Jump to content

Windows 10 Flatlite V3 2021 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
ulas55, 27.11.2023 - 20:53 yazdı:

windows storenin nasıl kurulacağı sunumda anlatılmış ama ben kuramadım.

başka bir kurulum şekli varsa nasıl kurulur arkadaslar.

şimdiden herkese teşekkürler.

Hocam Sitede Katılımsız Store Mevcut onu Yüklemeyi denermisin

• 1 ay sonra...

Türkçe orijinal MSDN sürümü, defalarca indirdim güncelledim, son güncellemelerle ilgili olarak bir iki adet sorun oluşturuyor sistemde...

İngilizce orijinal MSDN sürümü indirdim, ilk deneme ve kurulumda, güncelleme sonrası hiçbir hata ile karşılaşmadım.

Ve de, ingilizce sürüme, güncelleme sonrası, sadece 5 Adet Reg Kaydı ve simge paketi ekleyerek, kullanıma devam ediyorum, edeceğim.

Yakın zamanda Dism++ ve NTlite ile ingilizce olan sürümü, güncelleyip, düzenleyeceğim.

Türkçe olan sürümde, hangi hatayla karşılaşsam, güncelleme sonrası ve türkçe dilde olduğu için oldu.

İngilizce sürümde öyle bir hata olmayacak...

Size ve diğer ilgilenen arkadaşların haberi olsun diye yazdım...

Sizin sürümde güncellemede hata olmasa bile, manuel güncellenen ve son gelen güncellemeler soruna neden oluyor. Türkçe sürümlerde...

Güncellemeler sorunsuz kuruluyor ama Sistemin başka başka yerlerinde sorunlar oluşuyor...

Sizin sistemle ilgisi yok yazdıklarımın, sadece Windows 10 Enterprise LTSC 2019'un orijinal msdn sürümünde karşıma çıkan ufak tefek hatalar var ve çözmenin tek yolu, ingilizce olarak kullanmakmış onu anladım...

Saygılarımla...

Edited by va7eyla

RidvanKms, 08.12.2023 - 21:14 yazdı:

Hocam Sitede Katılımsız Store Mevcut onu Yüklemeyi denermisin

Katılımsız olması gerekmez, katılımsız olmayanında ise, klasör şeklinde, install.cmd adında bir dosya var, dosyayı çalıştırdığınızda otomatik kuruluyor zaten...

Katılmsız yapmaya bile gerek yok, katılımsız yapan kişiler, klasörü bütün halde içeriğe kopyalayıp, dediğim dosyayı (install.cmd) sessiz kurulum parametresiyle çalıştırıyor...

Sessiz kurulum olmasa bile, önünüze cmd ekranı gelip, kurulanlar ekranda belirip, kısa sürede kurulum tamamlanacaktır...

Herşeyi hazır bekleyen bir milletiz ama, dosya tamemiye hazır zaten, bide katılmsız yapmaya veya aramaya gerek yok...

Saygılarımla...

• 1 ay sonra...
MrRush, 31.08.2022 - 23:44 yazdı:

Farklı bir konunuza yazmak istedim, çünkü yorumu düzenleyip, içerik ekleyince, kişi tarafından tekrar bakılmadıkça, ileti mesajı gelmiyor diye biliyorum.

Updateleri ntlite ile ekledim, fakat önceden dediğiniz gibi, ntlite çalışırken, pcde net fremaworkların hepsi yüklüydü. 3.5, 4.8 ve 4.8.1 yüklüydü.

Videoyu ileri sararak, güncelleme kısmında eklediklerimin çıkmadığını görebilirsiniz.

Sıfır format atılmış hali olsun diye baştan çektim...

Belki inanmayanlar vardır, ya da yapılabileceğine inanmayıp, ben alınmayayım diye yorum yapmayanlar vardır...

Please register to see this content.