Jump to content

Windows 11 Ent. 2 In 1 [x64] Sade + Program Entegreli ( Ocak 2022 )

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Enterprise 2 In 1 [x64] Sade+Program Entegreli (Ocak 2022)
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Enterprise 2 In 1 [x64] Sade+program Entegreli (ocak 2022)
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Enterprise 2 In 1 [x64] Sade+program Entegreli (ocak 2022)
MrRush, 10 saat önce yazdı:

Güzel bir çalışma eline sağlık Üstad.

Ben teşekkür ederim.

FerhatHoney, 5 saat önce yazdı:

teşekürler hocam başarılı bir çalışma

Ben teşekkür ederim.

akillialtay1995, 1 saat önce yazdı:

ESD sıkıştırma var mı? 

Evet var. Boyutu 11.6 Gb.

focus2011, 34 dakika önce yazdı:

ellerin der görmesin kardeşim lakin sistemden paylaşılan resimler neden görünmüyor

Bir sıkıntı yok efendim görebilmeniz gerekli farklı bir tarayıcıda deneyiniz lütfen.

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Ent. 2 In 1 [x64] Sade + Program Entegreli (Ocak 2022)
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Ent. 2 In 1 [x64] Sade + Program Entegreli (ocak 2022)
damn2u, 8 saat önce yazdı:

Elinize sağlık. Bir kaç sorum olacak. İkonları windows orijinaline döndürebilir miyiz? Windows kurulum ekranında kullanıcı adı/şifre bölümü girme var mı?

İconları elbettki orjinale çevirebilirsin, C:\Windows\SystemResources\imageres.dll.mun buradaki dosyayı orjinal dosya ile değiştimeniz yeterli olacaktır.

akillialtay1995, 7 saat önce yazdı:

Eline sağlık, teşekkür ederim. Sistemini indirip deneyeceğim.

Ben teşekkür ederim.

SON_VATAN, 5 saat önce yazdı:

Gene güzel bir paylaşım teşekkürler,üstad ayırca Psiphon VPN portable ve Spotify nin Portable ve reklamsız programları ayrıca paylaşmanız mümkünmüdür?

Şuan çalışıyorum fakat yarın olaz ama sonraki gün sorun olmazsa buraya eklerim.

kerem2018, Bir saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş. İconlar default olan versiyon da mevcut mu ?

Malesef yok efendim.

tapfer, 39 dakika önce yazdı:

üstat emeğine sağlık. programsız sürümünü ayrı olarak paylaşabilirmisiniz? en derin saygılarımla.

Efendim programsız sürüm zaten yayımlamıştım. konu içeriginde linki mevcuttur.

• Like 2

hunter44, 14.01.2022 - 23:05 yazdı:

Teşekkürler Üstadım,Eline Emeğine sağlık..

Ben teşekkür ederim.

drxx, 13 saat önce yazdı:

Harika  çalışma üstad , ellerine emeğine sağlık , bir de lightroom olsaymış  benim format sonrası tüm  programları  kapsıyor 

Güle güle kullan. Söyleseydin eklerdim. İşin şakası da aslında aklıma geldi de sonradan vargeçtim.  :)

SON_VATAN, 14.01.2022 - 16:13 yazdı:

Gene güzel bir paylaşım teşekkürler,üstad ayırca Psiphon VPN portable ve Spotify nin Portable ve reklamsız programları ayrıca paylaşmanız mümkünmüdür?

Please register to see this content.

• Like 1
  • Thanks 3

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Ent. 2 In 1 [x64] Sade + Program Entegreli ( Ocak 2022 )
Alphonso_Elric, 21 saat önce yazdı:

İconları elbettki orjinale çevirebilirsin, C:\Windows\SystemResources\imageres.dll.mun buradaki dosyayı orjinal dosya ile değiştimeniz yeterli olacaktır.

Peki bunu nasıl yapacağımı sorsam? 🙂

• Like 2

Alphonso_Elric, 14.01.2022 - 21:53 yazdı:

Ben teşekkür ederim.

Şuan çalışıyorum fakat yarın olaz ama sonraki gün sorun olmazsa buraya eklerim.

Malesef yok efendim.

Efendim programsız sürüm zaten yayımlamıştım. konu içeriginde linki mevcuttur.

Hangi orjinal dosya ile değiştirmemiz gerekiyor ?

