Jump to content

forjest
 Share

Recommended Posts

• forjest changed the title to Windows 10 Enterprise 21 H2 Ltsc 2021

Öncelikle değerli emeğiniz ve bu kaliteli çalışmanız için çok teşekkür ederim. Sizden ricam, laptopunda orjinal home single language lisansı olan kişiler için de böyle performans odaklı bir çalışma yapabilir misiniz? Windows 10un son büyük güncellemesi de gelmişken, şayet imkanınız olursa çok mutlu olurum.

erdemiri, 7 dakika önce yazdı:

Öncelikle değerli emeğiniz ve bu kaliteli çalışmanız için çok teşekkür ederim. Sizden ricam, laptopunda orjinal home single language lisansı olan kişiler için de böyle performans odaklı bir çalışma yapabilir misiniz? Windows 10un son büyük güncellemesi de gelmişken, şayet imkanınız olursa çok mutlu olurum.

Yorum için teşekkürler değerli kardeşim. Genel olarak kendime hazırladığım sistemleri arşive ekleyip buradan da paylaşmaktayım sadece. Bunun dışında farklı sistemlerle ilgili çalışmalar  yapmıyorum kuran kişiler lisanslarını bir şekilde kms ile yapabilmekteler. Sizin yorumunuzu anladım ancak böyle bir çalışmam şimdilik ne yazıkki yok. Buradaki konumda farklı sistemler mevcut belki işinize yarayan olabilir bir inceleyin isterseniz.

Theogus45, 19.11.2021 - 02:13 yazdı:

Sanal makineye kurdum gayet hızlı akıcı ve stabil çalışıyor office 2016 programları etkinleştirilmiş vaziyette  geliyor. Saygılar eline sağlık @forjestüstad...

Geri bildirim için teşekkürler değerli  kardeşim.

asil111, 19.11.2021 - 17:49 yazdı:

Kendim sıfırdan kursam tamda bu şekilde kurarım dediğim sistemlerin (Bütün Windows sürümleri ve hatta Linux dahil) hepsini birebir yapiyorsun. Allah razı olsun. Bana hiç işbir iş bırakmıyorsun :)  Paylaşım için teşekkürler. 

Geri bildirim için teşekkkürler değerli kardeşim. Hakkımdaki düşüncen içinde ayrıca teşekkür'ler.

cankusa, 21 saat önce yazdı:

Öncelikle değerli emeğiniz ve bu kaliteli çalışmanız için çok teşekkür ederim.

Sizden ricam işletim sistemi hazırlarken microsoftun koruma kalkanı programını muhafaza etmenizi.

Bu sistemde herşey aktif defender vs. çalışır vaziyette bırakıldı. Sanıyorum artık bu gibi fonksiyonları açık bırakmak kendi halinde gerekli gibi kullananlarda var.

yorum için teşekkürler.

cankusa, 7 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

Üsdadım ISO yu açtıgımda resimdeki görünüm şeklinde

Web     klasörü açıklamalarda detaylarını vermişsiniz

support    klasörü içerigi hakkında bilgi verirseniz menmun olurum.

Web klasörünü kendim ekledim sadece site bağlantı linkleri mevcut. Support dizini windowsun kendi üzerinde ingilizce anlamı destek olarak geçmekte sonradan eklenmiş birşey değil yani.

Dip not: Herkese değerli yorumlarından ötürüde ayrıca teşekkürler sağ olun var olun.

• Like 3

MR_SYL, 2 saat önce yazdı:

sizce i5 560m işlemcili cihazda stabil çalışırmı 2004 yüklü şuan

Kendi cihazım i3 işlemcili ben kurdum rahat çalışmakta. i5 işlemcide daha da rahat çalışacaktır. 2004 sürümüne göre, daha stabil bir sistem ltsb ve ltsc'ler kurmanızı öneririm.

Shadowscape, 1 saat önce yazdı:

Forjest usta bi ara müsait olursan aeroluda yapmayı düşünürmüsün :) . Teşekkürler

:) Aero'lu daha evvel yapmıştım,yanlışlıkla linki sildim konuyuda kaldırmak zorunda kaldım. Ancak Aero'lu bir sistem düşünülebilir neden olmasın ancak şimdi değil ileri zamanda inş. değerli kardeşim.

besiktasjk87, 2 dakika önce yazdı:

update direk kapatmamızı mı önerirsiniz @forjest hocam

Update tamamen kullanıcının kontrolünde bıraktım. El sürmezseniz, update yapmaz arka planda manuelde bıraktım değerli kardeşim. :) 

Edited by forjest

forjest, 11 dakika önce yazdı:

:) Aero'lu daha evvel yapmıştım,yanlışlıkla linki sildim konuyuda kaldırmak zorunda kaldım. Ancak Aero'lu bir sistem düşünülebilir neden olmasın ancak şimdi değil ileri zamanda inş. değerli kardeşim.

