İki tip imleç ekli. Biri siyah biri beyaz.(Install.inf dosyasına sağtık ile Yükle seçeneği ile sisteme eklenir)