Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 AIO 22000.466 | Multioem | Cpu-ram-tpm-secureboot Fix

Emre028
 Share

Recommended Posts

mhtozk, 18 saat önce yazdı:

Üstat Windowsu kurdum ve gayet güzel ve stabil. Emeklerinize sağlık. sadece Başlat menüsünü orjinal Windows 11 de olduğu gibi ortaya nasıl getireceğimi çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim

Görev çubuğu ayarlarında başlat menüsü için bir düzenleme yeri olacaktır. Oradan ister sola istersenizde ortaya sabitleyebilirsiniz.

• Like 1

• 2 ay sonra...
ozgurbilge, 11 saat önce yazdı:

Çok başarılı, hangi pc'ye kurduysam çok memnun kaldım

ancak şimdi tekrar indirmek istediğimde yüklendiği siteden (uploadrar.com) dosyanın silinmiş olduğunu görüyorum.

Tekrar paylaşırsanız sevinirim. 

En kısa sürede link eklenecektir :) 

• Like 1

ozgurbilge, 11.08.2022 - 11:52 yazdı:

Çok başarılı, hangi pc'ye kurduysam çok memnun kaldım

ancak şimdi tekrar indirmek istediğimde yüklendiği siteden (uploadrar.com) dosyanın silinmiş olduğunu görüyorum.

Tekrar paylaşırsanız sevinirim. 

images?q=tbn:ANd9GcQbNAEorAvUrNOtNksPuTz

Please register to see this content.

• Like 1

Emre028, 15 saat önce yazdı:

Asus marka bir laptopsa eğer; 

Aynı isoyu aynı USB'ye rufusta yazdırırken biçimlendirme seçeneklerinde FAT32'yi NTFS yapıp tekrar deneyin ;) 

Dell gaming 7000 serisi uefi modda Fat32de ntsfde denedim hocam malesef her durumda ayni yerde hata verdi anlam veremedim. Baska bir windows 11 yukledim wifide hata verdi en son win 10 yukledim.

mad_080, 40 dakika önce yazdı:

Dell gaming 7000 serisi uefi modda Fat32de ntsfde denedim hocam malesef her durumda ayni yerde hata verdi anlam veremedim. Baska bir windows 11 yukledim wifide hata verdi en son win 10 yukledim.

Hangi metodla kuruyorsunuz? Multiboot kurup, kullanmayı biliyorsanız eğer rahatlıkla kurulum yaptırabilirsiniz. 

mad_080, 37 dakika önce yazdı:

Multibootu bilmiyorum hocam şu zamana kadar hep rufus kullandım.

Multiboot sistemler konusunda deneyim sahibi olmanızın zamanı gelmiş. :) 78setup kurulumu ile rahatlıkla Kurulum sağlayabilirsiniz bu projeyi :) 

Emre028, 36 dakika önce yazdı:

Multiboot sistemler konusunda deneyim sahibi olmanızın zamanı gelmiş. :) 78setup kurulumu ile rahatlıkla Kurulum sağlayabilirsiniz bu projeyi :) 

Ventoy yontemini tavsiye eder misiniz hocam  :)

Edited by mad_080

mad_080, 28 dakika önce yazdı:

Nette 78setup icin tr anlatim bulamadim hocam ilginiz icin tesekkur ederim. Hazirlanis videosu olsa hemen yapardin.

Videolu kurulumu izleyin hangi dil olduğu önemli değil. Arayüzünden bakarak kurabilirsiniz. :) 

• Thanks 1

Emre028, 17.08.2022 - 08:58 yazdı:

Videolu kurulumu izleyin hangi dil olduğu önemli değil. Arayüzünden bakarak kurabilirsiniz. :) 

Hocam videoları izledim ama malesef bir şey anlamadım tavsiye edebileceğiniz başka bir yöntem var mı acaba.

mad_080, 47 dakika önce yazdı:

Hocam videoları izledim ama malesef bir şey anlamadım tavsiye edebileceğiniz başka bir yöntem var mı acaba.

Rufus ve 78setup ile Kurulum yapılıyor sadece :) maalesef başka Kurulum şekli yok ancak birde İSO to USB yazılımını kullanmayı deneyin .

• Thanks 1