Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win7de Oyunlar Tam Ekran Olmuyor(sorun çözüldü)

rafik
 Share

Recommended Posts

arkadaslar vistada sorunsuz tam ekran olan oyunlar vin7de tam ekran olmuo

680*800 yaptıımda cozunurlugu bole

680b.jpg

1024*768 te bole

adszpi.jpg

ve oyunda 1366*768 modu yok

ama vistada da yokken oyun ekrana yayılıodu win7de olmuo

Edited by rafik

alt entere bas yada daha düşük bir mod seç

dostum video oynatmicam :lol: oyun oynuom bide resimde gorduunuz uzere cozunurlugu azaltinca goruntu boytutu deişio en fazla buyukluk 1024*768 de oluo bnm ekran 16.9 1368*768 yani kimi oyunda da bu yok en fazla 1024*768 var

dostum video oynatmicam ;) oyun oynuom bide resimde gorduunuz uzere cozunurlugu azaltinca goruntu boytutu deişio en fazla buyukluk 1024*768 de oluo bnm ekran 16.9 1368*768 yani kimi oyunda da bu yok en fazla 1024*768 var

oyunlarda pencere veya fullscreen ayarı yokmu kardeşim fulscreen kısa yolu alt+enterdir bir kaç oyunda dene anlarsın

oyunlarda pencere veya fullscreen ayarı yokmu kardeşim fulscreen kısa yolu alt+enterdir bir kaç oyunda dene anlarsın

guzel kardesim sen yukardaki resimlere bakmiyomusun baksana oyunun saginda ve solunda siyak ekran var masaustu gorunmuo oyun tam ekran ama cozunurluluk yetmi o

Arkadaşlar bendede aynı sorun var. 7 yi yeni yükledim test etmek için nfs carbon yükledim. Vistada 1280-800 ayarı olmamasına rağmen kendi yayıyordu görüntüyü ama win7 de yapamadım. Yönetici olarak çalıştırdım, uyumluluk modlarını değiştirdim, sürücüyü güncelledim gerçi zaten günceldi. Muhtemel tek birşey var: Vistada ATI nin sağ alt köşede simgesi vardı Catalyst Control Center ı açıp bazı ayarları değiştirebiliyordum. Ama kendi sitesinden indirmeme rağmen Catalyst Control Center ı kurmadı. Bununla alakalı olabilir diye düşünüyorum. Bu arada alt-enter da olmadı. Bilen varsa yardım etsin lütfen...

Arkadaşlar bendede aynı sorun var. 7 yi yeni yükledim test etmek için nfs carbon yükledim. Vistada 1280-800 ayarı olmamasına rağmen kendi yayıyordu görüntüyü ama win7 de yapamadım. Yönetici olarak çalıştırdım, uyumluluk modlarını değiştirdim, sürücüyü güncelledim gerçi zaten günceldi. Muhtemel tek birşey var: Vistada ATI nin sağ alt köşede simgesi vardı Catalyst Control Center ı açıp bazı ayarları değiştirebiliyordum. Ama kendi sitesinden indirmeme rağmen Catalyst Control Center ı kurmadı. Bununla alakalı olabilir diye düşünüyorum. Bu arada alt-enter da olmadı. Bilen varsa yardım etsin lütfen...

bide sole bişi var yukardaki resimde full screen secenegini sectim ya bn onu kendi kurduum sürücü ile yapabiliom win7 guncelleme yapinca bunu kullanamiyorum eski surucuye geri don de olur

Geri yükleme açık değil. Ben siteden indirdim yükledim ama bilgisayara kurulum yapılmıyor sanırım. Atinin dosyaları install paketinden çıkmış ama kurulum yapılmamış. Catalyst Control Centerı açabilsem sorun çözülcek gibi. Ben şimdi win7 nin yüklediği sürücüyü silip kendi indirdiğimi kurucam bakalım olacakmı

oyunları tam ekran yapmıyordu diye kaldırmıştım vin7 yi vista yüklemiştim tekrar demekki tekrar dönüyorum vin 7 ye ;)

sittingbull267 arkadaşım eğer yüklü görünüp Catalyst Control Centerı açamıyorsam mobility modderi yükle modifiye et sorunun düzelecektir.bende aynı sorunu yaşamıştım.

Edited by yilmaz02

oyunları tam ekran yapmıyordu diye kaldırmıştım vin7 yi vista yüklemiştim tekrar demekki tekrar dönüyorum vin 7 ye ;)

sittingbull267 arkadaşım eğer yüklü görünüp Catalyst Control Centerı açamıyorsam mobility modderi yükle modifiye et sorunun düzelecektir.bende aynı sorunu yaşamıştım.

bnm tek derdim win7 de virus programi yukleyemem

Catalyst Control Centerı ve son sürüm HD 3650 sürücüsünü yükledim. Ayarlarda tam ekran olarak hazır. Ama yine olmadı. İngilizce forumlara baktım bu sorunu yaşayan çok kişi var. Ve hem nvdia hem ati kartlarda oluyormuş. Bazılarının donanımları daha yeni diye kurtarıyorlar ama gerisi çözememiş.

Eğer bir yolunu bulan olursa yazsın lütfen hala çözemedim.

rafik awast yükle ben memnunum sorunsuz çalıştı.