Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

İnternet Operatörü Hk

Theogus45
 Share

Recommended Posts

akillialtay1995, 22 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Düşüneceğim.

tabiki diğerlerinide bakın neler var şu anda sorun yaşamıyorsanız geçtiklerinizdede muhtemelen sorun yaşamazsınız ayrıca arkadaşını getir olayıda var verilen kod sayesinde hem siz 1 ay hemde size kodu veren 1 ay ücret ödemiyor.

abdulhey_, 18 saat önce yazdı:

Tarifeniz taahhütlümü?

hayır değil istediğim zaman ayrılalabilirim.

• Like 1

hudu, 3 saat önce yazdı:

tabiki diğerlerinide bakın neler var şu anda sorun yaşamıyorsanız geçtiklerinizdede muhtemelen sorun yaşamazsınız ayrıca arkadaşını getir olayıda var verilen kod sayesinde hem siz 1 ay hemde size kodu veren 1 ay ücret ödemiyor.

hayır değil istediğim zaman ayrılalabilirim.

Kaç ay oldu aboneliğiniz? İyi abonelik fakat taahhütsüz aboneliklerdede yüksek oranda zam yapılıyormuş diye duydum.

• Moderator

TurkNet taahhütsüz internet kullanıyorum. TurkNet, alt yapında sıkıntı yoksa çok iyi. Ama bu sene iki defa zam yaptılar birini mayıs ayında (Türk Telekom portlara zam yapınca) birini de bu ağustos ayında (kimse beklemiyordu, yapmayacaklarını belirtmişlerdi) şu an güncel 170 lira diye biliyorum. O yüzden çok üye başka firmalara geçti. Netspeed, Comnet, Gıbırnet, Milenicom, İnternet Kutusu gibi başka firmalara geçenler oldu. Hatta Turk Telekom'dan taahhüt yaptırıyor, millet enflasyonist ortamda taahhütün koruyacağını düşünüyor herkes.

• Like 1
  • Thanks 1

abdulhey_, 12 saat önce yazdı:

Kaç ay oldu aboneliğiniz? İyi abonelik fakat taahhütsüz aboneliklerdede yüksek oranda zam yapılıyormuş diye duydum.

Hocam turknete özgü birşey o netspeed kullanıyorum 5.yılımı doldurdum bu enflasyonist ekonomide 1.5 yılda sadece 1 kere zam yapıldı.

Arkadaşını getir koduyla her 2 tarafada 12 aylık 10 ₺ indirim sağlıyorlar bi çok yakın arkadaşımı ve akrabamı abone ettim hepsi çok memnunlar altyapınız iyiyse özellikle fiberse pişman etmez üstelik fiberde modem kirası/kurulum/aktivasyon ücretide yok.

IB6IHS arkadaşlık indirim kodu bu kodu vererek abone olursanız NETSPEED'e 12 aylık 10 ₺ indirim kazanırsınız düzenli olarak faturalarım ödeniyor.Aksama gecikme olmaz.Sorunsuz faydalanırsınız

• Like 2
  • Thanks 1

Başlığı açtıktan sonra ttnetten millenicoma geçiş yaptım...

100 megabit hızında sınırsız ve taahhütsüze geçiş yaptım...

Evet taahhütsüz olduğu için fiyat sabit olmuyor mesela bu kampanyaya 100 lira öderken son zamanlarda ki faiş fiyat artışından sonra aylık ödeme 160 liraya çıktı..

Her halükarda ttnetten daha avantajlı ve kullanışlı şuan için herhangi bir sorun sıkıntı problem yaşamadım en azından ttnetten daha sorunsuz daha kullanışlı ve daha hızlı...

Not Daire içine kadar fiber İnternet mevcut.

• Like 1

abdulhey_, 21 saat önce yazdı:

2. aydayım ilk ay 69 ödedim bu ay ücret yok arkadaşını getir sebebiyle.

4 senedir kullanan birisi olarak söylüyorum TURK.NET gerisi boş. Fiyatı yeni tekrar arttı adamlar ne yapsın yapabilecekleri birşey yok malesef gidere göre fiyat arttırmak zorunda kalıyorlar. Tahüt yok bişey yok istediğin zaman ayrıl, ama söyleyebilirimki ayrılan geri dönüyor çok arkadaşım geri döndü oda bir gerçek, verebildigi hızıda sonuna kadar sana veriyor net.

QBnbhh.png

Ben 100 mbps kullanıyorum fiber bu da VPN kullandıgın halde yaptıgım ölçüm artık bişey söylemeye gerek yok. Eger altyapı fazlasını destekse 1000 mbps yükleme 1000 upload olan gigafiber alırım ama yok malesef.

• Like 1
  • Confused 1

SoNKraL_, 12 saat önce yazdı:

Hocam turknete özgü birşey o netspeed kullanıyorum 5.yılımı doldurdum bu enflasyonist ekonomide 1.5 yılda sadece 1 kere zam yapıldı.

Arkadaşını getir koduyla her 2 tarafada 12 aylık 10 ₺ indirim sağlıyorlar bi çok yakın arkadaşımı ve akrabamı abone ettim hepsi çok memnunlar altyapınız iyiyse özellikle fiberse pişman etmez üstelik fiberde modem kirası/kurulum/aktivasyon ücretide yok.