• Like 1

damn2u, 21 saat önce yazdı:

Peki bunu nasıl yapacağımı sorsam? 🙂

İlgili DLL dosyalarını ve değiştimeniz gereken dodyaları akşam aklerim dışardayım.

bkrydn68, 41 dakika önce yazdı:

programsız sürümün linkini bulamıyorum.. Gözlükleri değiştirmenin vakti geliyor galiba....😄

akillialtay1995, 4 dakika önce yazdı:

C:\Windows\ yolundaki imageres.dll ile değiştirmen lazım.

İlgi için teşekkürler.

kerem2018, 16 dakika önce yazdı:

Hangi orjinal dosya ile değiştirmemiz gerekiyor ?

Akşam yatmadan ekleyeceğim.

Geri bildirmler için teşekkürler.

• Like 2

Dosyaları linkteki rar dosyasında bulunan orjinal dosyalar ile değiştiriniz. (Dosyalar İçin Sahiplik Alınmalıdır.)

İcon Resetler Dosyasını çalıştırınız, bir sorun olmazsa iconlar orjinale dönüş olmalı.

imageres.dll.mun    -      C:\Windows\SystemResources
zipfldr.dll.mun     -      C:\Windows\SystemResources
occache.dll         -      C:\Windows\System32
fontext.dll         -      C:\Windows\System32

Edited by Alphonso_Elric

Alphonso_Elric, 25 dakika önce yazdı:

Dosyaları linkteki rar dosyasında bulunan orjinal dosyalar ile değiştiriniz. (Dosyalar İçin Sahiplik Alınmalıdır.)

İcon Resetler Dosyasını çalıştırınız, bir sorun olmazsa iconlar orjinale dönüş olmalı.

imageres.dll.mun    -      C:\Windows\SystemResources
zipfldr.dll.mun     -      C:\Windows\SystemResources
occache.dll         -      C:\Windows\System32
fontext.dll         -      C:\Windows\System32

Sahiplik alınma kısmını açıklayabilir misiniz? Maalesef sizler kadar bilgili olmadığım için biraz fazla soru yağmuruna tutuyorum kusura bakmayın. Bu işlemi nasıl yapabiliriz?

ustadım çalışma gayet güzel tek sorun ben kullanamadım sürücü sıkıntım oldu driverpack ile kurdum bu sefer cihaz ağırlaştı sen veya diğer arkadaşlar nasıl kullanıyorsunuz ben eksik ne yapıyorum yoksa yaşlandımmı😁 

intel core i5 4200M 2.50 ghz 8192 gb ram intel hd 4600 ekran kartı  nvdıa geforce 940m 2 gb win11 kullanmak yeni cihazmı alacağız ah bu sömürgeci düzen

AdnanGumus, 17.01.2022 - 01:35 yazdı:

ustadım çalışma gayet güzel tek sorun ben kullanamadım sürücü sıkıntım oldu driverpack ile kurdum bu sefer cihaz ağırlaştı sen veya diğer arkadaşlar nasıl kullanıyorsunuz ben eksik ne yapıyorum yoksa yaşlandımmı😁 

intel core i5 4200M 2.50 ghz 8192 gb ram intel hd 4600 ekran kartı  nvdıa geforce 940m 2 gb win11 kullanmak yeni cihazmı alacağız ah bu sömürgeci düzen

hocam bu sistem win 10da bile zorlanır bi tık kaldıki 11 kurmaya çalışıyorsunuz hiç önermem 

• Like 1

SoNKraL_, 3 dakika önce yazdı:

hocam bu sistem win 10da bile zorlanır bi tık kaldıki 11 kurmaya çalışıyorsunuz hiç önermem 

amaç biraz kullana bilmek sürücü olmazsa bir işe zaten yaramaz win10 canavar gibi çalışıyor ustadım iso trbay ustadın

gl105nn.jpg

Deep&Blue, 7 saat önce yazdı:

forjest ustamızın paylaştığı fx sound pro yu bir türlü çalıştıramamıştım, sizde başka bir sürüm mü var çalıştırabilmişisiniz w11 de? mümkünse onu da ayrıca paylaşabilme imkanınız var mıdır?

Artık kendi sitesinden indirebilirsin. Program ücretsiz oldu.

• Like 1

İyi akşamlar. Pc de orjinal lisanslı  21H2 sürüm Windows 10 Enterprise 19044.1288 derlemesi yüklü. Office 2019 da lisanslı.  Bununla güncelleme şeklinde yükleme yapsam bir sıkıntı çıkar mı sizce? Yoksa Media Creation Tool la mı güncelleme daha garanti?

Edited by nuhfaruk