Jump to content

Ntfs.sys Dosyası Silinmiş Onarmayı Nasıl Yapıcam?

Muhammq

Recommended Posts

system32\drivers\ntfs.sys dosyası eksik veya bozuk cd-rom kullanıp onarmayı deneyebilirsiniz diyor.c: deki dosyalarımı nasıl kurtarırım ben lutfen bana onarmada gireceğim kodları yazarsanız sewinirim.bunu hata çıktığında çektim lutfen bi bakın yalnızca kodu istiyorum

http://m.yollayap.com/b63/93337762.jpg 'a girin fotografını çektim onun bana yardımcı olursanız sevinirim,şimdididen tşk.. :rolleyes2:

sistem CD'sini takıp çalıştır'ı açın ve "sfc /scannow" yazın. Aynen olduğu gibi yazın, ne eksik ne fazla. Önemli bir ayrıntı, tırnak işaretleri yok tabii ve sfc'den sonra bir boşluk var, ona dikkat edin!. Yazdıktan sonra enter deyin ve bekleyin. Ekrana küçük bir onarma penceresi çıkacak. Windows, umarım kendisine lazım olan dosyayı bu komutla alabilir. Benim elimden gelen bu en azından...

selamlarımla.

sistem CD'sini takıp çalıştır'ı açın ve "sfc /scannow" yazın. Aynen olduğu gibi yazın, ne eksik ne fazla. Önemli bir ayrıntı, tırnak işaretleri yok tabii ve sfc'den sonra bir boşluk var, ona dikkat edin!. Yazdıktan sonra enter deyin ve bekleyin. Ekrana küçük bir onarma penceresi çıkacak. Windows, umarım kendisine lazım olan dosyayı bu komutla alabilir. Benim elimden gelen bu en azından...

selamlarımla.

Birader adam windowsu açamıyor başlat çalıştıra o komutu nasıl vericek. :(

Birader adam windowsu açamıyor başlat çalıştıra o komutu nasıl vericek. :rolleyes2:

aynen bende onu diyorum windows açılmıyor ancak xp cdsiyle windows kurma yerinde ilk başta onar var.onu deyince ben hangi kodla ntfs.sys dosyasını bilgisayara atacağımı bilmiyorum bunun için yardım istedim.

• 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...