Jump to content

Windows 10 | Microsoft Office | Vip çalışmaları | 2022

Emre028
 Share

Recommended Posts

YILDIZ23, 29.12.2021 - 11:21 yazdı:

Ben de ücretli uygulamayı doğru bulmuyorum bir zamanlar paralı sistem satan birisi vardı bu sitedeki üyelere sistemlerini satıyordu kendisi burada çok eleştirilmiş, hatta siteden paylaşımlarını silerek ayrılmıştı Ben Emre ustanın paylaşımlarını severek kullanıyorum ama bence bu ücret uygulaması yanlis oldu isteyen arkadaşlar tabiki yine de siteye yardımda bulunabilir. 

kokteylci süper manyağı diyorsun. az gülmüyordum o elemana :) milleyi iyi söğüşlemişti o kokteylci.

Edited by semsibey

Bir yıldır tartışılan bir konu.

Herkesin yeni yılı kutlu olsun .

Microsofttan, para veripte almamak için, 
genelde https://uupdump.net/ veya https://uup.rg-adguard.net/ ,
sitelerinden paylaşım yapılsın diye, dört gözle bekliyoruz.
Bu siteler, ücret karşılığı paylaşım yapsalar,oradan indirmezdiniz .
TNCTR sitesine destek amaçlı ,isteyen bağış yapabilir.
Ücret karşılığı sistemlere gerek yok bence.
Bedava paylaşımların asıl amacı ,yardımlaşmak,iyilik yapmak,garibanın yanında olmak.
İnsanlık ölmesin diye.
20 lira değil,2 lirada olsa,para paradır.
Bu benim düşüncem.
Saygılar

adbenim, 4 dakika önce yazdı:

Bir yıldır tartışılan bir konu.

Herkesin yeni yılı kutlu olsun .

Microsofttan, para veripte almamak için, 
genelde veya

Please register to see this content.
,
sitelerinden paylaşım yapılsın diye, dört gözle bekliyoruz.
Bu siteler, ücret karşılığı paylaşım yapsalar,oradan indirmezdiniz .
TNCTR sitesine destek amaçlı ,isteyen bağış yapabilir.
Ücret karşılığı sistemlere gerek yok bence.
Bedava paylaşımların asıl amacı ,yardımlaşmak,iyilik yapmak,garibanın yanında olmak.
İnsanlık ölmesin diye.
20 lira değil,2 lirada olsa,para paradır.
Bu benim düşüncem.
Saygılar

Sanada saygılar güzel kardeşim. Ancak anlamadığın yada anlamadığınız şey şu. Bu sistemi indirmek zorunda değilsiniz. Benimde bu tantanaları dinlememe gerek yok. Böyle bir karar alıp bu sistemi siteye destek amaçlı hazırlayıp paylaştım. Kendimden örnek veriyorum girerim Bakarım baktım paralı ve para veresim yok. Ne yorum yaparım nede bişey derim. Bazı şeylere saygınız olsun. Bunu bu adam yapmış böyle yaptım eyvallah diyin ve geçin. Site komple paralı olmadı sonuçta ücretsiz linkler var bolca benim sistemlerimden indirmek istiyorsanız benim sistemlerimdende var yine onlarda ücretsiz. 

• Like 3

Emre028, 23 dakika önce yazdı:

Sanada saygılar güzel kardeşim. Ancak anlamadığın yada anlamadığınız şey şu. Bu sistemi indirmek zorunda değilsiniz. Benimde bu tantanaları dinlememe gerek yok. Böyle bir karar alıp bu sistemi siteye destek amaçlı hazırlayıp paylaştım. Kendimden örnek veriyorum girerim Bakarım baktım paralı ve para veresim yok. Ne yorum yaparım nede bişey derim. Bazı şeylere saygınız olsun. Bunu bu adam yapmış böyle yaptım eyvallah diyin ve geçin. Site komple paralı olmadı sonuçta ücretsiz linkler var bolca benim sistemlerimden indirmek istiyorsanız benim sistemlerimdende var yine onlarda ücretsiz. 

İnsanların fikirlerini belirtmesi anlamadıkları anlamına gelmez veya buraya görüşlerini yazmaları sana "tantana" olarak geliyorsa o da senin saygısızlığındır ! 

Bir şeyler yapıyor olabilirsin fakat üslubun da hayır yoksa sistemim de bir işe yaramaz bu yaptığın işlemleri paylasiyorsan gelen olumlu veya olumsuz fikir ve görüşlere de açık olman lazımdır ki buraya vitrine sunuyorsun ürününü bunu göze alacaksın güzel kardeşim! 