IB6IHS arkadaşlık indirim kodu bu kodu vererek abone olursanız NETSPEED'e 12 aylık 10 ₺ indirim kazanırsınız düzenli olarak faturalarım ödeniyor.Aksama gecikme olmaz.Sorunsuz faydalanırsınız

hudu arkadaş ttnetten millenicom a geçtim diyor. ve tahmin ettiğim gibi daha 2. aydaymış ,erken dönem yani. Bende millenicom dayım onun için sordum.

hudu, 4 saat önce yazdı:

2. aydayım ilk ay 69 ödedim bu ay ücret yok arkadaşını getir sebebiyle.

Teşekkür ederim bilgi için..

• Like 1

abdulhey_, 20 saat önce yazdı:

hudu arkadaş ttnetten millenicom a geçtim diyor. ve tahmin ettiğim gibi daha 2. aydaymış ,erken dönem yani. Bende millenicom dayım onun için sordum.

Teşekkür ederim bilgi için..

rica ederim ne demek bilenler kullananlar yazsınki yeni abone olacaklar yada taşıyacaklar bir fikir edinirler en azından.

• Like 1
  • Thanks 1

recsin, 14.08.2022 - 10:07 yazdı:

onceleri taahhutsuz daha pahalıydı şimdi taahütlü daha pahalı olmuş

Sadece ev internetinde değil her şeyde fiyatlama öyle. Eskisi gibi özellikle Online da sözde seçenek yapıyorlar ama karlı seçenek yok hepsi aynı sonuca geliyor..! Bu Pandemide kapanımda başladı maalesef azalacağına artarak sürüyor.  Aslında bence kriz falan değil kriz fırsatçılığı..! yada işte taviz yok diyorlar ya; serbest piyasa..!

• 2 ay sonra...
recsin, 22 saat önce yazdı:

cevaplar için minnettarım

bir iki sorum daha olacaktı:

1. millenicum da  modem kiralamak şartmı?

2.turknetin hızlaragöre fiyatlaarını sitesinde göremiyorum

ben millenicom un vdsl sini kullanıyorum eski modemimle kiralama falan yok varsa modemin ama fiber için bilmiyorum onda olabilir.

• Thanks 1

hudu, 8 dakika önce yazdı:

ben millenicom un vdsl sini kullanıyorum eski modemimle kiralama falan yok varsa modemin ama fiber için bilmiyorum onda olabilir.

hocam senelerdir fiber kullanıyorum cok mukemmel değil

memlekette abimin adsl i daha hızlı geldi bana

vdsl i deneyeyim diyorum sence?

Comnet 'i kullanıyorum ve cidden çok memnunun hem daha ucuz hemde aynı standartlar.

Please register to see this content.

Not defteri olarak biriktirmişim. Kesinlikle reklam değildir. Benim gibi fiyat baz alanların kontrol etmesinde fayda var.

Edited by efem360
  • Thanks 1

recsin, Bir saat önce yazdı:

değişik özellikler var

1 yıllık 109x12 bir kerede mi ödeyeceğiz

evet oyle sanırım hepsini önceden ödüyoruz

ucuz ama büyük risk

Risk yok sadece faturanı önden ödemiş oluyorsun dahada  uyguna geliyor.1 aylık da alınabilir.Ben kullanıyorum gayet memnunum

recsin, 22 saat önce yazdı:

hocam senelerdir fiber kullanıyorum cok mukemmel değil

memlekette abimin adsl i daha hızlı geldi bana

vdsl i deneyeyim diyorum sence?

valla ustam olduğunuz skkak cadde hatta binada vdsl kullanan var ise hangi firma ve sorun derecesi sorulur buradan bir şey söyleyememki bende sorun yok al derim sizin lokasyonda millenicom vdsl sorun çıkartır dediğim gibi yan binalara falan sormak lazım

• Like 1

dairemde superonline cat6 vardı iki telli telefon hattım yoktu onu çektim.

telekomcular cat6 ile ugrasmıyor.

internetkutusundan 100 tl ye 100 mpbs vdsl e dun abone oldum bugun gelip bağladılar.

şu an için bir sıkıntı yok deneyimlerimi buradan yazarım.

fiber işini bitirdim. herhangi iss fibere  abone olaydım binazmıdaki superonline dan hizmet alacaktım.

binada ne varsa o, değişikliik yok. misal milleni 100 mpbs vdsl'yi 124 tl'ye veriyor ama yapı aynı. 100 mbps fiberi 160 tl'ye veriyor ama sağlayıcı superonline.

yok modem kirası yok şifreyi vermezler yok başka  modem kullanaman yok modemi rootla yok mac klonla...

zamanında 56k cevirmeli internet kullanan biri olarak buyuk sorun yasayacagımı sanmıyorum. kısmet...

arkadasını getir 1 ay beleş olayı var her iki tarafa, isteyen olursa abone numaramı paylaşırım

Edited by recsin

• 2 ay sonra...

internetkutusu 179 tl yaptı ve destek sıfır

şimdilik idare ediyorum

ama uzak durun

ucretsiz baglantı yapıldıgı için 3 ay dolmasını bekliyorum sonra başka bir firmaya geçeceğim

tiklanet.com fiyatlarının uygun olduğunu gördüm

alacağım hizmetin aynı olacağı için onda da bir 3 ay dururum :)))

an itibari ile tiklanet'e geçtim

sabah whatsaptan belgelerimi gönderdm 3 saat kadar netsiz kaldım

kullanıcı adı ve sifremi gonderdiler modeme kendim girdim açıldı.

vdsl 100 mpbs 120 tl

güya 2023 yılı sonuna kadar sabit fiyat ama bakalım

bilginize...