Update tamamen kullanıcının kontrolünde bıraktım. El sürmezseniz, update yapmaz arka planda manuelde bıraktım değerli kardeşim. :) 

Tamamdır forjest ustam teşekkür ederim cevabın için sadece sormak istedim : ) . Daha önce kullandım hoşuma gitmişti.Hatta link aradım ama bulamadım nette. Acelesi olan bir durum değil . Sadece düşünürmüsün diye fikrini merak etmiştim.

• Like 1

forjest, 35 dakika önce yazdı:

nın kontrolünde bıraktım. El sürmezseniz, update yapmaz arka planda manuelde bıraktım değerli kardeşim.

Çok teşekkürler kardeşim , bu sürüm de yazıcı paylaşım sorunu mevcut değildir umarım ? Eczanede ağ paylaşımlarında herhangi bir sorun yaşar mıyız , yazıcı paylaşımları gibi durumlarda hocam

Edited by besiktasjk87

besiktasjk87, 2 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler kardeşim , bu sürüm de yazıcı paylaşım sorunu mevcut değildir umarım ? Eczanede ağ paylaşımlarında herhangi bir sorun yaşar mıyız , yazıcı paylaşımları gibi durumlarda hocam

Rica ederim. Sunumda da belirtildiği üzere, bu seferki çalışmamda farklı olarak diğerlerinden!, "tüm fonksiyonlarını açık!" bıraktım herşey aktif tanır kurulur bağlanır şekilde. Önemli olan sürücülerin doğru şekilde uygun olanını yüklemek gerisini işletim sistemi zaten halleder. :) 

forjest, 1 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Sunumda da belirtildiği üzere, bu seferki çalışmamda farklı olarak diğerlerinden!, "tüm fonksiyonlarını açık!" bıraktım herşey aktif tanır kurulur bağlanır şekilde. Önemli olan sürücülerin doğru şekilde uygun olanını yüklemek gerisini işletim sistemi zaten halleder. :) 

Minnettarım @forjest hocam , elleriniz dert görmesin

• Like 2

uzumye, 25.11.2021 - 15:52 yazdı:

hocam sizin yaptıgınız sistemler en iyisi hatasız stabil direk olarak yönetici hesabından kurulması+

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Makul seviyelerde birşeyler yapmaya çalışıyoruz işte kendime neyse, herkesede güzel olanı sunmaya çalışıyorum.

spyking_21, 30.11.2021 - 14:45 yazdı:

abi outlook dahil mi

Sadece Word-excel ve powerpoint sunum belgeleri mevcut lite sürüm ofis paketidir. Karadurak üstadımızın lite ofis çalışması kullanılmıştır. Tam ve Full sürüm kuracaksanız eğer 

Please register to see this content.
 bu  dosyayı indirip seçiminizi yapıp kurabilirsinzi Türkçe dil destekli ofis 2021-2019 ve 2016 sürümleri mevcut. Tavsiye edilir. | Zip pass: 123

Theogus45, 13 saat önce yazdı:

Gerçek makinaya kurdum ana makinaya öncesinde win11 pro vardı iyidi güzeldi ama anlam veremedigim bir hantallik vardı çözemedim gitti @forjest abi bu sistemi kurdum şuan makina akıyor tutamiyorum yetişemiyorum :))

Açık söylemek gerekirse eğer ben w11 sistemine hiç ısınamadım. Kurulacak olan en kötü w10 sistemi bile w11'den daha mantıklı veya final stabil olarak düşünülebilir. Kendimde aynı sistemi kurdum kullanıyorum uzun süreli destekli olması son çıkan kasım ayı iso dosyası olması + olarak gördüm ve eski olan ltsb-ltsc sürümleri arşivimden çıkarttım bu sistemi öne aldım bu yüzden. Geri bildirimler için şahsım adına teşekkür ederim değerli kardeşim. :) 

• Thanks 1

eline sağlık @forjest usta dükkana kurmuştum kaymak gibi valla akıyor :D

eve kurmak istedim şu anda fakat usb'den kurmak istediğimde siyah ekranda sol üstte imleç yanıp sönüyor. biraz araştırdım bekleyin demişler 45 dakika bekledim kurulum başlayamadı.

