Jump to content

Format Atamıyorum

altayi

Recommended Posts

selam arkadaşlar dün aksam arkadasın bilgisayarına format attık galiba başıma bela aldım dün normal bi sekilde pc.yi formatladım daha sonra netten ses drıveri indirdik vıa ac97 sonra kurulum esnasında mavi ekran hatası çıktı sysaudio.sys efa74bfe diye devam ediyor sabaha karsı 5 e kadar ugrastık pc açılınca hemen medıa windows çekirdek bilesenleri yükleniyor vıa diye çıkıp restart atıyor bügün tekrar formata basladık mecburen fakat c yi silip biçimlendirdikten sonra formata baslayıp windows kurulumunun 15_ile 20 dakika sonrası tekrardan sysaudio.sys efa74bfe diye devam eden hatayı alıyoruz arkadaşlar ne yapacam simdi? bilen varsa lütfen yardımcı olsun

arkadasım aynı cd yi kullandın diger format larında cd değiştir başka cdlerle dene format olayını yapmadı isen

fuul drıver bi cd denedim aynı problemi alıyorum

ses kartını kapatıp format atmayı dene

ses kartını nasıl kapatacam acaba tarif edebilirmisin

fuul drıver bi cd denedim aynı problemi alıyorum

ses kartını nasıl kapatacam acaba tarif edebilirmisin

her bios aynı olmadığından dolayı görüntüleride aynı olmayacaktır bu yüzden bios un bir foto sunu eklersen sana bu konuda daha kolay cvp verilecektir. ayrıca bios eskiyse güncellemeni tavsiye ederim.Ama unutma bios güncelleme sırasında güçkaynağı kesintisiz güç kaynağı değil ya da içinde fazla elektirik yoksa deneme çünkü herhengi bir elektrik kesintisinde yeni bir kanakart almak zorunda kalırsın...

geçm,ş olsun birader bendede aynısı olmuştu hard disk gitmiş.....

Salla Bakalım HDD ile alakası yok.

Farklı işletim sistemi kullanarak işi rahatça çözebilir.

Lütfen emin olmadığınız şeyleri söyleyip milleti korkutmayınız! :)

arkadaşlar hepinize çok tesekkür ederim en sonunda başka cd ile format atttım üstümdeki büyük bir yükten kurtuldum bayramın 2 gününü buna harcadım korkudan ses kartını yüklemedim arkadaşa böyle idare et deyip ilerledim oh be bütün tnctr ailesinin bayramını kutlarım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...