Jump to content

Windows 11 AIO 22000.466 | Multioem | Cpu-ram-tpm-secureboot Fix

Emre028
 Share

Recommended Posts

• Emre028 changed the title to Windows 11 AIO 22000.466 | Multioem | Cpu-ram-tpm-secureboot Fix
kerem2018, 1 dakika önce yazdı:

Alternatif indirmi linki yok mu ? Ya çok yavaş iniyor ya da hiç indirme yapmıyor.

Dns ayarlarınızı kontrol edin ve modeminizi kapatıp açın. En hızlı Dns için DnsJumper kullanın. Alternatif link verilmeyecek olup alternatif verilen linkler konu içeriğinden silinecektir.

• Like 1

Emre028 dostum bu nasıl bir indirme sitesidir,40 takla attık nafile Tarayıcı engelliyor,tarayıcı engellemese Eset engelliyor böcek var diye.

Alttan reklam üstten reklam (Adblock olduğu halde) alternatifte yok diyorsun eeee ne yapacağız.

Edited by tayyar61
  • Like 4

tayyar61, 3 dakika önce yazdı:

Emre028 dostum bu nasıl bir indirme sitesidir,40 takla attık nafile Tarayıcı engelliyor,tarayıcı engellemese Eset engelliyor böcek var diye.

Alttan reklam üstten reklam (Adblock olduğu halde) alternatifte yok diyorsun eeee ne yapacağız.

Kesinlikle berbat bir site. İnternetim o kadar hızlı olmasına rağmen 5 saat gösteriyor :(

• Like 1

tayyar61, 18 dakika önce yazdı:

Şükür sen yine indirmeyi başlatabilmişsin biz indirmeyi başlatamadık bile :) 

Ublock origin yada adguard eklentisini kurup idm ile indirmeyi başlatabilirsiniz :) 10 küsür download var şuanda demekki indirilebiliyormuş :) 

Windows kurulurken "Sizin için ayarları yapıyoruz" gibi bir yazı geliyor ya, ondan sonra bir restart yapıyor, dönüyor da dönüyor, o dönmeler hiç bitmiyor. Bir kaç kere yeniden başlattım 5-10 dk derken acaba az mı bekliyorum acaba diyerek tekrar döngüye sokup yarım saatten fazla bekledim yine aynı yerde kalıyordu.

damn2u, 7 dakika önce yazdı:

Windows kurulurken "Sizin için ayarları yapıyoruz" gibi bir yazı geliyor ya, ondan sonra bir restart yapıyor, dönüyor da dönüyor, o dönmeler hiç bitmiyor. Bir kaç kere yeniden başlattım 5-10 dk derken acaba az mı bekliyorum acaba diyerek tekrar döngüye sokup yarım saatten fazla bekledim yine aynı yerde kalıyordu.

Hangi yöntemle format attınız ve format attığınız sistem özellikleri en azından orta segment bir cihaz mı ?

Emre028, 1 saat önce yazdı:

Hangi yöntemle format attınız ve format attığınız sistem özellikleri en azından orta segment bir cihaz mı ?

32gb kingston usb 3.0 flash bellek, UEFI şekilde format atıyorum. Sistemim ise AMD Ryzen R5 2600, Nvidia GTX1060, 16gb 3200mhz ddr4 bellekler ve son olarak en önemlisi 240gb m2 ssd windows kurulumu ve programlar için kullanıyorum.

damn2u, 1 dakika önce yazdı:

32gb kingston usb 3.0 flash bellek, UEFI şekilde format atıyorum. Sistemim ise AMD Ryzen R5 2600, Nvidia GTX1060, 16gb 3200mhz ddr4 bellekler ve son olarak en önemlisi 240gb m2 ssd windows kurulumu ve programlar için kullanıyorum.

Flaşı hangi Programla hazırladınız ?

• Like 1

değişik bir kurulum yaptım çünkü multiboot olayını galiba yanlış yaptım biçimlendirme aşamasında hdd'ye sistem bölümü oluşturmadı ve kuruluma başlamadı. bende diğer usb'den köylü üstadın win11pe ' live windowsunu açtım ordan iso'nun içine girdim ve setup'a bastım kuruldu :):)  education olan versiyonu kurdum hafif olur diye yoksa enterprise sürüm mü kurmalıydım. çünkü normal pro sürümden çok bir farkını henüz temel programlar yüklü iken anlayabilmiş değilim bir şikayet olarak algılanmasın tamamen gözlem

Edit:gelişmiş sistem yöneticisinden en iyi performansı seçtim saydamlığı kaldırdım. güncelleme yaparken 30 tane sekme açtım ufacık takılmadı ilk izlenim sırasında arka planda başka bir işlem yapıyordu galiba şuan gayet akıcı mekanik hdd ile gayet başarılı üstadın (1507sürüm paylaşımından sonraki en hızlısı diyebilirim) ssd'yi düşünemiyorum belkide bir ram optimize ile uçarız :) 11'de ki yenilikler kendine çekiyor 

Edited by ozanbey86
  • Like 1
  • Thanks 1