Jump to content

Windows 11 Ent. 2 In 1 [x64] Sade + Program Entegreli ( Ocak 2022 )

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Derleyerek Hazırladığım HWİD Aktivasyon Aracı Belki Gerekli Olur Diye Ekliyorum:

(Windows 10 LTSC 2021 İçinde Kalıcı Aktivasyon Sağlar, Bir Sorun Olmamalı.) :)

QPwPbA.png

QPwQyR.png

QPw9qm.png

QPVy75.png

QPVa4g.png

PII4pR.png

Please register to see this content.

Pass: Alphonso Elric

Test Edilmiştir, Olurya Çalışmazsa ki Kul yapısı Çalışmayabilirde Alternatifleri Deneyiniz. :)

• Like 3
  • Thanks 1

SON_VATAN, 23.01.2022 - 23:43 yazdı:

Hocam herşey iyi güzel şu ikonlar 3d olsun ama sadece orijinal ikonlar gibi sade renkli olursa daha hoş olur..birde ne olur şu defenderi,one drive kökten sil at zira kullanmasak atıl  vaziyette gözümüze batıyor..

İnşallah ilerki çalışmalarda.

• Like 1

Alphonso_Elric, 17 saat önce yazdı:

Derleyerek Hazırladığım HWİD Aktivasyon Aracı Belki Gerekli Olur Diye Ekliyorum:

(Windows 10 LTSC 2021 İçinde Kalıcı Aktivasyon Sağlar, Bir Sorun Olmamalı.) :)

Test Edilmiştir, Olurya Çalışmazsa ki Kul yapısı Çalışmayabilirde Alternatifleri Deneyiniz. :)

Emeğine sağlık üstadım, çalışma başarılı olmuş, LTSB de denedim olumlu.

• Like 1

İcon Resetter yönetici olarak çalıştırmama rağmen icon dll lerini değiştirmedi. Sahiplik alarak tek tek atayım dedim, izin vermedi. Güvenli modda deneyeceğim bir de.Hwid activationa gerek kalmadı. Oem olarak eski gömülü lisansı tanıdı.İd cmd ile 

a kopyalanan kurulum id sini girip office 2021 seçildiğinde Wrong confirmation id.  diyor. Ana buna gerek kalmadı. Çünkü Office de etkinleştirilmiş görünüyordu wordden hesaba baktığımda.

değişkliği de bir işe yaramadı. Windows 11 in biraz daha ekmek yemesi lazım. Tnctr yi yüklerken de hatalar veriyor Edge de.

Ayrıca yazı boyutunu erişebilirlikten değiştirmeme rağmen başlat menüsü ve ayarlardaki yazılar büyüyor ama ikonların altındakilerle sağ tıkla açılan penceredeki yazılar büyümüyor niyeyse.

Windows hesabıyla giriş yapayım dedim.Çünkü bazı değişklikleri Windows ancak kullanıcı bilgileri girmeden yapmıyor artık. Pin kodu bölümünü atlayım dedim. Yeniden başlatınca kullanıcı adında kaldı. Ne açıyor ne de şifre girilebiliyor. Ben de Sterelecin programındam açılış şifresini resetledim. Voola.. Açıldı ve yazılar normale dönmüş.

Edited by nuhfaruk
Ha ayrıca bendeki ekran 32". Onun için Ekran 2K .Ölçeklendirmeyi % 160 yapıyorum mecburen. Başlat nenüsü ve Ayarlardaki yaxılar büyüyor. Ama ikonların altındaki yazılar ce sağ tıkla açılan penceredeki yazılar büyümüyor. Erişebilirliktedi yazı boyutu değiş
  • Like 1

Rica ederim. Bu arada İcon Resetter i çalıştırdıktan sonra Cmd ile sfc /scannow,sonra kapa aç yapınca klasik ikonlara dönüş yaptı.

Birşey daha ekleyeyim. M2. Disk dışında sistemde 2 tane de Hdd vardı. Kurulumda sürekli hata verdi. Önyüklemeyi mbr yaptım olmadı. Geri gpt ye döndüm. Daha önceden de başıma geldiği için Hddlerin fişini çektim. Ve böylece kuruluma geçti. Windows 11e gelindi ve hala böyle saçma hatalar verdiriyor Microsoft ekibi.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

Çok emek verilmiş güzel bir çalışma.Çok teşekkür ederim..İsosunu indirdim Sanal makinaya kurmaya çalştım.Mallesef kuramadım.Ekte görüntüde görüldüğü gibi.Ne yapmam lazım.

Yardımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla..

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

KONUDA GEÇEN ÇALIŞMA PROGRAMSIZ OLARAK AYRILARAK GÜNCELLENMİŞTİR.

Qv5SsK.png

Qv5R6V.png

QvFAtm.png

Qv54gH.png

DAHA FAZLA EKRAN ALINTISI VE AYRINTI İÇİN BURADAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Spoiler

Qv5Fnz.png

Qv55Yc.png

Qv51zs.png

Qv5IQ3.png

Qv5JTM.png

Qv5atv.png

Qv5rJE.png

QvF9kd.png
QvFPV9.png

QvFQst.png

QvFv28.png

QvF7YJ.png

QvFUnD.png

QvFzZg.png

QvF2T5.png

QvFBaA.png

QvFOkR.png

QvFgVe.png

QvFk1U.png

QvFu2n.png

QvF8eq.png

QvFTZW.png

QvFfpQ.png

QvFddh.png

- 22.03.2022 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

- Stabilizasyon ve performans ayarları kontrol edilerek tekrar yapılmıştır.

- İlk kurulumda ekrana gelen aktivasyon menüsü güncellenmiştir.

- Bol bol masaüstü duvarkağıdı eklenmiştir.

- Farklı dillerde kullanmak isteyen varsa dil ekleyerekte kullanılabilir.

- Diğer ayrıntılar için lütfen konu içeriğine bakınız. :)

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 4
  • Thanks 1

tapfer, 25.03.2022 - 18:15 yazdı:

üstat paylaşım için teşekkür ederim. emeğinize sağlık. bilgisayar sağ tuşta yönet seçeneği yok. onu nasıl aktif edebiliriz. en derin saygılarımla.

Easy context Menu programı ile. Aşağıdaki linkten indir. Rar Şifre: sordum

• Like 2

Alphonso_Elric, 14.01.2022 - 01:20 yazdı:

WİNDOWS  11 ENTERPRİSE 2 İN 1

GÜNCEL SADE SÜRÜM VE PROGRAMLI SÜRÜM

GÜNCEL PROGRAMSIZ SADE SÜRÜM

GÜNCEL PROGRAMLI SÜRÜM

Normalde böyle çalışma hazırlamıyorum ama bir arkadaşımın istegini kıramadım, yapmışkende hazır sistem belki kullanmak isteyen olabilir ekleyim dedim.

Aşağıdaki çalışmayı temel alır. :)

Programların Çoğunu Biliyorsunuzudur Diye Düşünüyorum Sadece Önemli Gördüğüm 1-2 Hususu Belirtmek Gerekirse:

1- Office kurulu gelir, sadece şuna dikkat edin lütfen, ilkmasaüstü geldiginde aktivasyon menüsünden office aktivasyonunu tekrar sağlayınız saglam olması açısından. (Aktivasyon sağlanmazsaki ufak bir ihtimal alternatifleri deneyiniz.)

2- Spotify nin Portable ve reklamsız sürümü eklenmiştir, elveda sinir bozucu görsel ve sesli reklamlar. :)

3- En iyi OCR Porgramı olan Abbyyfine Reader eklenmiştir. (Çok özelliği mevcut fakat en fazla kullanacağınız metin, çizelgelerin word, excell vs. aktarılması) Sayfalarca yazıyı yazmaya elveda. :)

4- Photoshop 2022 eklenmiştir.

5- Kendi hazırladığım Psiphon VPN portable sürümünü de ekledim neşenize bakın. :)

6- Şahsen benim en fazla kullandığım programları içermekle birlikle, içlerinde beğenmediğiniz varsa kaldırıp dilediginiz kurabilirsiniz. Diğer programları ekran alıntısındanda görebilirsiniz.

7- Gerçek makinada deneme şansım olmadı ama sorun olacağını düşünmüyorum.

8- ESD sıkıştırma mevuttur. İSO kalıp dosyasının boyutu 11.6 GB dir.

9- YAZILIM VE PROGRAMLAR DENEME AMAÇLI VERİLMİŞTİR, BEGENDİYSENİZ LÜTFEN AMA LÜTFEN SATIN ALARAK GELİŞTİRİCİSİNE DESTEK OLUNUZ. :)

rar şifresi/PASS: Alphonso Elric

1-

2- 

Alphonso_Elric, 14.01.2022 - 01:20 yazdı:

WİNDOWS  11 ENTERPRİSE 2 İN 1

GÜNCEL SADE SÜRÜM VE PROGRAMLI SÜRÜM

GÜNCEL PROGRAMSIZ SADE SÜRÜM

GÜNCEL PROGRAMLI SÜRÜM

Normalde böyle çalışma hazırlamıyorum ama bir arkadaşımın istegini kıramadım, yapmışkende hazır sistem belki kullanmak isteyen olabilir ekleyim dedim.

