Jump to content

Windows11 Yükseltme 1.0.0

kadetti
 Share

Recommended Posts

a.thumb.gif.bed45457f8696ca1d2202fe871aa085e.gif Microsoft kısıtlamalarını aşan Windows 11'e Yükselme aracı

UygulamaAna

Uygulama Dil Seçimi

Uygulama Yükleme Seçimi

İndir :

https://github.com/coofcookie/Windows11Upgrade/releases/download/1.0.0/Windows11Upgrade_EN.zip

Sistem gereksinimleri

Asgari Tavsiye edilen
işletim sistemi Windows 10 En son Windows 10 derlemesi
İşlemci 64 bit 64 bit
Veri deposu 4 CİGABAYT 8 GB+

Eğer sistem dili başka bir dil seçerseniz, * Upgradeseçeneği devre dışı bırakılacaktır, sadece Data onlyve Clean installmevcut olacak!

Lisans

Windows11Upgrade ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır, GPL-3.0 lisansını kullanır.

Tam lisans metni için LİSANS bölümüne bakın .

Kredi

Baypas için AveYo'ya teşekkür ederiz.

Edited by kadetti
  • Like 7
  • Haha 1

kadetti, 4 saat önce yazdı:

Microsoft kısıtlamalarını aşan Windows 11'e Yükselme aracı

İndir :

Sistem gereksinimleri

Asgari Tavsiye edilen
işletim sistemi Windows 10 En son Windows 10 derlemesi
İşlemci 64 bit 64 bit
Veri deposu 4 CİGABAYT 8 GB+

Eğer sistem dili başka bir dil seçerseniz, * Upgradeseçeneği devre dışı bırakılacaktır, sadece Data onlyve Clean installmevcut olacak!

Lisans

Windows11Upgrade ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır, GPL-3.0 lisansını kullanır.

Tam lisans metni için  bölümüne bakın .

Kredi

Baypas için 

Please register to see this content.
 ederiz.

Kadetti hocam bu küçük programı nasıl ve ne zaman kullanacağız çünkü Win 11 i yüklemeye başladığımız anda durduruluyoruz 

Nasıl. İndirtmiyor mu?

Sistem dilinden farklı dil seçilirse indirme duruyor sitesinde öyle diyor, ben öyle anladım.

Paketi açıp Windows11Upgrade'i çalıştırdıktan sonra, iki seçenekle karşılaşırsınız; Windows 11 ISO dosyasını seçin ve Windows 11 ISO dosyasını indirin. Seçiminizi yaptıktan sonra, dili seçmeniz gerekir. Sistem dilinizden başka bir dil seçerseniz Yükseltme seçeneği devre dışı bırakılır; yalnızca Veriler ve Temiz yükleme kullanılabilir olacaktır. Ardından, Yükseltme (Windows'u kaydeden uygulamaları ve verileri yükseltir), Yalnızca Veri (Yalnızca verileri kaydeden yükseltmeler) ve son olarak Temiz Yükleme'yi seçmeniz için birkaç yükleme seçeneği sunulur. Seçiminizi yapın ve Sistemi Kur düğmesine basın.

Edited by kadetti
  • Like 2