Jump to content

Google Chrome - Mozi̇lla - Opera - Wi̇ndows 11 Serti̇fi̇ka Sorunu

OSAKKA
 Share

Recommended Posts

windows 11 Tnctr sitemizden 2 farklı üstadın hazırladığı win 11 sistemi 2 farklı pc ye kurdum.! Sonuç yine aynı Hiçbir şekilde İnternet tarayıcılar çalışmıyor Güvenlik hatası veriyor. Tüm Sertifikaları Çalışan Browser lardan alıp değiştirdiğim halde sonuç değişmedi. İnternet tarayıcıları kullanamıyorum. ? Bu konu da ne yapabilrim. ? Yardımcı olucak arkadaşlara teşekkürler.

Ekran Alıntısı.JPG

sinanss, 40 dakika önce yazdı:

Bilgisayarınızın tarihini kontrol ettiniz mi

evet tarih geri idi. Düzelttim. İnternet ile eşitledim.  Değişen bir şey olmadı. Güvenli değil yazıyor. 3 Tarayıcı da aynı giriş yok. Şuan Windows 10 PC den yazıyorum. 😔PC Masaüstü İntel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz   3.00 GHz 8GB Ram

AdemYakups, 19 saat önce yazdı:

bilgisayarım ağ bağlantıdan kendine dhcp sunucu oluştur modemde sabit ip ve dns ile bağlan.Sorun büyük ihtimalle çözülür.

BUNLARLA ilgisi yok pc tekrar ve tekrar açıp kapattım.  Tüm Sertifikaları Yeniden kök dizinine yükledim. Sorun çözüldü kısmen ilk aratmada engellendi yazıyor sonra sayfayı açıp buluyor garip bi durum bu şekilde idare edicem. EyvAllah. Ama bu seferde ekran alıntı aracı çalışmıyor. Garip ya hu...

Please register to see this content.

VentMois, 14 saat önce yazdı:

Biosun tarihine baktınız mı ?

🙏 evet baktım bios güncel zaten pc Asus yeni sayılır. sorun farklı sanırım. pc tekrar ve tekrar açıp kapattım.  Tüm Sertifikaları Yeniden kök dizinine yükledim. Sorun çözüldü kısmen ilk aratmada engellendi yazıyor sonra sayfayı açıp buluyor garip bi durum bu şekilde idare edicem. EyvAllah. Ama bu seferde ekran alıntı aracı çalışmıyor. Garip ya hu...👍

OSAKKA, 6 saat önce yazdı:

BUNLARLA ilgisi yok pc tekrar ve tekrar açıp kapattım.  Tüm Sertifikaları Yeniden kök dizinine yükledim. Sorun çözüldü

var usta.

Benim yazdığım en son çözümdür.Sen bütün işlemleri yapmışsındır olmamıştır ondan sonra bu duruma bakarsın.

Bildiğim birşey ağ yönetim ve kurulum işlemleri yapanlar bilir.

AdemYakups, 21 saat önce yazdı:

var usta.

Benim yazdığım en son çözümdür.Sen bütün işlemleri yapmışsındır olmamıştır ondan sonra bu duruma bakarsın.

Bildiğim birşey ağ yönetim ve kurulum işlemleri yapanlar bilir.

🙂👍

byprogressive, 30.12.2021 - 21:27 yazdı:

Tam olarak aldığınız sertifika hatası nedir? Ekran görüntüsü alabilir miyiz?

sertifikaları geri yükleyerek hallettim Teşekkürler. 🙂