Jump to content

Windows 11 Enterprise [x64] [Skip Tpm And Ram Test] Görsel

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Enterprise [x64] [Skip Tpm And Ram Test] Görsel
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Enterprise [x64] [skip Tpm And Ram Test] Görsel
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Enterprise [x64] [Skip Tpm And Ram Test] Görsel
hayret22, 22 saat önce yazdı:

2022 yılı bize senin güzel sürprizinle geldi ve hep böyle güzel geçer inşallah. Eline emeğine sağlık. Yüklenme bitince hemen indirip deneyeceğim. Sağlıklı, mutlu yıllar.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

SON_VATAN, 21 saat önce yazdı:

Ellerinize sağlık yeni güncellenmiş görsel windows 11 için,ayrıca birde windows  7 görsel,uefi vede haliyle usb 3.0 vs.driverleride  ekli olursa çok memnun kalırız ustam..

Windows 7 için mod hazırlamıyorum artık çok üzgünüm.

Shadowscape, 20 saat önce yazdı:

Sfci dostum teşekkürler :)

Kral ben teşekkür ederim.

tayyar61, 18 saat önce yazdı:

Paylaşım ve emek için teşekkürler dostum,bayağı bir emek var klavyene sağlık.

Sistemin Wallpaper'larını ayrıca paylaşabilirmisin zahmet olmazsa 🙂

Ben teşekkür ederim. Ekledim.

tapfer, 18 saat önce yazdı:

emeğin ve paylaşımın için sonsuz teşekkürler.ellerin dert görmesin.

Ben teşekkür ederim.

akillialtay1995, 18 saat önce yazdı:

Sistemin yine her sisteminde olduğu gibi mükemmel olmuş. Eline, emeğine ve klavyene sağlık.

Ben teşekkür ederim.

hunter44, 17 saat önce yazdı:

Teşekkürler Üstad ellerin dert görmesin..

Ben teşekkür ederim.

VisuaLNET, 16 saat önce yazdı:

Teşekkürler.

Ben teşekkür ederim.

kerem2018, 16 saat önce yazdı:

Mükemmel bir çalışma daha. Elinize emeğinize sağlık üstadım. Çok güzel olmuş. 

İyi dileklein için ben teşekkür ederim.

MesutÖzil, 14 saat önce yazdı:

Teşekkürler üstad mükemmel bir çalışma, görsellik muazzam

Begenmenize sevindim ince ele sık doku. Yoksa hergun gunceller atarım (1) çalışma atarım ama gerek yok çünkü zaten yapan arkadaşlar var elleri dert görmesin bizde faydalanıyoruz bu çalışmalardan yeri geldiginde.

kocamanadam, 2 saat önce yazdı:

Merhaba,iyi seneler.Enterprise sürümler 180 günün haricinde etkinleşebiliyor mu?Evetse etkinleştirme programını yeniden verebilir misiniz?Saygılar,

Suan kendimde kullanıyorum zaten evet bir sorun yok gibi duruyor. Bunu bir dene lütfen.

Please register to see this content.

Q99mTM.png

• Like 3

Eline Koluna sağlık sürekli takip ediyorum şuan en son paylaşdığın  (Windows 10 Pro [X64] Echo [Nisan 2021] kullanıyorum memnum bunuda kurarım ben görselliği seven biriyim her zaman başarıların devamını dilerm

Edited by cenbir
  • Like 1

akillialtay1995, Bir saat önce yazdı:

Windows SAcript Host yazılı yeri nasıl getirdin?

Çalıştıra slmgr.vbs -xpr yaz enterla.(vbs ile - (tire) arasında bir boşluk olacak)saygılar,

Alphonso_Elric, 2 saat önce yazdı:

İ

Suan kendimde kullanıyorum zaten evet bir sorun yok gibi duruyor. Bunu bir dene lütfen.

Please register to see this content.

kocamanadam, 6 dakika önce yazdı:

Çalıştıra slmgr.vbs -xpr yaz enterla.(vbs ile - (tire) arasında bir boşluk olacak)saygılar,

Teşekkürler dostum

Edited by kocamanadam
  • Like 1

aysman, 2 saat önce yazdı:

üstadım ellerine sağlık şu an bu sistemden yazıyorum deyim yerindeyse akıyor başarının ve çalışmalarının devamını dilerim

Güle güle kullanın. :)

rasgun, 2 saat önce yazdı:

W 7'den beri mümkün mertebe sizin modifiye sistemlerinizi kullanıyorum.Klavyene bereket.Çok TŞK...HERKESE MUTLU SAĞLIKLI YILLAR...

Ben teşekkür ederim, bundanda memnun kalacaksınız tahmınımce. :)

Burak47, 1 saat önce yazdı:

Alphonso_Elric üstad çok teşekkürler...

Ben teşekkür ederim.

zeal46, 1 saat önce yazdı:

başlat menüsündeki iconları aynı windows 11 gibi ortaya alabiliyormuyuz ? Çalışma için teşekkürler

"Masaüstü Sağ Tık-Kişiselleştir-Görev Çubuğu-Görev Çubuğu Davranışları-Görev Çubuğu Hizalama" normalde buradan ayarlayabilirsiniz, Fakat startallback kullandıgım için "Başlat İconu Sağ Tık-Özellikler-Görev Çubuğu Menüsü-Görev Çubuğu Simgelerini Ortala" seçeneğini işaretledinizmi ortalanacaktır.

• Like 1

• semsibey changed the title to Windows 11 Enterprise [x64] [skip Tpm And Ram Test] Görsel