Jump to content

Windows 10 Iot Ltsc 2021 -defendersız-hafif- 2gb

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

amd_turkey, 11.01.2022 - 23:36 yazdı:

Oyun oynamak için uygun mu ? Bildiğim kadarıyla LTSB/LTSC sistemler yüksek latency değerleri yüzünden oyun için uygun değildi. Tabi 2021 sürümü de bu genel tanıma dahil mi bilmiyorum. Denerseniz yorumlarınızı paylaşırsınız

Sistemi arkadaşıma kurdurdum latency değerleri halen yüksek bazı oyunlarda ciddi anlamda sorun yaşıyabilirler ama genel performansı güzel ama arkadaşım oyun manyağı biri olduğu için genede rahatsız olup TR_by(fingerprint) ustanın pro'sunu kurdu.Gayette memnun şuanda :) Oyun manyakları varsa (burda manyak mecazdır hakaret olarak algılamayın) niyetlenmesinler uzun vadede üzülürler.Ustamızın sistemine laf ettiğim yok LT sürümlerinin genel problemidir latency yani geç tepkime bilmeyenler konuyu amd_turkey usta bağlayabilirler.Bilgi olarak geçelim :)

• Like 2

Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum. Tahminim doğru çıktı. Ltsc sistemler oyun amaçlı değildir.  Özellikle online oyunlarda siz silahınıza hamle yapasıya kadar karşı taraf sizi indirebilir. Ping değerleri yüksektir Ltsc lerin.

• Like 2

şrarskoz, 5 dakika önce yazdı:

hangisi ustam bi denesem   teşekkürler

lite pro olanı kurmuştu

bir arkadaşıma bu ustanın lite pro sürümünü kurdurtmuştum çokta memnun normal varsayılan gelen home single languagden lite proya geçti fps'inde artış var ve sistem normale göre çok daha hızlı açılıp kapandığını tepkimenin önemli ölçüde azaldığını belirtmişti fakat lite sistemler oyunlar için önerilsede bazı sıkıntılara sebebiyette vermekte kapanan kısılan özellikler  nedeniyle bir dizi hatalara sebebiyet verebilir.

Size tavsiyem varsa imkanınız lite ve modlu sistemleri sırayla denemeniz en iyi verimi hangisinde alırsanız onda kalmanızdır.

• Like 1

arkadaşlar yaklaşık 1 aydır uploadrar dan dosya indirirken sorun yaşıyorum dosya normal indirme den değil hedefi farklı kaydetten indiriliyor1. indirmede dosyayı vermiyor indirme çubuğu tamamen çizgi dolu şekilde kalıyor 2.indirmede dosyayı veriyor, buda büyük dosyalarda baya yorucu ve sıkıcı oluyor sizde aynı sorunu yaşıyormusunuz.öneriniz nedir.şimdiden teşekkürler. 

• Like 1

gecegezgin, 17 dakika önce yazdı:

arkadaşlar yaklaşık 1 aydır uploadrar dan dosya indirirken sorun yaşıyorum dosya normal indirme den değil hedefi farklı kaydetten indiriliyor1. indirmede dosyayı vermiyor indirme çubuğu tamamen çizgi dolu şekilde kalıyor 2.indirmede dosyayı veriyor, buda büyük dosyalarda baya yorucu ve sıkıcı oluyor sizde aynı sorunu yaşıyormusunuz.öneriniz nedir.şimdiden teşekkürler. 

Ublock origin reklam engelleyici kullanın şayet kullanıyorsanız internet download manager ve benzeri indirme programı kullanın sorun yaşamazsınız :)

gecegezgin, 2 saat önce yazdı:

Bende idm indirmeyi devralıyor.. Sorunsuz indiriyorum.

Beyonder, 3 saat önce yazdı:

Büyük güncelleme gelmiş şayet güncelleme yapılırsa değişiklikler/ayarlar bozulur mu?

Öncelikle silinen Bileşenler ve yapılan ayarlar sebebiyle muhtemelen o güncellemeyi almayacak..

Eğer güncellemeyi alırsa, merak etme değişiklikler gitmez