Jump to content

Windows 8.1 Update 3 Pro | X86 - X64 | 2022 | Uefi

Emre028
 Share

Recommended Posts

dj_gkhn, 3 saat önce yazdı:

iyi günler hocam 32 bit olanı indirdim adminstrator oturumu ile açılıyor ve karşıma sistem hazırlama aracı 3.14 çıkıyor burda ne yapmam gerekiyor kapat dediğimde yaniden başlatınca tekrar çıkıyor ne yapmam gerekli;?

Kontrol edeceğim :) 

14 Nisan 2022 tarihiyle sadece 2 adet güncelleme bulmakta olup, en güncel Windows 8.1 projemdir.

Sistem Microsoft'un her ay yayınlayacağı tüm güncellemeleri alır.. :gun:

Please register to see this content.

Edited by Emre028
  • Like 2
  • Thanks 1

Emre028, 3 saat önce yazdı:

14 Nisan 2022 tarihiyle sadece 2 adet güncelleme bulmakta olup, en güncel Windows 8.1 projemdir.

Sistem Microsoft'un her ay yayınlayacağı tüm güncellemeleri alır.. :gun:

Please register to see this content.

hocam keşke embedded industry sürümü olsaydı valla tadından yenmezdi :D

asil111, 1 dakika önce yazdı:

Sadece konuyu hortlatmışsın ustad. Paylaşımlarının hepsi Ocakta paylaştığın ISO lar.... Konuyu benim gibi inceleyenler ilk izlenimde 14 Nisan itibariyle güncellemişsin sanırlar...Yinede teşekkür.

Güncellemeleri denetle deyince 2 tane güncelleme çıkıyor demek istiyor.

• Like 1

akillialtay1995, 2 dakika önce yazdı:

Güncellemeleri denetle deyince 2 tane güncelleme çıkıyor demek istiyor.

Ciddi olamazsın :) 

Win 7-8.1-ve 10 konularının hepsinde aynı şeyi yapmış. 2 güncelleme çıkıyor doğrudur. 2 güncellemenin yanında da en GÜNCEL projem  diyince hani insanın aklına Belirttiği tarih ve Güncellemeler baz alındığında yeni bir upload yaptı. Yeni bir ISO yazırladı mantığı daha yatkın geliyor. Onu belirtmek istedim. Yoksa hali hazırda zaten mevcut konusuda linkleride aynı. Neresi EN GÜNCEL orasını anlamadım :)  @Emre028ustadımızı sever ve paylaşımlarını kullanırım. Teşekkür ediyorum kendisine tekrar. Lakin dediğim gibi bu konularda yazılanlar biraz laf ebeliği gibi olmuş Kİ bunu da kendisine yakıştırmadım ;) 

asil111, 8 dakika önce yazdı:

Ciddi olamazsın :) 

Win 7-8.1-ve 10 konularının hepsinde aynı şeyi yapmış. 2 güncelleme çıkıyor doğrudur. 2 güncellemenin yanında da en GÜNCEL projem  diyince hani insanın aklına Belirttiği tarih ve Güncellemeler baz alındığında yeni bir upload yaptı. Yeni bir ISO yazırladı mantığı daha yatkın geliyor. Onu belirtmek istedim. Yoksa hali hazırda zaten mevcut konusuda linkleride aynı. Neresi EN GÜNCEL orasını anlamadım :)  @Emre028ustadımızı sever ve paylaşımlarını kullanırım. Teşekkür ediyorum kendisine tekrar. Lakin dediğim gibi bu konularda yazılanlar biraz laf ebeliği gibi olmuş Kİ bunu da kendisine yakıştırmadım ;) 

Bakış açısı görecelidir. Lakin ben teşekkür ederim herkese Herşey yakışmaz :) PM yoluyla sürekli güncel sistem yapılacak mı yada işte şu kişinin çalışmasını indirdim ancak 2 ay sonra güncelleme yapamadım sorun çıkardı diye ilginç mesajlar gelmeye başladı. Bende sistemlerin uzun ömürlü ve sorunsuz güncelleme aldığını gösterdim. Ek olarakta boyut olarak Windows 7-8.1-10 hepsi emsallerinden küçük olup sorunsuz çalışmaktadır. 