Teşekkürler, 3.nesil sistemde şuan sorunsuz ve hızlı gözüküyor.

Pil tasarrufu, Pil göstergesi, Gece ışığı, Usb güvenle kaldır, Wifi, Lan, Ses driverları, Mağaza... bunlar bende sorunsuz olarak çalıştı.

Bir öneri, Explorer'da sol çubukta, Bu Bilgisayar altındaki 3D Objeleri ve diğer bir ton gereksiz kısayol default olarak kaldırılmış olarak gelirse daha iyi olur, boşa göz yoruyor ben .reg dosyalarıyla kaldırıyorum onları.

Edited by MMTECH

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By forjest
      Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final
      Güncellenme tarihi: 23.12.2023 ARALIK | Link güncellemesi
       Tam Güncel! | Uefi/Legacy | Hız Optimizasyonu | .NetFrameWork 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin | Startisback Başlat Menüsü | MS_Office 2016 | WinRAR | Microsoft C++ paketlerinin tamamı ilaveli!

Hakkında?
      Masaüstü simgeleri aktif gelir. Windows 11 Insider simgeleri kullanılmıştır.Kısayol ön eki kaldırılmıştır. Microsoft Edge / IE Anasayfa girişleri Google Türkiye olarak ayarlandı Microsoft Edge tarayıcı sisteme toplu olan güncelleştirmelerle beraber, entegre edilmiştir. Sistem ve uygulama bileşenleri olan C++ paketlerinin tamamıda sisteme eklenmiştir. Sahiplik al sağtık ön eki eklendi. Dosya değişimlerinde administrator yetkilerini vererek değişim izni vermektedir. Genel olarak sistem bulunması gerekli bir ayar. Popülerliğiyle bilinen gerçeğe en yakın olan başlat menüsü olan, Startisback sisteme direkt entegre edildi kullanım deneyimi rahat ve akıcı olması anlayışı. Microsoft Office 2016 lite sürümü sisteme eklenmiştir. Sadece Word,Excel ve P.Point eklidir beraberinde WinRAR dosya arşivleme uygulamasıda eklenmiştir. İşletim sisteminin genel hız optimizasyonları meşkuliyet yaratan ileti ve uyarılar bertaraf edilmiştir. Dileyen istediği hizmeti ayarları kendine göre yapılandırabilir. Özellikle eski, ya da yeni nesil 8-10 yıllık makineler için ilaç niteliğinde hızlı çalışan sistem olarak bilindiğinden stabil atak ve seri çalışan metroapp'siz sistemdir. Masaüstü wallpaper yeni nesil görünüme sahip windows logolu hd resimle değiştirilmiştir. Tam yetkili hesap olan administrator hesabı sisteme tanımlandı kurulumda ve sonraki aşamalarda hız kazanmak için oldukça tercih edilen bir method. Sistem bir kereliğine Vmware workstation pro üzerinde test edilmiştir. Zerre kadar en ufak bir hataya rastlanılmamıştır. Toplu güncellemeler ve uygulamalarda eklenince boyut biraz arttığı için ESD sıkıştırma yapılmıştır. Her pc için genel kullanıma uygundur sorun yaratmaz. Kurulum aşamaları yazdırma vb durumlar bildiğimiz işlemler arkadaşlar. Rufus, Ventoy uygulamalarını kullanarak iso dosyasını yazdırıp boot ederek yeni sistemi hızlı şekilde kurabilirsiniz. Adı geçen uygulamalar gerek nette, gereksede forum içerisinde bilindiği üzere mevcut temin edebilirsiniz.  
      Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final
      İndirme linki:
      ( Copyright 2024 )
    • By forjest
      Windows 10 Pro Lite X64 Temel Programlar Ekli Performans 2023
      UEFİ / Legacy | Tam Güncel! | Temel Programlar | Performans | ESD'li
      Ekran Görüntüleri

