Jump to content

Cafedeki bir programı bütün bilgisayarlarda

Psychology

Recommended Posts

Sanırım bu mümkün,

Ağ sürücüsünü etkin hale getirip çalıştırabilirsiniz.

Bugün yarın deneyeceğim..

Ve bu konuda Sk8er_boi 'nin bizleri aydınlatacağına eminim

Değil mi Sk8er_boi ?

Bu arada ismini yazmakta çok zorlanıyorum Sk8er_boi

her zaman da copy de durmuyo ismin Sk8er_boi

bizim için bir kısayol atasan?

@stanriseven

Ben birkaç oyunu aşağıdaki yöntemi uygulayarak denedim. Sorunsuz çalıştı.

Şöyle yaptım.. Oyunu deppfreze kurulu bir makineye kurdum.. Kurduğu dizini diğer makinenin bir kalsörüne attım. >Need for Speed Underground 2, Max Payne 2, Gta San Andreas, Call of Duty 2<

Sonra makineyi yeniden başlatıp girilen registry ayarlarını ve dosyaları unutmasını sağladım. Ve "Ağ Sürücüsüne bağlan" şıkkı ile başka bir bakinede paylaşıma açık olan bu dizini gösterdim..

oyunlar sorunsuz çalıştı.

Tek sorun açılış sürelerin %50 ila 100 arasında yükselmesidir. haricinde tekleme-takılma yok :(

Ama şu an için programlarda denemedim. Office yada diğer porgramlarda ne sonuç verir bilemiyorum.

Lakin bir sorun çıkarsa bile şöyle bir çzöüm olabilir.. Eğer ki regstry ayarları isterse, office bilgisayara kurularak yapılandırılır. Sonra uninstall yapmadan dizini silinebilir. Böyle bir durumda registry ayarları kalacağından, yukarıdaki yöntem kullanılarak sorunsuz çalışabilir...

selametle

• 3 hafta sonra ...

Ağ Sürücüsüne bağlan diyerek (ve paylaşıma açılan klasöre yazma yetkisi vererek) office 2003'ü kurdum. Sorunsuz çalışıyor.

Kurulum sorununu şöyle aşabilir miyiz ?

Portable türünde programların hepsini bir dizien atarak, kullanıma hazır halde tutulabilir (m,i?)

mantıklı bir cevap olarak : Evet

• 4 hafta sonra ...

Ghost u tavsiye etmek isterdim ama ag baglatilarinda sorun cikarabilir cunku bazi bilgisayarlarin driverleri farkli oluyor bide,iterneti ve dosyalari paylasima acmissan ozaman ghost u tavsiye etmem cunku her bilgisayarin kendi ismi olmasi lazim kom 1, kom 2 gibi...

Programlari hepsini birden yuklemek istersen ozaman direk servere baglanip hepsini birden yukleyebilirsin fakat oyunlari yuklerken bilgisayar hizini kesebilir need f.s gibi en az 3 saatini alir 2-3 bilgisayara ayni anda serverden yuklersen ...

Isini kolaylasirmak icin sana bi program onerebilirim Install Creator onu yukle istedigin kurulmus halde olan oyunu yada programi program files ten setupini cikar katilimsiz kurulum gibi programlari yukleyebilirsin hizli ve serial gerektirmeden ..

Biraz uzun oldu ama neyse ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...