Jump to content

Lords-bot Kısıtlı ücretsiz üyelik

ismlcyrl
 Share

Recommended Posts

Öncelikle merhaba. İlk defa konu açtığım için yanlışım var ise affola. Lords bot isimli bir program var oynadıgım oyunda otomatik işlemler yapmaya yarıyor. Bu program her bilgisayarda  maksimum 10 hesap açıtıyor. 10 hesaptan sonra bu bilgisayarda başka üyelik açılamaz uyarısı veriyor. Ancak format atıldığında yeniden hesap açabiliyorum. Kayıt defterininde silmeyi ve farklı işlemleri bir çok kez denedim ama olmadı. Bu programı nasıl yenileyebilirim format atmadan? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim 

• 5 hafta sonra ...

Programın eski kaydını yaptığı her yeri bulmaya çalışmaktansa, yerinizde olsam programı kurmak hariç yeni formattan en ufak sistem ayarına kadar herşeyini ayarlar imaj yedeğini alırım kurduğunuz program nezman ki kısıtlı hale geliyor çakarım restoreyi sadece programı kurar devam ederim  bir sonraki uyarıya kadar 😂

• Thanks 1

Senkron2, 3 dakika önce yazdı:

Programın eski kaydını yaptığı her yeri bulmaya çalışmaktansa, yerinizde olsam programı kurmak hariç yeni formattan en ufak sistem ayarına kadar herşeyini ayarlar imaj yedeğini alırım kurduğunuz program nezman ki kısıtlı hale geliyor çakarım restoreyi sadece programı kurar devam ederim  bir sonraki uyarıya kadar 😂

Hocam aklıma gelmedi değil ama böyle bi yazılımın açığını nasıl bulamadım hayret ediyorum. Google'da falan yok kafaya taktım resmen ya :) Program ilk kurulumda net framework falan istiyor onunla alakalı bişey olabilir mi acaba ? 

• Haha 1

ismlcyrl, 6 saat önce yazdı:

Hocam aklıma gelmedi değil ama böyle bi yazılımın açığını nasıl bulamadım hayret ediyorum. Google'da falan yok kafaya taktım resmen ya :) Program ilk kurulumda net framework falan istiyor onunla alakalı bişey olabilir mi acaba ? 

Arap saçı gibi kim bilir nerelere çerez atıyordur. Muhtemelen temp veya net user içerisine biriktiriyordur ama dediğim gibi ben olsam inanki gram zahmete girmem. Dediğimi yapar geçerim

SoNKraL_, 01.12.2021 - 17:13 yazdı:

Muhtemelen ip ve mac bilgisine göre işliyor format attığınızda bu bilgiler değiştiği için aynı uyarıyı vermiyor mac ve ip değiştiren programlar denedinizmi?

Hocam mac adresi olmaz sanırım çünkü aynı bilgisayara wifii aparatı takıp almak istediğimde olmadı. Kablolu ağdan kablosuza geçtiğim için doğal olarak ip'de değişmiştir ondada olmaz sanırım. hatam varsa düzeltin böyle biliyoum

By_FaRuK, 42 dakika önce yazdı:

Programı uninstaller programları ile kurun. Kurulumda nerelere ne yazıyor hepsini görebilirsiniz. Hibituninstaller deneyebilirsiniz.

en akıllıca çözüm bence de bu olur çünkü gizli dosya veya c bölümünden ayrı bir yere bile kalıntı bıraksa o kalıntının kaldığı yeri illaki program bulur

SoNKraL_, 14 saat önce yazdı:

Hocam cihaz ip'si farklı ağlara geçtiğinizde değişebilen birşey olsa zaten böyle bir yorum yapma gereği duymazdım :)

Ben modemi kapatıp açtığımda bile ip değişiyor hocam farklı ağ'a geçtiğimde değişmezmi ? Benmi yanlış biliyorum. 

By_FaRuK, 11 saat önce yazdı:

Programı uninstaller programları ile kurun. Kurulumda nerelere ne yazıyor hepsini görebilirsiniz. Hibituninstaller deneyebilirsiniz.

Bunuda deneyeceğim çok teşekkür ederim 

ismlcyrl, 6 saat önce yazdı:

Ben modemi kapatıp açtığımda bile ip değişiyor hocam farklı ağ'a geçtiğimde değişmezmi ? Benmi yanlış biliyorum. 

Hocam değişen modeme verilen iss'nin verdiği ip sizin cihazınızın internete çıkış verdiği ip'i sadece buna odaklı program ve manuel olarak değiştirilebiliyor.Yani siz 50 farklı ağda bağlansanız sizin makineninizin kendi ip'si veya mac adresi hepsinde aynı olur hatta yeni nesil modemler bilgisayarınızın kullanıcı adını bile görüp tanımlayabiliyor otomatik :)

• Like 1