Jump to content

Windows 10, Version 22h2 (19045.3636) 9 In 1 Uupdump.net 22 Hazir 2023

rulman
 Share

Recommended Posts

@rulman ;   üstad değerli emeklerin paylaşımların çok teşekkür ederim. eğer mümkünse win10 'un x86 sürümünü de tüm serileri x64 olduğu  gibi güncel olarak

upload ettiğin yere ekleyebilirmisin eğer yer sorunu varsa günü birlik bir yere upload et linki ekle ordan alırız.

ikinci bir konu eğer mümkünse isoların indermeden orginal MD5 değerini paylaşabilirmisim. teşekkürler..

atlasgold, 10.08.2022 - 19:48 yazdı:

@rulman ;   üstad değerli emeklerin paylaşımların çok teşekkür ederim. eğer mümkünse win10 'un x86 sürümünü de tüm serileri x64 olduğu  gibi güncel olarak

upload ettiğin yere ekleyebilirmisin eğer yer sorunu varsa günü birlik bir yere upload et linki ekle ordan alırız.

ikinci bir konu eğer mümkünse isoların indermeden orginal MD5 değerini paylaşabilirmisim. teşekkürler..

NVMe Disk olsa sorun olmazda bu şekilde çok zaman alıyor. Ortalama 4/6 saat sürüyor. Yoksa hazırlardım. 

deli_petro06, 10.08.2022 - 19:42 yazdı:

Ah be hocam. Dün acil orjinal bir iso aradım. Buraya baktım siz eklememişsiniz. Saatlerce indirmesi, iso oluşturması sürdü. Yine de paylaştığınız iso' yu indirip kendi indirdiğim iso ile arasında fark var mı? bakacağım. Teşekkür ediyorum. Şunu da bir rica olarak eklersem kızmazsınız diye düşünüyorum. Orjinal Windows ekledikçe Özellik/Kümülatif sürüm hangisi olduğunu da ekleyebilir misiniz? 

Hocam düz standart hiçbir ayar yapılmamış hali ile yaplaşıyorum siteden indirip. İnce ayarlar yok.
adasd.jpg.20c56c19e0e4b5476ccc98d2efc33bb1.jpg

• Thanks 2

rulman, 9 saat önce yazdı:

NVMe Disk olsa sorun olmazda bu şekilde çok zaman alıyor. Ortalama 4/6 saat sürüyor. Yoksa hazırlardım. 

Hocam düz standart hiçbir ayar yapılmamış hali ile yaplaşıyorum siteden indirip. İnce ayarlar yok.
adasd.jpg.20c56c19e0e4b5476ccc98d2efc33bb1.jpg

MD5 değerini bazen kurulumda iso hata veriyor ki en az iki denememe hrm sanal hem gerçek onun için rica ediyorum siteden indirmeden önceki değeri paylaşırsan çok faydalı olur

İso indirirken aynı sürüm için Cumulative veya Feature ile başlıyor. Ben genelde Kümülatif sürümü kullanıyorum. Özellik güncelleme sürümü kendim için düzenlediğim sistemler de sorun çıkarıyor. Edge vb. bileşenler güncellemeyle yüklenmesin diye özellik güncellemelerini kapatıyorum. Özellik güncellemelerini kapatınca Feature sürümde güncelleme buluyor ancak indirmiyor. Ayrıca Özellik sürümünde büyük boyutlu güncelleme oluyor. Bahsettiğim şey uupdumptan indireceğiniz windows için ilgili kısma geldiğiniz de "cumulative veya feature" ile başlar. Bunlardan hangisi olduğunu ekleme şansınız olursa sevinirim. Kolay gelsin...

Edited by deli_petro06
  • Thanks 2

deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

İso indirirken aynı sürüm için Cumulative veya Feature ile başlıyor. Ben genelde Kümülatif sürümü kullanıyorum. Özellik güncelleme sürümü kendim için düzenlediğim sistemler de sorun çıkarıyor. Edge vb. bileşenler güncellemeyle yüklenmesin diye özellik güncellemelerini kapatıyorum. Özellik güncellemelerini kapatınca Feature sürümde güncelleme buluyor ancak indirmiyor. Ayrıca Özellik sürümünde büyük boyutlu güncelleme oluyor. Bahsettiğim şey uupdumptan indireceğiniz windows için ilgili kısma geldiğiniz de "cumulative veya feature" ile başlar. Bunlardan hangisi olduğunu ekleme şansınız olursa sevinirim. Kolay gelsin...

