Jump to content

Windows 11 Playstore Etkinleştirme

MrRush
 Share

Recommended Posts

• MrRush changed the title to Windows 11 Playstore Etkinleştirme
AdemYakups, 2 saat önce yazdı:

Güzel özellik.

Bu özelliği modifiye yapılan kalıplarda ön yüklemeli olarak getirilebilir mi merak ettim.Bence bununla ilgili bir çalışma olursa güzel olur.

DENEMEYE BAŞLADIM BAKALIM SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE HALLEDEBİLİRSEM İNŞALLAH UPLOAD EDERİM HAYIRLI GECELER

• Like 3
  • Thanks 1

MesutÖzil, 43 dakika önce yazdı:

Harika bir hizmet vallaha cok tesekkürler üstad. Bilmediğimden soruyorum yanlışsam düzeltin lütfen android simülator programı olmadan windows üzerinden play store kullanmaya mı yarıyor bu yöntem

Aynen öyle.

• Like 1

Edisyon    Windows 11 Pro
Sürüm    21H2
Yüklenme tarihi    ‎13.‎10.‎2021
İS derlemesi    22000.282
Deneyim    Windows Özelliği Deneyim Paketi 1000.22000.282.0
 benim sürümüm bu bende olur mu bilmediğimden soruyorum siz insider sürümde yapmışsınız ama ben insider kullanmak istemiyorum.

Dash, 2 saat önce yazdı:

Sürüm    21H2
 benim sürümüm bu bende olur mu bilmediğimden soruyorum siz insider sürümde yapmışsınız ama ben insider kullanmak istemiyorum.

O sürümde test etmedim. İşi garantiye alıp Insider sürüm üzerinde denendi.

Edited by MrRush
  • Like 1

Dash, 1 saat önce yazdı:

Sürüm    21H2

Oluyor. Bende de aynı sürüm var. Ben kurdum. Hem play store u hemde aurora store u. ikiside sorunsuz çalışıyor

• Like 2

eca2424, 22 dakika önce yazdı:

@MrRush Windows 11 FlatLite yapacakmısınız üstat? Hala 11 e geçmedim. Şöyle güzel hafif bir sistem bekliyorum geçmek için. Sizin windows 10 flatlite gibi.

Windows 11 için şuan bir planım yok. Sistem daha çok yeni. 

rious, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bu Windows 11 in final ne zaman çıkacak ozaman da olcak mi Android programlar yükleme  olacak mı pekala. 

Finali çıktıda Android desteği Resmi olarak gelmedi. Beta sürümlerinde test aşamasında.

Kullanımı yine burada anlatılana benzer gibi olabilir. Hazır halde gelmez diye düşünüyorum. Hazır hali hayli Ram tüketiyor.

MrRush, Bir saat önce yazdı:

Finali çıktıda Android desteği Resmi olarak gelmedi. Beta sürümlerinde test aşamasında.

Kullanımı yine burada anlatılana benzer gibi olabilir. Hazır halde gelmez diye düşünüyorum. Hazır hali hayli Ram tüketiyor.

Teşekkür ederim. Hocam.Bilgileriniz için. 

adb üzerinde "setenforce 0" yapıyorum sonrasında Play Store üzerinde oturum aç seçeneğini tıklayınca bekliyor 1-2 dk sonra "Oturum açılamadı There was a problem communicating with google servers Try again later." uyarısı veriyor. Bunla karşılaşan oldu mu?

shalyangose, 2 saat önce yazdı:

adb üzerinde "setenforce 0" yapıyorum sonrasında Play Store üzerinde oturum aç seçeneğini tıklayınca bekliyor 1-2 dk sonra "Oturum açılamadı There was a problem communicating with google servers Try again later." uyarısı veriyor. Bunla karşılaşan oldu mu?

Az önce 22000.282 sisteme kurdum. Bir sorun yok herşey normal. Adımları gözden geçir ve tekrrarla bence.

YLRjstK.png

Edited by MrRush

akillialtay1995, 1 saat önce yazdı:

Aynısını yaptım. Ama yine de bu hatayı verdi adb connecten sonra girdiğim adb shell komutunda:

adb.exe more than one device/emulator

adb connect 127.0.0.1:58526

adb shell

su

setenforce 0

Olmalı.

Görsel eklermisin?

Edited by MrRush

akillialtay1995, 27 dakika önce yazdı:

Tamam, yaptım oldu. Teşekkür ederim. Her seferinde bu işlemi yapmam gerekli mi? Yoksa Play Storeu açsam yeterli midir?

Hayır gerekli değil.

Playstore'dan uygulama indirdikten sonra Uygulama simgesi ile açman yeterli olur. Normal Metro Uygulamaları gibi.