Jump to content

Windows 10 | Microsoft Office | Vip çalışmaları | 2022

Emre028
 Share

Recommended Posts

• Emre028 changed the title to Windows 10 Enterprise Ltsc 2021 | Yılbaşı özel | Vip | X64

Vipliler için değil çalışma, ücretini yatıran tüm kullanıcılar için ücretide gayet makul bu işin için olan çoğu kişi benim yazdığım fiyatın kaç kaç üstünde format alıp para kazanıyor. Ben sadece elde edilen gelirin, TNCTR'ye verileceğini belirtiyorum.

• Like 5
  • Thanks 1

fiyat makul kimse yok şu bu demesin benim çevremdeki teknikerler 100 tl format atıyor ister kendi kazansın ister site 20 tl kimse ölmez bana kalsa bütün çalışmaların ücretli olması gerek konuyu tartışmaya da gerek yok iyi forumar

Arkadaşlar gereksiz yorumlara gerek yok. Siteye destek amaçlı hazırlanmış bir projedir. Bundan sonraki birçok çalışmamda bu yönde olacaktır. Destek verip yardımcı olacak arkadaşlara sistem indirme linki paylaşılacak olup konunun hemen altında ayırdığım alana ücret ödeyen herkesin aldı yazılacaktır. Elde edilen tüm gelir Tnctr hesabına aktarılacaktır.

• Like 5

Emre028, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar gereksiz yorumlara gerek yok. Siteye destek amaçlı hazırlanmış bir projedir. Bundan sonraki birçok çalışmamda bu yönde olacaktır. Destek verip yardımcı olacak arkadaşlara sistem indirme linki paylaşılacak olup konunun hemen altında ayırdığım alana ücret ödeyen herkesin aldı yazılacaktır. Elde edilen tüm gelir Tnctr hesabına aktarılacaktır.

Sana özelden mesaj attım. Ben indirmeyi düşünüyorum.

Ben de ücretli uygulamayı doğru bulmuyorum bir zamanlar paralı sistem satan birisi vardı bu sitedeki üyelere sistemlerini satıyordu kendisi burada çok eleştirilmiş, hatta siteden paylaşımlarını silerek ayrılmıştı Ben Emre ustanın paylaşımlarını severek kullanıyorum ama bence bu ücret uygulaması yanlis oldu isteyen arkadaşlar tabiki yine de siteye yardımda bulunabilir. 

• Like 2

Bu tartışma çok su götürür.

VIP sistemine karşı birisiyim.

Ama paylaşım yapacak kişi ve/veya site VIP sistemi kullanacaksa kendi bildiği iştir.

Saygı duymak gerekir. (Ama tabi kırıp-dökmeden fikir beyanında bulunulmalıdır.

Ben bugüne kadar sitemize 307 USD bağış yaptım. 

Kısmet olursa yılbaşından sonra da 100.-TL (yaklaşık 8 USD) bağış yapmayı düşünüyorum.

Kısaca VIP tartışması çok su götürür.

Sakin olalım.

NAMIKABI, 1 dakika önce yazdı:

Bu tartışma çok su götürür.

VIP sistemine karşı birisiyim.

Ama paylaşım yapacak kişi ve/veya site VIP sistemi kullanacaksa kendi bildiği iştir.

Saygı duymak gerekir. (Ama tabi kırıp-dökmeden fikir beyanında bulunulmalıdır.

Ben bugüne kadar sitemize 307 USD bağış yaptım. 

Kısmet olursa yılbaşından sonra da 100.-TL (yaklaşık 8 USD) bağış yapmayı düşünüyorum.

Kısaca VIP tartışması çok su götürür.

Sakin olalım.

İster siteye bağışta bulunun, ister bana yada @sk8er_boi'ye Havale/EFT yapın. Amacımız siteye destek bulunmak. uzun zamandır dile getiriyorum. Tncsever olan yada EFT geçen herkese sistemin linkini gönderiyorum zaten.

• Like 1
  • Thanks 1

Theogus45, 1 saat önce yazdı:

Siteye destek koşulları belli...

Bu şekilde bir çalışma yapıp ücreti ile satmak pek site adetlerine uygun gelmedi bana...

Ücretli üyelik gerektiren sitelerde paylasabilirsiniz bu gibi paylaşımları 

Yönetimden gerekli izin alındı. Elde edilen kazanç site yöneticimize gönderildi. Ben bunu uygun gördüm ve uyguladım. Konuyla alakasız yorumlar yapmayın. Sistemle alakalı bişey olursa yazın. Kalp kırmamak için ben sabrettikçe sizler gereksiz uzatıyorsunuz. Girerseniz konuya baktınız ücretli ve istemiyorsunuz sekmeyi kapatın. Diğer seçeneklere göz atın.

yineben, 51 dakika önce yazdı:

merhaba emeklerinize sağlık

lazım olan için uygun görülüyor

Teşekkürler, Ben sorunsuz şekilde kurup kullanıyorum. İstediğimiz ücret at deve pahası değil. Sizin gibi ılımlı yaklaşsa keşke herkes. Amaç siteye destek :) 

• Like 1

Çok güzel bir çalışma olmuş, ayrıca hak ettiği şekilde Vip olmasıda ayrı bir güzel siteye destek manasında. Bence gecikmiş bir karar şimdiye kadar olması gerekliydi zaten. Çoğunluğun zaten emeğe saygısı falanda yok yandex ver indirsin kullansın veya başkaları için parayla kursun anlayışı hakim. Bence güzel fikir olmuş ben tuttum.

• Like 1

kilicmuhsin, 47 dakika önce yazdı:

Emre028,Üstadın çalışmaları her zaman favorimdir

Teşekkür ederim..

forjest, 23 dakika önce yazdı:

Çok güzel bir çalışma olmuş, ayrıca hak ettiği şekilde Vip olmasıda ayrı bir güzel siteye destek manasında. Bence gecikmiş bir karar şimdiye kadar olması gerekliydi zaten. Çoğunluğun zaten emeğe saygısı falanda yok yandex ver indirsin kullansın veya başkaları için parayla kursun anlayışı hakim. Bence güzel fikir olmuş ben tuttum.

Aynen öyle, sitemizde yeterince ücretsiz sunulan içerik ve sunum var. Bundan sonraki hemen hemen her sistemi VIP olarak hazırlama düşüncesindeyim. Gelen tüm ücretler siteye aktarılıyor olacak.

20072011, 11 dakika önce yazdı:

ayrıcalığının olması bence geç bile kaldı hocamın dediği gibi ver yandexi indirsinci insanlardan sıyrılmak için güzel bir adım 👍

Bazı ayrıcalıklı sistemler olacak bundan sonra :) 

• Like 3

Shadowscape, 53 dakika önce yazdı:

Microsoftun kasan windowsuna talim olalım diyorsun yani : ) .  Oda güzelmiş

Talip olduğumuz yok beyefendi tnctr destek bahsediyoruz burda katılımsız paylaşım yapanlar diğer siteler vip paylaşım yapıyor benim kendi fikrim tnctr büyüsün su katılımsız site bu katılımsız site hangi vip alalım tnctr olsun

• Emre028 changed the title to Windows 10 | Microsoft Office | Vip çalışmaları | 2022
  • sk8er_boi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...