Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

YILDIZ23, 3 saat önce yazdı:

Paylaşımcıya yapmış olduğumuz teşekkür mesajı bilerek mi engelleniyor admin?

Beğen butonuna bile tıklasanız yeterli. Teşekkür mesajları vb. mesajlarla ilgili olarak forum kuralları çerçevesinde belirtilmekte yazılmaması vs. 

shalyangose, 2 saat önce yazdı:

link indirme sınırına ulaşmıs indirmiyor kaydetmiyorda.

Alternatif mirror link eklendi.

KHEDIRA, 2 saat önce yazdı:

mephisto reyizin çalışmasından ne farkı var bunun ? 

Farkı yapılandırma, bir kaç lisans içermesi mephisto üstadın kms çalışmasınıda içermekte açıklamalara eklendi. Çeşitlilik iyidir anlayışında hazırlandı çalışma.

metin425, 58 dakika önce yazdı:

Yandex link indirme sınırına ulaşmıs indirmiyor

Mirror link çalışmıyor

Tarayıcınız ile alakalı olabilir. III. Mirror link eklendi mediafire üzerinden indirebilirsiniz. Şifre: tnctr

Mrtkx, Bir saat önce yazdı:

Tam Windows 11 Pro için temiz bir aktivasyon aracı arayışına girmişken foruma girer girmez bu konuyu görmek beni çok mutlu etti. Elinize sağlık, verimli çalışıyor.

Geri bildirimleriniz yorumunuz için teşekkürler.

34ero, 5 saat önce yazdı:

windows veya ofis için alınan lisans yedeğini geri yükle de olabilse süper olurdu....

Önemli olan yedekleri alabilmek geriside manuel olarak lisansı tanımlamak. Lisans yedekleriyle ilgili farklı geri yüklemeli bir araç bulursam eklerim ama şimdilik bu iş görmekte. 🙂 

• Like 1

• forjest changed the title to Tnc Lisans Aracı V2.0
muhsin42, 3 saat önce yazdı:

Link çalışmıyor.

"Veri indirme sınırı aşıldı. Dosyayı Yandex.Disk'e kaydedip oradan indirebilirsiniz."

Yandex ücretsiz bir hesap açabilirsiniz. Hesabınıza kaydedip geçiş yaparak direk indirme veriyor kolay olması ve tercih edilmesi nedeniyle özellikle yandex'i kullanıyorum. Bir dünya cloud sunucuları mevcut çoğuda reklam zombisi, sağdan soldan reklamlar popuplar vs. açılmakta buda tabiatıyla rahatsız edici oluyor kullanıcı için değerli kardeşim.

SerdarAkkaya, 1 saat önce yazdı:

Windows defender virus olarak algılıyor,indirdim ama çalıştıramadım

Konuyada eklendi hassas antivirüs programları defender vb. şekilde uyarı ileti engellemelerle karşılaşılabilir. Bunun için, geçici olarak koruma faktörlerini askıya almak yeterli gelecektir. Bunun dışında kullandığım dosyalar birbirinden farklı olarak script içerikli olmalarından kaynaklı olarak doğası gereği av'ler tarafından engellenebilmekte ne yazıkki.

Konuya alternatif link MediaFire eklendi.

• Like 1

Bir kaç sitede daha gördüm yayımlamışlar. Ancak üzüldüğüm nokta bir alıntı ve yapımcı adı eklenmemiş olması oldu. Ne kadar zor olabilir ki, iki satır bilgi düşmek şaşırmadım tabiki. İlla turbobit vd. paralı sitelere eklenip yüklenmesiyle reklam gelirleri vs. derken kendi amaçları doğrultusunda bir yaklaşım sergilenmekte uzun süredirde bu böyle gidiyor. 🙂 

• Like 6

forjest, 32 dakika önce yazdı:

Bir kaç sitede daha gördüm yayımlamışlar. Ancak üzüldüğüm nokta bir alıntı ve yapımcı adı eklenmemiş olması oldu. Ne kadar zor olabilir ki, iki satır bilgi düşmek şaşırmadım tabiki. İlla turbobit vd. paralı sitelere eklenip yüklenmesiyle reklam gelirleri vs. derken kendi amaçları doğrultusunda bir yaklaşım sergilenmekte uzun süredirde bu böyle gidiyor. 🙂 

Öyle olduğunu görünce yazdım zaten üstat, haberdar mısın diye merak ettim.

kadetti, 11 dakika önce yazdı:

Öyle olduğunu görünce yazdım zaten üstat, haberdar mısın diye merak ettim.

Reklam olmasın eklemeyeyim şimdi sadece tek bir siteye konu linki verdim. Bundan haberdardım. Ancak senin eklediklerin ve benim sonradan baktığım bir kaç sitede de görünce bilgim oldu. Hiçbiride ne site adı, ne alıntı ne de yapımcı adı vs. eklememişler. Sitelerde bizlerin yayımladığı bazı içeriklerin verildiğini uzun zamandır bilmekteydim zaten rahatsız olsakda farketmiyor. Site yöneticileri bu konularda düşünceli olduklarını zannetmiyorum. Konu sahiplerinin haberleri olmaksızın tnctr de veya farklı mecralarda yayımlanan içerikleri hemen farkedip eklemekteler bunu biliyorum. Seninde duyarlılığın için, teşekkür ederim şahsım adına. 🙂 

• Like 2

• forjest changed the title to Tnc Lisans Aracı V3.0
  • forjest changed the title to Tnc Lisans Aracı V4.0

sxjgb1a.jpg
Üstad Win7 x64 de,  offis 2016 x64bit olanı kurdum lisans bir türlü kurulmadı..bütün seçenekleri denedim olmadı..aktif olması için win10 istiyor:( ne alakası var ise artık.. nyse ANAPENCEREYE offis ile ilgili bir seçenek koysanız direk aktivasyon yapacak şekilde bir çalişma yapsanız çok iyi olurdu..
genelde ben offis aktivasyonlarında KMS-VL-ALL-7.2RC5 kullanırım bunu da içinde gömmeseniz belki işe yarar.linki aşagıda vereyim

Please register to see this content.

Edited by bozart

• forjest changed the title to Tnc Lisans Aracı V10.0 Final Türkçe