Jump to content

Windows 10 İot Enterprise Ltsc 2021 Oem Brand X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

zonahe, 18.01.2022 - 19:39 yazdı:

ben de bu sistemi deneyeceğim uefi olarak rufus ile direk yazdırıp da mı yapayım vendor ıle mi yapayım

Vendor ile denedim sonuç başarılı.sistem gayret akıcı.bsn memnun kaldım. Teşekkürler.

Merhaba. 2 gündür kullanıyorum. Pc nefes aldı. Oyun oynuyorum bi sıkıntı yok . Online oyunda oynuyorum. Diablo 3 , CS:GO . Mr Rush üstad sağ tıktaki gelişmiş kurtarma araçları yazısını kaldırabiliyormuyuz.Teşekkürler . Birde active ettim Ltsc yazıyor İOT LTSC yazmıyor : ) 

• Like 1

Shadowscape, 46 dakika önce yazdı:

Merhaba. 2 gündür kullanıyorum. Pc nefes aldı. Oyun oynuyorum bi sıkıntı yok . Online oyunda oynuyorum. Diablo 3 , CS:GO . Mr Rush üstad sağ tıktaki gelişmiş kurtarma araçları yazısını kaldırabiliyormuyuz.Teşekkürler . Birde active ettim Ltsc yazıyor İOT LTSC yazmıyor : ) 

Sağtık eklentinin kaldırma reg kaydına bakarım.

Aktivasyon konu içindeki araç ile mi yapıldı?

MrRush, 20 dakika önce yazdı:

Sağtık eklentinin kaldırma reg kaydına bakarım.

Aktivasyon konu içindeki araç ile mi yapıldı?

Onunla yapmadım : ) . Başka bişeyle denemiştim. Kalıcı aktivasyon bulmaya çalışıyorum. Süre bitince bakacağım . Teşekkürler. 

amd_turkey, 4 dakika önce yazdı:

Shellmenyview sanırım o sağ tıkı düzeltebilir

Yanlışlıkla bastım bi kere reset atıyor hemen sormuyor amd üstad o yüzden : )

Shadowscape, 11 dakika önce yazdı:

Onunla yapmadım : ) . Başka bişeyle denemiştim. Kalıcı aktivasyon bulmaya çalışıyorum. Süre bitince bakacağım . Teşekkürler. 

Verdiğim araçla yapmalıydın. Muhtemelen kullandığın aktivasyon aracı normal ltsc keyi attı.

Shadowscape, 17 dakika önce yazdı:

Teşekkürler üstad. Kalıcı olacak mı oluyor mu deniyim 

Kms yi kaldırıp Etkinleştirme keyi olarak 

QPM6N-7J2WJ-P88HH-P3YRH-YY74H

Manuel girmelisin, ardından verilen araç ile aktivasyon sağlanır.

Edited by MrRush
  • Thanks 1

şrarskoz, 11 saat önce yazdı:

a.s oyunu dene bizide bilgilendir

denedim üstad god of war repack fit girl ile başarılı fakat ekran kartım zayıf kaldığı için ancak oyunu açabiliyorum çzünürlüğü 960x540 düşürdüğüm halde vram yetersiz kalıyor(gtx760) diyeceğim o ki başarılı bir çalışma olmuş

• Like 2

Shadowscape, 7 saat önce yazdı:

Mr Rush üstad sağ tıktaki gelişmiş kurtarma araçları yazısını kaldırabiliyormuyuz.

Geri alma reg kaydı olmadığı için bu araç ile silebilirsin.

Easy Context Menu

Please register to see this content.

Rtbv7oD.gif

• Like 1

Nadiren bazı anakartlar bu çalışmayı tanımayabilir. Bu yüzden kurulumdan önce Query tool aracını indirin ve masaüstünde çalıştırın. Anakart bilgilerinizi sonuca göre detaylı doğrulayın. Sadece anakart adı yazarsa kurulum eksik ayarsız olur. Detaylı model no rev.no vs olması gerekir.

şifre:

ŞİFRE nedir ???

carlos77, 3 dakika önce yazdı:

Nadiren bazı anakartlar bu çalışmayı tanımayabilir. Bu yüzden kurulumdan önce Query tool aracını indirin ve masaüstünde çalıştırın. Anakart bilgilerinizi sonuca göre detaylı doğrulayın. Sadece anakart adı yazarsa kurulum eksik ayarsız olur. Detaylı model no rev.no vs olması gerekir.

şifre:

ŞİFRE nedir ???

MRPQTv120-M01-D15-Y2022

Edited by Emre028

MR_SYL, 29 dakika önce yazdı:

bu isonun x86 sı varmıdır?

ayrıca tablete yüklediğimde bu sürümde dokunmatik klavye gelmiyor ne açılıyor nede tepki veriyor 

ayrıca iot sürümünün farkı nedir 

x86 sürümü yoktur. Iot sürüm Bankamatik veya işyeri küçük cihazlar için tasarlanmıştır. Digital lisans destekler. 

Tabletler hakkında fikrim yoktur.

• MrRush changed the title to Windows 10 İot Enterprise Ltsc 2021 Oem Brand X64 Tr

Merhaba 2 gündür kullanıyorum güzel olmuş NetFramework 3.5 neden pasif ettiniz elimde çevrimdışı yükleme paketi var ama görmedi online kurdum sınırsız aktifleştirdim 1 adet toplu güncelleme kuruyor c klasörüne Windows_10_Ent-S ismini atıyor 

• Like 1

• 4 hafta sonra ...
wino7, 6 saat önce yazdı:

@MrRush görev yöneticisi geç kapanma sorunu var. X basıp çıktıgımızda geç kapanıyor şu videodaki gibi..

Evet, bir önceki OEM Brand çalışmalarında başladı bu sorun. Yapımcısına bildirdim, hala bir iyileştirme yapılmadı malesef. Takıntı yapılacak bir sorun değil bana göre. Sisteme perdormans kaybı açısından bir ertkisi yok.