Aşağıdaki çalışmayı temel alır. :)

Programların Çoğunu Biliyorsunuzudur Diye Düşünüyorum Sadece Önemli Gördüğüm 1-2 Hususu Belirtmek Gerekirse:

1- Office kurulu gelir, sadece şuna dikkat edin lütfen, ilkmasaüstü geldiginde aktivasyon menüsünden office aktivasyonunu tekrar sağlayınız saglam olması açısından. (Aktivasyon sağlanmazsaki ufak bir ihtimal alternatifleri deneyiniz.)

2- Spotify nin Portable ve reklamsız sürümü eklenmiştir, elveda sinir bozucu görsel ve sesli reklamlar. :)

3- En iyi OCR Porgramı olan Abbyyfine Reader eklenmiştir. (Çok özelliği mevcut fakat en fazla kullanacağınız metin, çizelgelerin word, excell vs. aktarılması) Sayfalarca yazıyı yazmaya elveda. :)

4- Photoshop 2022 eklenmiştir.

5- Kendi hazırladığım Psiphon VPN portable sürümünü de ekledim neşenize bakın. :)

6- Şahsen benim en fazla kullandığım programları içermekle birlikle, içlerinde beğenmediğiniz varsa kaldırıp dilediginiz kurabilirsiniz. Diğer programları ekran alıntısındanda görebilirsiniz.

7- Gerçek makinada deneme şansım olmadı ama sorun olacağını düşünmüyorum.

8- ESD sıkıştırma mevuttur. İSO kalıp dosyasının boyutu 11.6 GB dir.

9- YAZILIM VE PROGRAMLAR DENEME AMAÇLI VERİLMİŞTİR, BEGENDİYSENİZ LÜTFEN AMA LÜTFEN SATIN ALARAK GELİŞTİRİCİSİNE DESTEK OLUNUZ. :)

rar şifresi/PASS: Alphonso Elric

1-

2- 

merhaba üstad ellerine sağlık

çalışmanı indirip kendi sistemime kurdum çokta stabil çalıştı fakat ortak ağı bir türlü görmedi

0x80070035 bu kodu verip verip duruyor her şeyi denedim ama beceremedim

yardımcı olabilirsen sevinirim

Alphonso_Elric, 23.03.2022 - 23:21 yazdı:

KONUDA GEÇEN ÇALIŞMA PROGRAMSIZ OLARAK AYRILARAK GÜNCELLENMİŞTİR.

DAHA FAZLA EKRAN ALINTISI VE AYRINTI İÇİN BURADAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

İçeriği Gizle

- 22.03.2022 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

- Stabilizasyon ve performans ayarları kontrol edilerek tekrar yapılmıştır.

- İlk kurulumda ekrana gelen aktivasyon menüsü güncellenmiştir.

- Bol bol masaüstü duvarkağıdı eklenmiştir.

- Farklı dillerde kullanmak isteyen varsa dil ekleyerekte kullanılabilir.

- Diğer ayrıntılar için lütfen konu içeriğine bakınız. :)

Eyvah eyvah şu zamana kadar ki gördüğüm çalışmalarınız arasındaki en iyi görsele sahip sistem diyebilirim hocam elinize emeğinize sağlık

• Like 1

tapfer, 7 saat önce yazdı:

arkadaşım benim demek istediğim Bu bilgisayardan yönet seçeneği silinmiş. Easy context sistemde zaten yüklü. onunlada sağ menüye yönet seçeneği ekleyebiliyorsun. Bu bilgisayar kısmına yönet nasıl eklenir?

Easy context menu ile "Bu Bilgisayar" sağ tıkına da ekleyebiliyorsun. Resimdeki gibi...

Merhabalar kulaklık jackı takınca ses çıkmıyor ve listede kulaklık görünmüyor. Mikrofon dizisi şeklinde çıkıyor ancak ayar yapamıyorum. Discord'da da ses ayarları sapıtıp duruyor. Jack takıldı uyarısı nasıl alabilirim. Çözümü olan var mı?

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...