Hakkında?
      Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
      Microsoft Mağaza uygulamasıda sisteme entegre edilmiştir. Dileyen mağaza programlarını kurabilir. 
      Performans ayarlarıyla ilgili olarak ince ayar işlemleri yapılmıştır. Oturum kilit ekranı kaldırıldı.
      Windows özelliklerinden Eski bileşenler için DirectPlay aktif edilmiştir.
      Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
      Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
      Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
      Meşkuliyet yaratan programlar defender,cortana, Reklamlar Telemety vb. gibi servisler devredışıdır.
      Boştayken ram kullanımı 800-1000mb arasında değişiklikler göstermektedir.
      Güncelleme hizmeti kapalıdır. Başlat menüsünde Toogle Updater'ı bir kereliğine çalıştırmanız yeterlidir.Microsoft mağaza ve uygulamaları için update'in açık olması gerekmektedir bilgilerinize.
      Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
      Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Ventoy-AIOBoot vb.multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
      İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
      Eklenen programlar: Microsoft Office 365 Pro Plus Tam Sürüm kurulu gelir, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) ,Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, VLCMediaPlayer,Hashtabmd5,WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
      Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
      İşlemlerin bitiminde kalıntı dosyalardan tamamen sistem arındırılmıştır. Lisanslı şekilde kurulum sağlanmıştır. Lisansınız varsa eğer kullanabilirsiniz.
      Sistem Emre028 arkadaşımızın çalışması üzerine , programlı ve birkaç ince ayar eklenerek inşaa edilmiştir. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Kaynak
      Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
      Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
      BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi
      YARARLI OLABİLECEK ARAÇ VE GEREÇLER

• By forjest
      Windows 10 Pro x64 Temel Programlar Ekli 2023
      Uefi Legacy | Tam Güncel | Temel Programlı | ESD'li
      Hakkında?
      Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
      Extreme aracı kullanarak sisteme performans ayarlamaları tanımlanmıştır. Kaynak link
      Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
      Windows 11 Simge paketi imageres.dll değiştirilmiştir.
      Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
      Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
      Windows update güncelleme servisi açık bırakılmıştır. Sürücüler içinde güncelleme ayarları açık gelir.
      Windows Defender silinmedi, dileyen sağ alt görev çubuğuna çift tıklayarak korumayı tamamen açabilir. Kapalı bırakılmıştır açılabilir.
      Meşkuliyet yaratan programlar cortana ve telemetry gibi servisler devredışı bırakılmıştır.
      Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
      Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Rufus ve multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
      İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
      Göze hoş görünen Wallpaper duvar kağıtlarını sisteme ekledim masaüstünden dileyen istediğini seçer. Sistemde slider otomatik değişmeye ayarlanmıştır.
      Eklenen programlar: Microsoft Ofice 2021 LTSC, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, Hibit Uninstaller (Gelişmiş program kaldırıcı) , Microsoft C++ Kütüphanesi paketleri, WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
      Görev zamanlayıcısına KMS Lisans atanmıştır. Kurulumdan sonra online olduğunuzda sistem otomatik olarak kendini lisanslar. Kendi lisansınız varsa ayrıca kullanabilirsiniz.
      Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
      Özellikle windows 10 'nun son pro sürümü tercih edilmiştir. Ltsb,ltsc sürümleriyle son sürüm ve bazı programlar oyunlar çalışmamaktadır tercih edilmemiştir.
      Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.
      EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

TANITIM VİDEOSU

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
      Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
      BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi
      YARARLI OLABİLECEK ARAÇ VE GEREÇLER

• By forjest
      Windows 10 Enterprise Ltsc 1809 X64 Türkçe
      YENİ SİSTEM!
      Güncellenme tarihi: 17 EKİM 2021
      Optimum Performans | Tam Güncel! | Microsoft Store | Microsoft Edge | Windows 11 simgeleri
      NetFramework 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin + Sistem güncellemelerinin tamamı ekli ilaveli | Uefi ve Legacy kurulum.
      Kurulumdan hemen sonra alınan ekran görüntüleridir.