Güncelleme
Feature update to Windows 10, version 22H2 (19045.1889) amd64
Bu ay 

Cumulative Update for Windows 10 Version 22H2 (19045.1889) amd64

Bunu indirmeye izin vermedi site.

Edited by rulman
  • Thanks 1

atlasgold, 10 saat önce yazdı:

MD5 değerini bazen kurulumda iso hata veriyor ki en az iki denememe hrm sanal hem gerçek onun için rica ediyorum siteden indirmeden önceki değeri paylaşırsan çok faydalı olur

siteden indirmeden önceki değeri paylaşırsan çok faydalı olur

Demişsin. Nerede yazıyor acaba hash değerleri
bilgisayarda ıso üzerinden görebiliyorum ama site içinde nerede? SHA-1  tek tek dosya bazında yapıyor. ama arka planda indirme başlayınca yapıyor

Örneğin;

Please register to see this content.

Edited by rulman

rulman, 2 saat önce yazdı:

siteden indirmeden önceki değeri paylaşırsan çok faydalı olur

Demişsin. Nerede yazıyor acaba hash değerleri
bilgisayarda ıso üzerinden görebiliyorum ama site içinde nerede? SHA-1  tek tek dosya bazında yapıyor. ama arka planda indirme başlayınca yapıyor

Örneğin;

ustam; hemen kızma ... son verdiğin W10 isosunu hem sanal da hem gerçekde denedim aynı hatadan dolay ıkurulum  yarım kaldı...fakat bu senin hatan yrıdeğil eğer imkan varsa dedim ayrıca beklki biz indirdirken sorun oluyor sadece sağlam için  rica ettim ben u dumpdan nasıl iso iner bilmem ..

herşeye rağmen emeğin teşekkür ederim ve saygı duyuyorum

eğer imkan varsa pc de upload etmeden önceki değerleri paylaşırsan mümkünse

• Thanks 1

atlasgold, 9 saat önce yazdı:

ustam; hemen kızma ... son verdiğin W10 isosunu hem sanal da hem gerçekde denedim aynı hatadan dolay ıkurulum  yarım kaldı...fakat bu senin hatan yrıdeğil eğer imkan varsa dedim ayrıca beklki biz indirdirken sorun oluyor sadece sağlam için  rica ettim ben u dumpdan nasıl iso iner bilmem ..

herşeye rağmen emeğin teşekkür ederim ve saygı duyuyorum

eğer imkan varsa pc de upload etmeden önceki değerleri paylaşırsan mümkünse

CRC32: E57A4179
MD5: C3937B2263AB60E0E330B012E9E75B24
SHA-1: 7F16B1097405EFBF30DC2ADCFB80A64760D94788

Az önce denedim ve sorunsuz kuruldu

Edited by rulman
  • Thanks 1

Teşekkürler. Önceleri uupdump'tan sorunsuz indirebiliyordum; fakat şimdi garip garip hatalar verip bir türlü oluşturmuyor iso dosyasını, en son xml dosyası uyumsuz falan diyordu; iyi oldu bu şekilde paylaşımınız. İki bilgisayara kurdum; sorunsuz.

• Like 1

• rulman changed the title to Windows 10 Version 22h2 (19045.2006) 9 In 1 Uupdump.net 15 Eylül 2022
rulman, 16.01.2022 - 16:35 yazdı:
Ekleme Çıkarma Yapmadım. O işini anlayan arkadaşlar yapmakta. İndirdiğim Sistemi olduğu gibi yaplaşıyorum. 
Herhangi bir işlemci ram düzenlemesi yapılmadı.

https://app.mediafire.com/pmh94xr40rfpd 

image.png.fa95748a1fd505ac2f2fd823fd20754c.png

bunlar 19045.2006.220907-1708.22H2_RELEASE_SVC_PROD1_CLIENTMULTI_X64FRE_TR-TR.ISO bu isoda mı var. 

atlasgold, 11 saat önce yazdı:

usta; emeklerin teşekkürler.. eylül iso dosyası ilk mesajdaki gibi tüm sürümler yok sadece home ve pro tüm sürümler olmayacak mı?  teşekkürler

Hocam dalgınlığıma gelmiş. Bir sonrakinde güncellerim.

