Jump to content

Windows 10 | Microsoft Office | Vip çalışmaları | 2022

Emre028
 Share

Recommended Posts

SON_VATAN, 8 saat önce yazdı:

Bu kişinin kendi kararı saygı duyarız ama bu durum yaygınlaşırsa korkarım kimse free paylaşım yapmaz..

parayla olduktan sonra zibil gibi siteler ne sistemler var. yayıngınlaşması tnctr adına zarar olur.

• Like 2

SON_VATAN, 10 saat önce yazdı:

Bu kişinin kendi kararı saygı duyarız ama bu durum yaygınlaşırsa korkarım kimse free paylaşım yapmaz..

Django, 1 saat önce yazdı:

parayla olduktan sonra zibil gibi siteler ne sistemler var. yayıngınlaşması tnctr adına zarar olur.

Son kez söylüyorum. Aynı şeyi başa sarıyoruz çünkü.

PROJELER PARALI YANİ ÜCRETLİ DEĞİLDİR..

SİTEYE DESTEK VEREN HERKESE HEDİYEDİR..

Edited by Emre028

Ben 2007 yılından beri bu sitenin takipcisiyim. Zaman zaman benimde paylaşımlarım oldu. Ortada bir emek var, doğru ama genelde bu platform karşılık beklemeden yapılan paylaşımlarla dolu. Ama şu varki , her ne kadar bu sayfa sahibi kar amacı gütmeden kurulmuş olsada belli başlı host kiralama vb. Masrafları olacaktır. Bu yüzden bu sitenin takipcilerinin mümkünse destek vermesini bende beklerim açıkcası

• Like 1

amaç sitemiz ayakta kalsın parayla satmak gibi bir durum zaten yok bende baya ekmeğini yedim buradan şu aralar maddi sıkıntım var tam bu ay vip olim diyorum bir sorunlar oluşuyor inşallah ilerki zamanda vip olurum amaç sistem satmak degil öyle olsaydı microsoft dayatma yapardı bu konuyu tartışmak bile saçma o yüzden fre paylaşımlar çok ve adamada yüklenmeyin iyi forumlar 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...