Jump to content

Tv Programı

juvanpix
 Share

Recommended Posts

forjest, 28 dakika önce yazdı:

Simple IP TV  

Please register to see this content.
 zipli şifre sorarsa eğer-> 123 Tüm kanallar entegre hazır şekilde kurulur. Full HD!

hocam özellikle geri alıp izleme özelliği lazımdı. telefonlarda bazı programlarda varmış bu özellik

juvanpix, 4 dakika önce yazdı:

hocam özellikle geri alıp izleme özelliği lazımdı. telefonlarda bazı programlarda varmış bu özellik

Simpletv içerisinde timeshift özelliği mevcut kaydetme canlı yayını dondurma ve aynı yerden başlatma vs. özelliklere sahip.

nutica, 17.01.2022 - 21:15 yazdı:

geriye dönük seyredemezsin normal tv proğramı

Seyredersin blutvye üye olunca bazı kanalları 36 saat geriye alabiliyorsun hatta aylık ücret ödeyip vip olursanızda kapalı olan kanallarıda izlersiniz mesela trt1-fox telif hakkı konmuş oralarda açılıyor.Bunu nerdenmi biliyorum yılbaşlarında 2 gün tüm içerikleri bedava yapıyorlar bi kodla vip oluyorsun kendi paylaştıkları(twitter) ;) 

Bunun dışında simple tv hatta eskiden kesintisiz.tv gibi site ve programlarda mevcuttu yani izlenilemez değil izlenilir.

Hatta operatörlerin tv içeriklerindede bu var turktelekom-turkcell-vodafone tv paketleri var tivibu ve benzeri adları var oraya aylık abonelikler (belli ücret karşılığında) onlarda geriye sarma,kaydetme ve ekstra muhtevi kanal içerikleri sunuyorlar.

Bende sizin gibi düşünenlerden biriydim çok sitem ediyordum.Araştırınca bunları buldum.Sizin nezdinizde bi çok insanında öğrenmesine sebep olmuş olalım :)

nutica, 2 saat önce yazdı:

veb simple tv için geriye doğru yayın seyredemezsin dedim bir sürü geriye dönük ve daha fazla özelliği olanlar var blue tv ye gerek bile yok yani ücret ödemesine gerek yok

ücret öderesn telif haklı kanalları açıyorsun bro normalde star kanald show gibi kanallarda geriye dönük seyretme imkanı var buda ispatı 

t78aepx.png

buda 21 saat geri alındıktan sonra

qf9mzxu.png

Normal üyelik var (VİP sadece trt1-fox ve diğer telif isteyen kanallar için geçerli :) )