Django, 10 saat önce yazdı:

bunlar 19045.2006.220907-1708.22H2_RELEASE_SVC_PROD1_CLIENTMULTI_X64FRE_TR-TR.ISO bu isoda mı var. 

ikisi farklı ISO. Orada iki dosya var. Biri güncel sistem. Diğeri LTSC

• Thanks 1

• rulman changed the title to Windows 10 Version 22h2 (19045.2075) 9 In 1 Uupdump.net 21 Eylül 2022
  • 2 ay sonra...
Apocalypse_34, 18.12.2022 - 01:40 yazdı:

Paylaşım için teşekkürler. Yeni sürüm eklenecekmi. Aralık ayı olan 

Şuanda Almanya'da bir düzen kurmaya çalışıyorum. Vakit bulursam ekleyeceğim. Hepsi hazır ama vakit bulamadım 

rulman, 23.12.2022 - 17:35 yazdı:

Şuanda Almanya'da bir düzen kurmaya çalışıyorum. Vakit bulursam ekleyeceğim. Hepsi hazır ama vakit bulamadım

hayırlısı olsun yakın zamanda eklermisin Windows 10 9 in 1 

bir önceki surumu Eylül ayında ekledgin olanı kullanıyorum yeni sürümü kurmam lazim teşekkürler 

• 3 hafta sonra ...
  • rulman changed the title to Windows 10 Version 22h2 (19045.2545) 9 In 1 Uupdump.net 15 Ocak 2023
Apocalypse_34, 26.12.2022 - 07:17 yazdı:

hayırlısı olsun yakın zamanda eklermisin Windows 10 9 in 1 

bir önceki surumu Eylül ayında ekledgin olanı kullanıyorum yeni sürümü kurmam lazim teşekkürler 

Güncellendi Hocam 10 ve 11 sırada 7 var

NAMIKABI, 3 saat önce yazdı:

Hocam, güncelleme için teşekkürler. Yalnız link adresini düzeltir misin. 

" class="tncdebrid">(Tnc Debrid ile İndir) " rel="external nofollow noopener" target="_blank">https://www.mediafire.com/folder/pmh94xr40rfpd/Windows#2luqej6fuywha 

olacak.

Aslında bilerek öyle bıraktım. diğerlerini görüp indrmek isteyen olursa diye. zaten 5 parça şey vardı. Window 7 ve kaldı sadece.

• 1 ay sonra...
  • rulman changed the title to Windows 10 Version 22h2 (19045.2728) 9 In 1 Uupdump.net 14 Mart 2023
  • rulman changed the title to Windows 10, Version 22h2 (19045.3636) 9 In 1 Uupdump.net 22 Hazir 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By _2024_
      Windows 10 – 11 AIO 4 in 1 | Full Türkçe | Nisan 2024

Windows 10 – 11 AIO 4 in 1, windows 10 ve 11’in 4 versiyonunu birleştirilmiş halidir. KiNGHaZe tarafından yapılan bu AIO windows aynı zamanda kullanıcıya bağlı aktivasyon içerir. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra sources adlı klasörün içindeki “ei.cfg” dosyasını not defteri ile açıp aktivasyon değerini 1 yaparsanız “Hwid” yani dijital aktivasyonu windows kurulumu sonrası yapacaktır. Bu işlem için internet gereklidir, yani internet varken kurulum yaparsanız otomatik olarak aktivasyon yapacaktır. Aynı zamanda Net Framework 3.5 tüm sistemlerde aktif şekilde sunulur. Windows güncellemelerinde yer alan “Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı” güncellemelerini içermez ve almaz. Güncellemelerin getirdiği ve bıraktığı çöp diye tabir ettiğimiz dosyaların hepsi sistemden silinmiştir. Bunun dışında herhangi bir bileşen eklenip, çıkarılma işlemi yapılmamıştır.
      Peki içerisindeki sürümler nelerdir? Dediğini duyar gibiyim işte içindeki sürümleri aşağıda bulabilirsiniz…
      Windows 10 – 11 Pro (x64)
      Windows 10 – 11 Home (x64)
      Windows 10 – 11 Home SL (x64)
      Windows 10 – 11 Enterprise VL (x64) İçerikler tek bir ISO dosyasında toplandı, Kurarken tüm sürümleri görebilirsiniz.

