Jump to content

çivt Sim Kartlı Telefon Hakkında Sms Alamiyorum

Share

Recommended Posts

ÇİVT SİM KARTLI TELEFON KONUSUNDA.
Tecrübeli dostların bilgisine becerisine ihtiyacım var.
GÖRÜŞME ESNASINDA diğer hattıma SMS alamıyorum.
GÖRÜŞME ANINDA ALAMADIĞIM O MESAJ.
       GÖRÜŞMEYİ SONLANDIRDIKTAN SONRA TELEFONUMA ULAŞIYOR.
DOLAYISIYLE GÖRÜŞME ANINDA KARŞI TARAFIN BENDEN İSTEDİĞİ BİLGİYİ KULLANAMIYORUM.
       KARŞI TARAF GÖRÜŞME YAPTIĞIM HATTA SMS GÖNDERİRSE GÖRÜŞME ANINDA BANA ULAŞIYORDA.
       DİĞER BOŞTA BEKLEYEN DİĞER HATTIMA NEDEN SMS GELMEZ ONU SORUYORUM . 
         Telefonum samsun galaxsi s20 FE G780G/DS  modeli yani çivt işlemcili çivt sim kartlı.
         Normalde diğer hattıma. yani yedekte bekleyen hattıma gelen cağrıları görebiliyorum. sadece SMS leri alamıyorum.
         BU KONUDA samsung müşteri hizmetlerinden teknik uzman DAN DESTEK İSTEDİĞİMDE. Bana hitaben bu telefonla görüşme yaptığın esnada diğer sim kartına gelen SMS leri alamazsın dedi ve konuyu sonuçlandırdı .
         Bu konuda teçrübesi olanlar tecrübesini paylaşırsa makbule geçecek şimdiden teşekkürler  

Bildiğim kadarıyla senin dediğinin gerçekleşmesi için çift işlemci olması gerekir.Cihazınızda tek işlemci var.Bundan dolayı bir hat işlemciyi meşgul ederken diğer hattı devre dışı bırakıyor.Hattın işi bitince diğer hattan gelene cevap verebiliyor.

• Like 1

muski, 1 saat önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla senin dediğinin gerçekleşmesi için çift işlemci olması gerekir.Cihazınızda tek işlemci var.Bundan dolayı bir hat işlemciyi meşgul ederken diğer hattı devre dışı bırakıyor.Hattın işi bitince diğer hattan gelene cevap verebiliyor.

HİÇ BİR TELEFONDA ÇİFT İŞLEMCİ YOKTUR AĞA ONU NERDEN ÇIKARDIN ASDSADSAD :D  YOK ÇİFT RAM ÇİFT ANAKART ASDASDSD :D 

Edited by kinghalil01

muski, 12.12.2021 - 15:32 yazdı:

özellikle telefonu alırken ona dikkat ettim ve telefonum çivt işlemcili olan modelidir

aynı modelin tek işlemcili olanıda var ben daha önce yani 8 yıl önce aldığım general mobil diskoveri 2 telefonumda tek işlemcili olduğundan bu sıkıntıları yaşamıştım . bu defa özellikle civt işlemcili modelini tercih ettim . ve bu konuda eminim 

telefonum çivt işlemcili çivt sim kartlı . tek sorun sim 1 de takılı olan hattımla görüşme yaparken sim 2 numarada bulunan hattıma görüşme anında SMS mesaj alamıyorum . sim 2 ye  sim bir de görüşme anında iken gönderilen sms  görüşmeyi sonlandırdıktan sonra bana ulaşıyor.  sorun sadece budur
Tecrübeli dostların bilgisine becerisine ihtiyacım var.
GÖRÜŞME ESNASINDA diğer hattıma SMS alamıyorum.
GÖRÜŞME ANINDA ALAMADIĞIM O MESAJ.
       GÖRÜŞMEYİ SONLANDIRDIKTAN SONRA TELEFONUMA ULAŞIYOR.
DOLAYISIYLE GÖRÜŞME ANINDA KARŞI TARAFIN BENDEN İSTEDİĞİ BİLGİYİ KULLANAMIYORUM.
       KARŞI TARAF GÖRÜŞME YAPTIĞIM HATTA SMS GÖNDERİRSE GÖRÜŞME ANINDA BANA ULAŞIYORDA.
       DİĞER BOŞTA BEKLEYEN DİĞER HATTIMA NEDEN SMS GELMEZ ONU SORUYORUM . 
         Telefonum samsun galaxsi s20 FE G780G/DS  modeli yani çivt işlemcili çivt sim kartlı.
         Normalde diğer hattıma. yani yedekte bekleyen hattıma gelen cağrıları görebiliyorum. sadece SMS leri alamıyorum.
         BU KONUDA samsung müşteri hizmetlerinden teknik uzman DAN DESTEK İSTEDİĞİMDE. Bana hitaben bu telefonla görüşme yaptığın esnada diğer sim kartına gelen SMS leri alamazsın dedi ve konuyu sonuçlandırdı .
         Bu konuda teçrübesi olanlar tecrübesini paylaşırsa makbule geçecek şimdiden teşekkürler