Edited by Emre028
  • Like 1
  • Thanks 1

Öncelikle şunu başta belirtmek isterimki kimsenin avkatlığını yapmıyorum vede birinin yandaşı değilim.Yıllardır aralıksız bu siteyi takip ediyorum.  Bir sistem hazırlayıp test edilip yüklenip bizimle paylaşılması paylaşan arkadaşın ne kadar zamanını aldığını unutmamak gerek.Sağ olsunlar bir karşılık beklemeden paylaşımlarının yanında karşlaşılan sorunlarla ilgili sorulan sorulara cevap vermemezlikte  yapmıyorlar. Bunca emeğin karşılığında bir teşekkür eden ediyor etmeyene yine birşey dedikleri yok. Bunu sadece Emre kardeşim için söylemiyorum.Tüm paylaşım yapan kardeşlerim için söylüyorum. Ha tabiki eleştiri yapılır ama emek verenide kırmadan. Özellikle kabul etmediğim bir husus varki bir başka paylaşımcıyla kıyaslamak. Seninki kötü şunuki iyi. Bazı arkadaşlar paylaşım yapan arkadaşları sanki kendi bünyesinde çalışanıymış gibi hitaplarda bulunuyor malesef. Benim gibi aralıksız TNCTR yi sürekli takip eden binlerce üye var. Oysa sürekli sitenin güncel yeni paylaşımlarla dolu kalmasını sağlayanda birbirinden değerli bir karşılık beklemeden bilgisiyle çalışmalarıyla emek veren bu kardeşlerimiz.Verdikleri emekleri gözardı etmeyelim.  Herkese hayırlı geceler..

• Like 7

• 1 ay sonra...

APU A9'lu bir laptop'a kurdum, birçok sisteme faydalı yazılımlar, ofis vb. programlar sorunsuz kuruldu (bazı modlu sistemlerde hiç ummadığınız bir yerde program yüklerken ve çalıştırırken sorun yapabiliyor) sonuç olarak normal günlük kullanıcının yapacağı her şeyi test ettim diyebilirim, tertemiz ve sorunsuz bir sistem olmuş yapanın ellerine sağlık. (gene bu forumdaki Aero Industry kurulurken klasik hatayı verdi sanıyorum sıkıştırma metodundan dolayı işlemcinin gücü yetmiyor)

Sistemde 4GB Ram vardı, SSD takmama rağmen W10 yüklediğimde makine kasım kasım kasılıyordu yani o serilik gelmedi, bende bir bakayım dedim iyiki W8 varmış! alet o kadar rahatladı ki anlatamam, yani günlük kullanılabilir seviyeye geldi, bu duruma düşen arkadaşlar için yazıyorum bunları hiç vakit kaybetmeyin mutlaka bir SSD takın, W8 kurun, eski makinenize aşık olacaksınız :)

Son olarak, hangi bilgisayarda nasıl bir tecrübe edindiniz bunları yazarak başkalarına yardımcı olabilirsiniz önemsiz deyip geçmeyin ve bu üretici arkadaşlar sizden ücret falan istemiyor, böyle insanları cesaretlendirmek, şevklendirmek için bir dua / teşekkür önemlidir bunu es geçmeyelim sonra "neden yeni bir şey çıkmıyor" diye sağa sola yazar dururuz.

Edited by MMTECH
  • Like 3

MMTECH, 3.06.2022 - 15:23 yazdı:

APU A9'lu bir laptop'a kurdum, birçok sisteme faydalı yazılımlar, ofis vb. programlar sorunsuz kuruldu (bazı modlu sistemlerde hiç ummadığınız bir yerde program yüklerken ve çalıştırırken sorun yapabiliyor) sonuç olarak normal günlük kullanıcının yapacağı her şeyi test ettim diyebilirim, tertemiz ve sorunsuz bir sistem olmuş yapanın ellerine sağlık. (gene bu forumdaki Aero Industry kurulurken klasik hatayı verdi sanıyorum sıkıştırma metodundan dolayı işlemcinin gücü yetmiyor)

Sistemde 4GB Ram vardı, SSD takmama rağmen W10 yüklediğimde makine kasım kasım kasılıyordu yani o serilik gelmedi, bende bir bakayım dedim iyiki W8 varmış! alet o kadar rahatladı ki anlatamam, yani günlük kullanılabilir seviyeye geldi, bu duruma düşen arkadaşlar için yazıyorum bunları hiç vakit kaybetmeyin mutlaka bir SSD takın, W8 kurun, eski makinenize aşık olacaksınız :)

Son olarak, hangi bilgisayarda nasıl bir tecrübe edindiniz bunları yazarak başkalarına yardımcı olabilirsiniz önemsiz deyip geçmeyin ve bu üretici arkadaşlar sizden ücret falan istemiyor, böyle insanları cesaretlendirmek, şevklendirmek için bir dua / teşekkür önemlidir bunu es geçmeyelim sonra "neden yeni bir şey çıkmıyor" diye sağa sola yazar dururuz.

Aktif olarak kullandığım bir sistemdir. Gerçekten eski makineye SSD ile canavara çeviriyor. 8.1 de final budur bundan fazlasına gerek yok :) 

• Like 3
  • Thanks 1

SON_VATAN, Bir saat önce yazdı:

Bu windows 8.1 magazasından netflix,whatsapp gibi uygulamaların güncelleride yer alıyormu? 

Microsoft güncellemişse günceldir :) iptv kullanıyorum netflix yerine.

• Like 2

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...