Win10_11_AIO_4in1_11.04.2024.zip
      or

• By _2024_

Windows 10 – 11 AIO 4 in 1, windows 10 ve 11’in 4 versiyonunu birleştirilmiş halidir. KiNGHaZe tarafından yapılan bu AIO windows aynı zamanda kullanıcıya bağlı aktivasyon içerir. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra sources adlı klasörün içindeki “ei.cfg” dosyasını not defteri ile açıp aktivasyon değerini 1 yaparsanız “Hwid” yani dijital aktivasyonu windows kurulumu sonrası yapacaktır. Bu işlem için internet gereklidir, yani internet varken kurulum yaparsanız otomatik olarak aktivasyon yapacaktır. Aynı zamanda Net Framework 3.5 tüm sistemlerde aktif şekilde sunulur. Windows güncellemelerinde yer alan “Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı” güncellemelerini içermez ve almaz. Güncellemelerin getirdiği ve bıraktığı çöp diye tabir ettiğimiz dosyaların hepsi sistemden silinmiştir. Bunun dışında herhangi bir bileşen eklenip, çıkarılma işlemi yapılmamıştır.
      Peki içerisindeki sürümler nelerdir? Dediğini duyar gibiyim işte içindeki sürümleri aşağıda bulabilirsiniz…
      Windows 10 – 11 Pro (x64)
      Windows 10 – 11 Home (x64)
      Windows 10 – 11 Home SL (x64)
      Windows 10 – 11 Enterprise VL (x64) İçerikler tek bir ISO dosyasında toplandı, Kurarken tüm sürümleri görebilirsiniz.

or

• By _2024_
      Windows 10 Enterprise LTSC – Türkçe Şubat 2024

Windows 10 Enterprise LTSC – Türkçe Şubat 2024
      Windows 10 Enterprise LTSC sürümü, Windows 10‘un sürümün ömrü boyunca değişebilecek bileşenlerinden hiçbirini içermez. Bu bileşenler, Microsoft Edge’i (modern bir tarayıcı olarak, mevcut modern tarayıcı web standartlarını desteklemek için sürekli olarak gelişmektedir) ve Microsoft Store aracılığıyla düzenli olarak güncellenen Camera, Cortana, OneNote ve diğer modern uygulamalar gibi bileşenleri / uygulamaları içerir. yenilikçi gelişmelerle ilerlemeye devam edin.
      Windows 10 LTSC sürümünün ömrü boyunca güvenlik düzeltmeleri almaya devam etmesine rağmen, Internet Explorer özellik kümesi değişmediği için Windows 10 LTSC sürümlerinde bulunmaktadır.
      Yaklaşık üç yılda bir yeni bir LTSC sürümü çıkıyor ve her sürüm, önceki Enterprise LTSC sürümünden bu yana yayınlanan Windows 10 özellik güncellemelerinde bulunan tüm yeni yetenekleri ve desteği içeriyor. Windows 10 özellik güncellemelerini (örn. 1703 veya 1809) tanımlamak için kullanılan yıl ve ay terminolojisinin aksine, LTSC sürümleri, Windows 10 Enterprise LTSC 2016 veya Windows 10 Enterprise LTSC 2019 gibi belirli bir yılla adlandırılır ve kalıcı olarak hizalanır tıpkı Office 2019 gibi Office sürümleri gibi.
      Her bir Windows 10 LTSC sürümü 10 yıllık servis ve destek alır. Bir Windows 10 LTSC sürümünün ömrü boyunca, cihazlarınızı yerinde yükseltme veya Windows 10’un şu anda desteklenen herhangi bir sürümü kullanarak ücretsiz olarak bir sonraki veya en son LTSC sürümüne sorunsuz yükseltebilirsiniz. Windows 21H2 sürümünü içerir. İşletim Sistemi Derlemesi 19044.4046

————————————————————-
      Sıkıştırma: Zip / Şifresiz
      ————————————————————-
      2021 (21H2) Sürümü

Win10_LTSC_21H2_X86_26.02.2024.zip
      Win10_LTSC_21H2_X64_26.02.2024.zip
      or
      Win10_LTSC_21H2_X64_26.02.2024.zip
      or
      Win10_LTSC_21H2_X86_X64_26.02.2024.zip

