Jump to content

Film Indirme Sitesi Tavsiye

yunusemre75
 Share

Recommended Posts

2 tane izleme sitesi vereceğim idm ile izleme esnasında indirebilirsin hem de kalite seçebilirsin 

1. 

2. 

Please register to see this content.

Edited by G)-(OST
  • Like 1
  • Thanks 1

AdemYakups, 5 saat önce yazdı:

torrent sitesi önerebilirim.üyelikler açık.

Eğitim ile ilgili özellikle eğitim setleri ile ilgilenen biri olarak tavsiye ederim.

Ben de uzun süredir film indirebileceğim site arayışı içerisindeyim; çok sevdiğim 1-2 site vardı kapandı maalesef. Ama kusuruma bakmayın da 5 para etmezmiş tavsiye ettiğiniz site; torrentler ölü, seed yok. Yine de teşekkür ederim ne diyeyim.

• Like 1

limitsizamcadaki gibi sıfır reklam orjinal bluraydan çevirme direkt link imkansız. O adamın olayı başkaydı, yerli olup sinemaya giren filmi dahi orjinal olarak dönüştürüp atıyordu. Kuvvetle muhtemel sinemanın birinde yetkili veya çalışandı. Tüm filmleri orjinal kayıttan convertti çünkü

Bi göz atmakta fayda var kendim kontrol etmedim ama reklamsız iyi kalitedir diye düşünüyorum

Edited by Senkron2
  • Like 2

Senkron2, 03.01.2022 - 01:55 yazdı:

limitsizamcadaki gibi sıfır reklam orjinal bluraydan çevirme direkt link imkansız. O adamın olayı başkaydı, yerli olup sinemaya giren filmi dahi orjinal olarak dönüştürüp atıyordu. Kuvvetle muhtemel sinemanın birinde yetkili veya çalışandı. Tüm filmleri orjinal kayıttan convertti çünkü

Bi göz atmakta fayda var kendim kontrol etmedim ama reklamsız iyi kalitedir diye düşünüyorum

o arkadaşın arkasında sağlam bir ekip vardı, hemde öyle böyle değil basit bir ekip değil, bahsettiğiniz yerli olsun yabancı olsun filmleri yurtdışından diskleri getiren türkiyedeki her film sitesinin %100 kaynağıydı. O ekibin sitesi sadecebluray.com du. site sunucu fiyatlarının artışı yüzünden kapandı. Özellikle sadecebluray sitesinde bir film normale açılmadığı sürece hiç bir sitede o filme rastlanmazdı o siteler o filmin normale açılmasını dört gözle beklerdi. Dediğiniz gibi reklamsız filmleri verirdi kaliteli bir şekilde. Sadecebluray sitesinin bir üyesi olduğum için bunları konuşuyorum. limitsizamca ve özellikle sadecebluray sitesi gibi büyük bir arsive sahip olan bir site bir daha gelmez. Umarım ilerde tekrar açılırlar.

• Like 4

turbobit olmasın demişsin ama ben bütün filmlerin çoğunu buradan indirdim 1 aylık hesap alıp 1 tb fim indirdim kalitesi iyi yerli filmleri de limitsiz amcadan indirdim kalitesi çok iyi film paylaşıyordu keşke kapanmasaydı 

akillialtay1995, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bir film çıktıktan ne kadar süre sonra hdli olanı çıkıyor?

yabancılar çok çabuk düşüyor çünkü sinema gösterimlerinden kısa süre sonra satışa çıkartıyorlar, yerli filmlerde 6 ay gibi bir zamanı buluyor genelde

akillialtay1995, 7 dakika önce yazdı:

Çok çabuk derken 1 ay gibi bir süreyi mi kast ediyorsun? Mesela Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filmi ne zaman hdsi çıkar? Çünkü o Film geçtiğimiz Aralık ayında vizyona girdi.

O film cok yakın zamanda hd tr altyazılı bir sekilde düser, tr dublajı da 3 ay sonra falan

• 1 ay sonra...

limitsizamca havasında m720p ve m1080p alternatifleri sunuyor...  indirme linki olarakta çeşit var... premium  hesap ile hiç uğraşmasan bile jdownloader e at linkleri indirsin dursun...

• Like 2
  • Thanks 1

Cyph3r, 1 saat önce yazdı:

limitsizamca havasında m720p ve m1080p alternatifleri sunuyor...  indirme linki olarakta çeşit var... premium  hesap ile hiç uğraşmasan bile jdownloader e at linkleri indirsin dursun...

teşekkürler bakalım