Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Flatlite V3 2021 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

cesurbilgisayar, 3 saat önce yazdı:

güvenli konuk oturum açmayı nasıl düzelticez

başka bilgisayardan paylaşılan şeyi girmek isterken güvenli konuk oturum açma diye bi hata veriyo 

bu arada sistem baya iyi olmuş baya akıcı

ellerine sağlık üstad

@MrRush

Devre dışı bırakılan bileşenleri kontrol edin. 

Kaldırılan ve silinen bileşenler hakkında destek vermiyorum. Sistem daha akıcı çalışması için sık kullanılmayan bileşenler kaldırılmıştır veya devre dışı bırakılmıştır.

Devre dışı olanları kendiniz aktif edebilirsiniz. Kaldırılan bileşenler geri gelmez.

• Like 2

Anderman, 18.12.2021 - 14:51 yazdı:

Merhaba sistem güzel elinize sağlık. Fakat etkinleştirme sorunu yaşıyorum. Kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığımız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz hatası alıyorum. Çözümü nedir ?

Kms sorunsuz etkinleştirir. Forumda mevcut.

ermel, 16.12.2021 - 20:22 yazdı:

Rica etsem duvar kağıdı paketini paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.. :) 

Müsait zamanda eklerim.

ermel, 16.12.2021 - 20:22 yazdı:

Rica etsem duvar kağıdı paketini paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.. :) 

MrRush, 1 saat önce yazdı:

Müsait zamanda eklerim.

ben ekledim elimde hazırdı ustadım hepinize hayırlı forumlar 

Please register to see this content.

• Like 1

Selamlar,

Bütün konuyu okudum ancak bir konuyu kendimce algılayamadım. Affınıza sığınarak, kurulumu yapabilmek için elimde daha önceden ayarlanmış ventoslu usb sürücüm var. Bunun içerisine isoyu atarak kurulumu sorunsuz yapabiliyor muyum? Yoksa Rufus ile özel bir usb sürücü mü yapmam gerekiyor.

Yardımlarınızı rica ederim.

chatty, Bir saat önce yazdı:

Selamlar,

Bütün konuyu okudum ancak bir konuyu kendimce algılayamadım. Affınıza sığınarak, kurulumu yapabilmek için elimde daha önceden ayarlanmış ventoslu usb sürücüm var. Bunun içerisine isoyu atarak kurulumu sorunsuz yapabiliyor muyum? Yoksa Rufus ile özel bir usb sürücü mü yapmam gerekiyor.

Yardımlarınızı rica ederim.

Rufus veya WinPe ile kurulum sağlanır. Winpe içinde 7-8setup varsa sorunsuz kurulur. 

keyiflerolsun, 4 saat önce yazdı:

Microsoft Store kolay bir şekilde aktifleştirilebiliyor mu acaba?

Test etmedim. Uyumlu Store Paketi kullanarak yüklemeyi deneyin.

Bu sürümün genel özelliği Store ile alakalı uygulamaların olmaması. Sonradan yüklemek kullanıcıya bağlı.

Kral emeklerine saglık mukkemel sistem hazırlamıssın tek skntı bana wındows store lazım eklemeyı bulamadım musait bir zamanda yardımcı olursan sevinirim

MrRush, 24.12.2021 - 19:17 yazdı:

Test etmedim. Uyumlu Store Paketi kullanarak yüklemeyi deneyin.

Bu sürümün genel özelliği Store ile alakalı uygulamaların olmaması. Sonradan yüklemek kullanıcıya bağlı.

Mağza kurulabilir Link 

Please register to see this content.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Üstad, çalışman çok güzel olmuş, emeğine sağlık. Ssd olmadan bile pc akıcı bir şekilde çalışıyor. Yalnız dikkatimi çeken birşey oldu, Windows ayarlarını açtım, simge durumuna küçülttüm, daha sonra bu pencereyi tekrar açtığımda, görüntüde önce hafif bir bulanıklık oluyor, sonra netleşiyor. Her seferinde ve sadece windows ayarlarını simge durumuna küçültüp büyüttüğümde yapıyor. Denetim masası veya diğer kalsörlerde bu sorun yok. Nedeni ne olabilir?

djbugra, 42 dakika önce yazdı:

Üstad, çalışman çok güzel olmuş, emeğine sağlık. Ssd olmadan bile pc akıcı bir şekilde çalışıyor. Yalnız dikkatimi çeken birşey oldu, Windows ayarlarını açtım, simge durumuna küçülttüm, daha sonra bu pencereyi tekrar açtığımda, görüntüde önce hafif bir bulanıklık oluyor, sonra netleşiyor. Her seferinde ve sadece windows ayarlarını simge durumuna küçültüp büyüttüğümde yapıyor. Denetim masası veya diğer kalsörlerde bu sorun yok. Nedeni ne olabilir?

Sürücülerin güncel değilse güncelle. Özellikle ekran kartının.

Sistem bilgilerin nedir bu arada?

Sürücüleri Windows update üzerinden güncelledim. Bilgisayar hp, all-in-one, i5 8250u, 4gb ram, 1tb HDD, tümleşik, Intel uhd 620 ekran kartı. Şu anda başka bir bilgisayara kurulum yapıyorum. Bakalım onda da aynı şey olacak mı? Ona göre aksiyon alayım..

ermel, Bir saat önce yazdı:

Bu harika çalışmanın V4 versiyonu gelecek mi acaba?? 🙂

Bilmem. Acep gerek varmıdır. 😁

Bu sürümle son noktayı koymuştum aslında 2021 sürümü çıkana kadar. Bu aralar yoğunluktan pek müsait değilim. Söz vermiyeyim ama sürpriz de olabilir.

• Like 1

MrRush, Bir saat önce yazdı:

Bilmem. Acep gerek varmıdır. 😁

Bu sürümle son noktayı koymuştum aslında 2021 sürümü çıkana kadar. Bu aralar yoğunluktan pek müsait değilim. Söz vermiyeyim ama sürpriz de olabilir.

🙏 Vallahi Olursa sürprizlerin en güzeli olur...🥰 Şimdiden Teşekkürlerimizi iletelim...🙂