• By _2024_
      Windows 10 Lite TR Şubat 2024 Güncel

Windows 10 Lite TR Şubat 2024 Güncel
      Windows 10 Lite full, eşi benzeri görülmemiş bir sistemdir. Windows 10 Pro (22H2) 19045.4116 sürümü üzerine gereken tüm işlemler yapıldı. En hızlı windows 10 deneyimi için saçma sapan bileşenler sistemden tümüyle kazındı. Windows update silindi, windows mağazası ve xbox bileşenleri tümüyle silindi. Defender sistemden tamamen arındırıldı. Bu sayede gereksiz performans düşüklüğü asla yaşanmayacak. Tamamıyla performans canavarı windows 10 lite olmak için yapılmış bu sistemde aradığınız o hafiflik ve sadelik sizin olacak. Cortana seviyesi en aza indirildi. Legacy components ve direct play aktif edildi. Media player silindi. Duvar kağıtlarından ve sistem seslerinden tamamen arındırıldı. Telemetry yok edildi. Windows biyometrik servis silindi.
      Tüm windows 10 uygulamaları sistem içerisinden çıkartıldı. Windows 10 Lite ile siz de o çok istediğiniz hızlı ve hafif windows 10 deneyimini yaşayacaksınız. Kullanıcı hesabı denetimi (UAC) devre dışıdır. Bitlocker sürücü şifrelemesi silindi. Disket desteği ve sürücüleri silindi. Microsoft edge kaldırıldı. İnternet Explorer 11 duruyor! Bildirim merkezi kapatıldı ! Windows search arama kapatıldı. Windows başlangıç gecikmesi kapatıldı.
      Bu windowsun amacı düşük donanımlara hitap etmektir. Bu yüzden büyük bir kırpma işlemi uygulandı. Kullanan arkadaşlar geri bildirim yaparsa çok mutlu olurum. Otomatik Aktivasyon İçermez. Sistemi çalacak arkadaşlar içerisine reklam gömdüm 😎
      Önemli NOT!
      İçerisine hiç bir program eklenmemiştir. Software klasör desteği vardır. İçerisine katılımsız programları atıp windows kurulumu sonrası kurdurabilirsiniz. Masaüstüne Gelen Araç İle Sistemi Aktive Edebilirsiniz. Windows 10 Lite KiNGHaZe Tarafından Sizler İçin Oluşturuldu.

————————————————————-
      Boyut: 3,26 GB
      Sıkıştırma: Zip / Şifresiz
      Tarama: Webroot / Durum Temiz
      ————————————————————–

Win10_Lite_22H2_AIO_25.02.2024.zip
      or
      or

• By _2024_
      Windows 10 Performance Editions 2024 22H2 Hızlı Türkçe

Windows 10 Performance Editions 2024 22H2 Hızlı Türkçe
      # Sistem MSDN Orijinal Windows 10 22H2 x86 ve x64 Sürümleri Kullanılarak Oluşturulmuştur.
      # Dosya İçinde 3 Adet Windows 10 Sürümü Bulunur Ve Hangi Sürümün Kurulacağını Kullanıcı Seçer.
      # Şubat 2024 Tarihine Kadar Yayınlanan Tüm Güncellemeler Sistemle Birlikte Yüklü Gelir.
      # Telemetry İstemcisi ve Hizmetleri Silindi.
      # Klasik (LEGACY-MBR) veya UEFI (GPT) Kurulum Yapılabilir.
      # Windows Defender – OneDrive Silindi. Uac Devre Dışı Bırakıldı.
      # Net Framework 3.5 – DirectPlay Bileşenleri Yüklü Ve Aktif Olarak Gelir.
      # Masaüstü Öğeleri Bu Bilgisayar-Kullanıcı Klasörü-Denetim Masası) Aktif Edildi.
      # Gereksiz Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı Ve Performans Mümkün Olduğunca İyileştirildi.
      # ESD Sıkıştırma İçermiyor. 4.7 Gb Dvd Veya Usb Belleğe Yazdırılarak Kurulum yapılabilir…
      # Klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Varsayılan Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Ayarlandı.
      # Otomatik Aktivasyon İçermez, Lisans Anahtarı Veya Sitedeki Aktivasyon Araçlarıyla Etkinleştirilebilir.
      # Windows 10 Sistemlerle Birlikte Yüklü Gelen Mağaza Uygulamalarının Neredeyse Tamamı Sistemlerden Silinmiştir.
      Oku >>> Güncelleme Notları <<< Oku
      Windows Defenderi Sistemden Silinmiştir. Nasıl Açılır? Açabilir miyim? Neden Kapalı? vb. Tüm sorular BAN SEBEBİ.
      Windows 10 Performance Editions @KiNGHaZe ile sizlerle.

Win10_Perf_22H2_20.02.2024_x86.zip
      Win10_Perf_22H2_20.02.2024_x64.zip
      or
      Win10_Perf_22H2_20.02.2024_x86_x64.zip

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...