Jump to content

Orjinal Xp

relmas
 Share

Recommended Posts

Orjinal XP;

Açıklamaları ve adımları izleyerek "Windows XP" mizi orjinal hale getireceğiz.

Orjinal yaptıktan sonra yayınlanan her güncellemeyi sorunsuz bir şekilde alabileceğiz ve Microsoft sitesinden ürün doğrulama gerektiren uygulamaları bile indirebileceğiz ayrıca sistem tepsisinde sürekli gösterilen "Bu yasal bir kopya değildir" gibi can sıkıcı uyarılarıda böylelikle devre dışı bırakmış olacağız..

http://hotfile.com/dl/87042172/fe072e6/Orjinal_XP.exe.html[/CODE]

[b]Ekran Görüntüleri[/b]

orgxp.jpg

Edited by relmas

doğrudur. bu tip programlar zaten aynı işi aynı şekilde yaptığı için biraz benzerdir. ama kesinlikle microsoftun bile bütün doğrulamalarından geçiyor. tecrübeylesabittir. ayrıca biraz daha görsellik katıyım işe dedim :whistle:

Edited by relmas

birader bi ekran görüntüsü koyarsan hatayla ilgili yardımcı olabilirim belki

KARDEŞ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ KOYAMAM AMA ORDA ERROR VERİYO VE 2 DAKİKA SONRA YİNE DENE DİYOR

GALİBA ANLADIM SORUNU ŞUAN RABİDSHARE ÇOK YOĞUN İNDİRİLMİYO BİŞİ GALİBA

PLEASE!!

KARDEŞ ORDA Bİ AÇIKLAMA YAPMIŞ KONTROL ET DEDİNMİ ORDA YEŞİL GENUİNE YAZIYORSA XP ORJİNALDİR DİYE ŞİMDİ GÜNCELLEŞTİRME YAPABİLİRİM DEMİ BİŞİ ÇIKMAZ

BENDE YEŞİL YAZIYO

eğer açıklamadaki gibi genuine yazıyosa güncellemeleri zaten alıyodur vede internet explorer 8, media player 11 gibi orjinallik doğrulaması isteyen programları kurabilirsin sorunla karşılaşmadan

KARDEŞ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ KOYAMAM AMA ORDA ERROR VERİYO VE 2 DAKİKA SONRA YİNE DENE DİYOR

GALİBA ANLADIM SORUNU ŞUAN RABİDSHARE ÇOK YOĞUN İNDİRİLMİYO BİŞİ GALİBA

kardeş sen hata veriyo deyince bende program hata veriyo sandım. eğer rapidshare hata veriyosa, free kullanıcılara böyle bi kısıtlaması var bi dosya indiirince ikinci dosyayı indirirken biraz bekletiyo

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Programda Virüs Var 1.Adımda ÜrünKoduOluştur'a Tıkladığımda Uyarı Veriyor Biliyorum Virüs Değil Antivirüs Öyle Görüyor Ama Bu Legal Xp Programının Virüs uyarısı Vermeyen bir sürümünü çıkartamazmısınız?

hangi antivirüs programını kullanıyorsun. program kasperskinin son sürümüyle taratılmıştır şuan itibariyle ve herhangi bir uyarı vermedi bide uyarı tam olarak nedir. zararlı yazılım olarakmı görüyor, güvenilir olmayan yazılımmı, risk taşıyan yazılımmı. söylemek istediğim uyarının içeriğine bakmak lazım. internet explorerda bile default olarak gelen orta düzey güvenliği yüksek olarak ayarlarsan her siteyi potansiyel zararlı site olarak görür ve hiç bir siteye giremezsin. bilmem anlatabildimmi , saygılar

• 2 hafta sonra ...
size virüssüz olanı vereyim.bi tık xp orjinal.%100 çalışıyor.

http://www.4shared.com/file/144055257/ac325470/Bi_TIK_XP_Orjinal.html[/CODE]

birader konuyu baltaladığının farkındamısın. benim programda virüs falan yok ve senin de denemediğine eminim, denemeden yorum ve gönderme yapma . program 3 farklı antivirüsle taratılmıştır ve de her hangi bir uyarı alınmamıştır. ayrıca program modüler bir program olup xp sp3 üzerinde sağlıklı sonuç vermektedir. bilgilerinize.

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...