• Like 2

Theogus45, 1 saat önce yazdı:

İnsanların fikirlerini belirtmesi anlamadıkları anlamına gelmez veya buraya görüşlerini yazmaları sana "tantana" olarak geliyorsa o da senin saygısızlığındır ! 

Bir şeyler yapıyor olabilirsin fakat üslubun da hayır yoksa sistemim de bir işe yaramaz bu yaptığın işlemleri paylasiyorsan gelen olumlu veya olumsuz fikir ve görüşlere de açık olman lazımdır ki buraya vitrine sunuyorsun ürününü bunu göze alacaksın güzel kardeşim! 

Sen haklısın genç adam..

Arkadaşlar tartışmayı bırakalım lütfen. Adamın kendi kararı bunu karışmak olmaz. İsteyen istediği gibi sistemi sunabilir. Beğenmiyorsanız ödeme yapmaz ve yorum yapmazsınız. Başka sistem mi yok? Tabi ki var. Hatta bu sistemden kat kat daha iyi sistemler var. Onlardan birini indirirsiniz. Yöneticilerden ricam tartışma silinmesini istiyorum. Teşekkürler.

• Like 1

Emre028, 2 saat önce yazdı:

Sen haklısın genç adam..

aynen öyle kardeş adam haklı. paylaşım forumunda ücretli sistem satmaya çalışmak neyin kafası gerçekten anlat dinleyelim. durumu olan, yardımcı olmak isteyen zaten gider tnc sever olur vip üyelik alır. parayla sistem satmak tam anlamıyla kurnazlık

• Like 5

KHEDIRA, 5 dakika önce yazdı:

aynen öyle kardeş adam haklı. paylaşım forumunda ücretli sistem satmaya çalışmak neyin kafası gerçekten anlat dinleyelim. durumu olan, yardımcı olmak isteyen zaten gider tnc sever olur vip üyelik alır. parayla sistem satmak tam anlamıyla kurnazlık

Sistemi alma zorunluluğunuz yok. Anlamıyorsunuz işte burayı. İllede bu sistemi istiyorum diyorsanda siteye yardım amaçlı belirlenen ücreti yatırıp sistemin linkini alıyorsun. Sistemi parayla satmıyoruz yani. Destek bekliyoruz hepsi bu kadar. Yeni bir çok paylaşımcı var ücretsiz olarak sunuyor iyi yada kötü bir şekilde seçim imkanınız var. Bu sistemin yapılış amacı Tnctrye destek olmak hepsi bu. Yatırılan tüm ücretler @sk8er_boi’ye gönderildi bile cebime girmiyor yani.

• Like 1

Adam 100 kere açıklama yaptı bu sistem tnctr için yardım amaçlı verilen link paylaşımcıya değil tnctr ye diye anlama özürlümüsünüz sistemi indirmek istiyosan adamın verdiği linke para ödeyeceksin o parada tnctr hesabına gidecek tnctr de aylık olan masraflarını karşılayacak bunu anlamak zormu 

• Like 5

• Administrator

Arkadaşlar Emre028 yapılan tüm bağışları bana gönderiyor. Sunucu masraflarının sırtıma ağır yük olduğu bu günlerde seve seve kabul ettim. Gördüğünüz gibi sitede bir tane bile reklam yok. Dolar arttığı için, bağışlar da azaldı. Uzun zamandır masrafları cebimden karşılıyorum. Eğer istemezseniz almak zorunda değilsiniz. Fakat her şeye bedava bir şekilde sahip olmak gibi bir lüksünüz de yok. Buna benzer bir çok çalışma sitede zaten mevcut. Kimseyi zorla destek olmaya zorlamadık bundan sonra da zorlamayacağız. 

• Like 7
  • Thanks 1

Zaten admin Cihat bey de açıklamış, durumun özetini.. Olayı para ile sistem satmak olarak değerlendirmeyiniz.

Emre beyin bu işte kazancı yok..

Bu sitenin ayakta kalabilmesi için masraflarının karşılanması gereklidir.

Sonuçta, bu sitenin devam ettirilmesi Cihat beyin cebine sararsa, uzun soluklu olarak devam ettirilemeyecektir.

Alternatif bir sürü konu var.. İlla bu konuya gelip de kendinizi yorum yapmak zorunda hissetmeyin.

Mr Rush ardından, ben de ilgili tutarı iletttim. Çorbada tuzumuz olsun.

• Like 5

Eline sağlık @Emre028

Parayla satılan sistem değildir. Bağış amaçlı yapılan bir çalışmadır. İsteyen bağış yapar, istemeyen alternatiflere yönelir. Kimseye karşı bir  zorlama yoktur. 