Sistem hakkında genel bilgiler:
      Temel düzeyde performans tanımlanmıştır. Aranılan ve her sistemde rahat stabil ve sorunsuz çalışmasıyla bilinen sürüm olması nedeniyle tercih edilmiştir. Üzerinde bulunmayan, Microsoft Store ve Microsoft Edge uygulaması tam ve eksiksiz şekilde kurulmuştur. Dileyen microsoft uygulamalarını mağazadan yükleyip kullanabilirler. Administrator tam yetkili hesap üzerinden sistem açılır buda kurulum sürecinde çıkan bir çok yapılandırmaya gerek kalmadan zamandan tasaffur sağlar. Sistemden herhangi bir şey silinmemiş olup, performansa yönelik olan temel tanımlamalar açıklamalardaki gibidir. Dileyen istediği servisi kullanabilir. Masaüstü simgelerinin tamamı aktif gelir. Kısayol ön ekleri kaldırılmıştır. Program ve dizin kısayollarına, kısayol ekini eklemez.  File explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfalar arası geçişler, sistem tepkime süreleri en hızlı konuma alınmıştır. Donma kasma vb durumlar rafa kaldırılmıştır. Microsoft EDGE tarayıcısı anasayfası arama özellikleri Google olarak tanımlanmıştır. Ublock plus reklam engelleyicisi entegredir reklamları engeller. Gerçeğe en yakınlığıyla bilinen popüler başlat menüsü Startisback uygulaması sabitlenmiştir. Başlat menüsü ihtiyacı bu sayede giderilmiştir. Microsoft Office 2016 Word,Excel,PPoint PDF Viewer WinRAR  ofis uygulamaları kurulumdan sonra hazır gelir. Sistemin gereksimleri olan C++ paketlerinin tamamı entegre edilmiştir. Görüntü arabirimleri, directx ve eski bileşenler direct play  sistem etkin ve yüklüdür. Her bilgisayara göre optimum seviyede ayarlar tanımlıdır. Aşağı yukarı memnun edecek seviyede bir sistem akışı sağlanmıştır. Ram ve işlemciyi yormaz! Direct play eski bileşenler ekran kartı motoru özelliği aktif edilmiştir. Uac bildirimleri deaktif konuma alınmıştır. Windows 11 Simge paketleri ve wallpaper duvar kağıtları sisteme entegre edilmiştir. Bu sayede modern görünüm kazandırılmıştır. Görsel  sistem! Windows 10 Ltsc güncellemeleri sürücüler otomatik olarak sisteme kurulmaya programlanmıştır. Güncelleme gecikmeleri, yeniden başlatma gibi meşkuliyetler rafa kaldırılmıştır. 2GB kadar güncelleme sisteme entegre edilmiştir. Bugüne tamamen güncel bir sistemdir. ESD sıkıştırma içerir. Sistem bir kereliğine real ve sanal sistemlerde test edilmiştir. Zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır su gibi akıcı seri ve atak olduğu gözlemlenmiştir. Kurulum yöntemleri bildiğimiz yöntemler ile aynıdır. Kuracak olanlar rufus veya Ventoy ile yazdırıp sisteminin özelliklerine göre efi legacy vb. kurulumlarını boot yönergeleriyle yapabilirler.  
      İndirme linki
      " Copyright 2021 "

• By forjest
      Windows 10 Pro 2004 v19041.264 Maksimum Performans Türkçe
      Güncel! | Maksimum Performans! | UEFI/Legacy x64 Bit
      Sürüm: 2004 (İS Derlemesi 19041.264)
      Dosya adı: Windows10_Pro.v2004x64.ISO |  Boyut: 3.07 GB
      Sıkıştırma 7ZipSFX_exe / ISO  | Şifre: tnctr
      Kullanım amacı: Genel,Bireysel,Oyuncular vb.Performanslı olsun temel bileşenler ve uygulamalar yüklü gelsin beklentisi olanlar için.
      Entegre Edilenler: 
      Windows güncellemeleri,NetFramework 3.5/4.8 Directplay Aktif + StartIsBack 2.9 Final [Başlat Menüsü]  
      Kaldırılan Bileşenler ve Kapalı hizmetler:
      "Cortana,Telemetry,Defender,Wmp ve (Mağaza hariç!) - Metro uygulamalarının tamamı kaldırıldı!"
      "Tüm güvenlik açıkları!  telemetry takipleri reklamlar kullanıcı log kaydı iz sürücüler tamamen kapatılmıştır!"
      "Microsoft Store-Mağaza hizmeti,Stickynot ve Hesap makinesi bırakıldı."
      "Yazdırma XPS PDFvb. hizmetler,defender,smartscreen süzgeçleri,Uac,arka planda otomatik çalışan Microsoft veri aktarım senkronizasyon bağlantılar deaktif."
      "Bildirim hizmetlerinin sürekli uyarı iletileri offline konuma alınmıştır can sıkıcı meşkuliyet veren bildirimler deaktif."
      "Sistemle ilgili olarak tüm detaylar alt kısımda sistem hakkında genel bilgiler spoiler içerisinde bulabilirsiniz. Tüm detaylara ayrıca yer verilmiştir."
      Ekran Görüntüleri | Tamboy için üzerine birkez tıklayınız. (1366x768 Pix) Gif image.

SİSTEM HAKKINDA GENEL BİLGİLER
      İNDİRME LİNKİ + DOSYA BİLGİLERİ:
      " Windows 10 Pro 2004 v19041.264 Maksimum Performans Türkçe "
      AÇIKLAMALAR:
      ( Copyright © 2020 )
      Hazırladığım işletim sistemleri, hepsi tek sayfa altında birleştirildi!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...