Para karşılığı satmak benim de düşüncelerime ters gelir. Ama bazı forumlarda yapımcıya veya forum için destek amaçlı örneklerini görmüştük. Anormal bir durum değil. 

• Like 5

Ben konuyu görünce çok sevindim. Özellikle Forjest abinin yaptıkları, yeni sistem indirdiğimde son güncel tarih ibareleri görmek beni mutlu ediyor. 

Forumu biraz grafiksel olarak toplasak ve eski güncellenmemiş konuları kilitlesek ya da güncellesek foruma bir akış gelse artık çok güzel olur .

Şahsım adına bende para yardımında bulunmak istiyorum. 

• Like 2

• Emre028 changed the title to Windows 10 Enterprise Ltsc 2021 | Microsoft Office AIO | Vip | 2022

sistemi kurdum fakat ağ bağlantılarım kısmından diğer ağlara bağlanamıyorum Bu konuda fikir verecek varmı- antivürüs kurulu degil. güvenlik duvarı kapalı, diğer sistemlerim bir birine bağlana biliyor paylaşım verdiğim sürücüye..

birikim, 50 dakika önce yazdı:

sistemi kurdum fakat ağ bağlantılarım kısmından diğer ağlara bağlanamıyorum Bu konuda fikir verecek varmı- antivürüs kurulu degil. güvenlik duvarı kapalı, diğer sistemlerim bir birine bağlana biliyor paylaşım verdiğim sürücüye..

BİLDİĞİM KADARIYLA WİNDOWS 7 BİLGİSAYARLAR İLE WİNDOWS 10 ARTIK BAĞLANAMIYOR

bensuslu11, 22 dakika önce yazdı:

BİLDİĞİM KADARIYLA WİNDOWS 7 BİLGİSAYARLAR İLE WİNDOWS 10 ARTIK BAĞLANAMIYOR

Ben kendim şahsen kullanıyorum hem konuya yazmışsınız hem özelden mesaj yazmışsınız. Ben böyle bir problemle karşılaşmadım. Ltsc21’i kurumsal mağazalarda kullanıyorum. En ufak bir hata almadım. Ağ yazıcıları,tarayıcıları, kameraları, barkod ve optik okuyucular hepsiyle sorunsuz şekilde kullanım sağlıyorum. Kurulum yönteminiz nedir ? Diye sordum cevap vermediniz.

• Like 1

• Emre028 changed the title to Windows 10 | Microsoft Office | Vip çalışmaları | 2022

Office 2010 / 2013 / 2016 Pro Plus VL ve Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 sürümleri konuya eklendi. Ödeme yapanların yada TncSever olanların tarafıma mesaj atıp linklerini istemelerini talep ediyorum. :) 

Edited by Emre028
  • Like 4

Emre028, 47 dakika önce yazdı:

Office 2010 / 2013 / 2016 Pro Plus VL ve Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 sürümleri konuya eklendi. Ödeme yapanların yada TncSever olanların tarafıma mesaj atıp linklerini istemelerini talep ediyorum. :) 

Ben daha önce yapmıştım bu yeni sistemin için de ödeme yapmama gerek var mı?

akillialtay1995, 28 dakika önce yazdı:

Ben daha önce yapmıştım bu yeni sistemin için de ödeme yapmama gerek var mı?

Yok hayır. linkleriniz gönderildi. müsait zamanda ödeme planı ve ödediğiniz ücrete göre süreli bir tablo oluşturmayı planlıyorum. tncsever olan yada buradan bana havale yapan herkes bu çalışmalarımızı kullanabilecek :)  

Yılbaşı özel hazırladığım sistemin linklerinin paylaşıldığını gözlemlemekteyim. 20 download yapılmış durumda şuanda ben linkleri en fazla 10 kişiyle paylaştım. Lütfen linkleri paylaşmayın arkadaşlar rica ediyorum.

Edited by Emre028
  • Like 1

Ben de şahsi olarak bu forumda ücretli sistem satılmasından yana değilim öncelikle bunu belirteyim.

Ancak bu konu @Emre028 tarafından, sadece siteye destek amaçlı, tamamen iyi niyetle yapılmış, çıkar amacı olmayan bir projedir.

Hiç sağa sola çekmeye, polemik yaratmaya gerek yok. @amd_turkey ve @MrRush üstatlar gibi ben de bu projeyi destekliyorum.

Anlayışınız ve konuya destekleriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

• Like 4

kilicmuhsin, Bir saat önce yazdı:

Bizimki eskimiştir değilmi

Tamam bizim ki donor dü bu VIP imiş ,özür dilerim

Bağışta bulunursanız yada sever olursanız tekrar kulübe üye olarak eklenirsiniz :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...