Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win11pe_v2

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
Theogus45, 20 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

md.cmd çalışmamış b sürücüsüne programs klasörü oluşturamamış şimdi şimdi taskbardan cmd komut işlemini çalıştır md.cmd yaz enterla b sürücüsünde programs klasörü oluşması lazım oluşmadıysa elle oluştur sonra komut istemine 

Pecmd MOUN Y:\sources\programs.wim,B:\programs,1,X:\Users\Administrator\AppData\Local\Temp

yapıştır programs klasorüne gidip milnts exeyi çalıştır 

• Like 1

köylü, 10 dakika önce yazdı:

md.cmd çalışmamış b sürücüsüne programs klasörü oluşturamamış şimdi şimdi taskbardan cmd komut işlemini çalıştır md.cmd yaz enterla b sürücüsünde programs klasörü oluşması lazım oluşmadıysa elle oluştur sonra komut istemine 

Pecmd MOUN Y:\sources\programs.wim,B:\programs,1,X:\Users\Administrator\AppData\Local\Temp

yapıştır programs klasorüne gidip milnts exeyi çalıştır 

B sürücüsüne programs klasörü oluştu alttaki komutu yazmadım tekrar başlattım minst programlar geldi 

Theogus45, Şimdi yazdı:

B sürücüsüne programs klasörü oluştu alttaki komutu yazmadım tekrar başlattım minst programlar geldi 

• Like 1

• Editor
hoca953, 39 dakika önce yazdı:

USTA Ellerine sağlık çoook teşekkürler;fakat içinde OFİS olmadan biraz YAVAN kalmış. Yine de eline emeğine Sağlık. iyi ki varsınız.

Sistemde ofis çalıştıracak alt yapı yok olsaydı degerlendırırdim isteginizi konularda makul ve çalışabilir program isteklerini hep degerlendirmişimdir

• Like 2

köylü, Şimdi yazdı:

Sistemde ofis çalıştıracak alt yapı yok olsaydı degerlendırırdim isteginizi konularda makul ve çalışabilir program isteklerini hep degerlendirmişimdir

yav gözünü seveyim lite de olsa ofis mofis koyup mb şişirtme. bu gayet güzel gayet süper.

• Haha 1

• Editor
syo, 2 dakika önce yazdı:

Emeğine sağlık. Benim pc de ilk yayınladığın versiyon normal çalışıyor, fakat versiyon 2 de açıldıktan 10 saniye sonra hata veriyor. Pc i3 9 nesil 8 gb ram. 

Masaüstü geliyormu penetwork yüklendikten sonramı hata veriyor 

evet masaüstü geliyor proğramlar gözüküyor hatta birine tıkladım açılıyor.

Senkron2, 1 dakika önce yazdı:

Grafik kartı hatası.

İlk versiyonda sorun yok çalışıyor. Fakat V2 de bu hatayı veriyor. 5-6 kez denedim. 

Django, Bir saat önce yazdı:

yav gözünü seveyim lite de olsa ofis mofis koyup mb şişirtme. bu gayet güzel gayet süper.

Ofis 2007 yanılmıyorsam 50 MB altı fakat sistem gereksiminden  dolayı burada ki pe sistemde çalışmıyor olabilir....

arayüz iyi olmuş ama Power iso yada aultraiso gibi bir program eklenmesi olabilirdi.

Öncki sürümde pek çalıştıramamıştık.Bunda da ekran ayarını değiştiremiyoruz yani sıkışık sabit kalıyor. 800/600 ekranı gibi. bu forumdan yine nhvboot gibi birşey indirdim ama onda böyle birşey yoktu.

Ekran ayarına bakabilirseniz birde yamasız olursa güzel olur.

• Editor
syo, 1 saat önce yazdı:

İlk versiyonda sorun yok çalışıyor. Fakat V2 de bu hatayı veriyor. 5-6 kez denedim. 

verdiğim patch dpsyasını uygulamışmıydın? uyguladıysan tekrar indirip uygularmısın ekseyi ilk isonun yanında çalıştır

köylü, 23 dakika önce yazdı:

verdiğim patch dpsyasını uygulamışmıydın? uyguladıysan tekrar indirip uygularmısın ekseyi ilk isonun yanında çalıştır

yok uygulamamıştım. Böyle oluncada uygulamadım. Uygulayıp tekrar deneyim.

syo, 2 saat önce yazdı:

Ona birşey demek doğru olmaz fakat windowsun içerisindeki bu hata kodu dediğim gibi ekran kartı nadir de olsa wifi hatası içindir. Açıldıktan belli süre sonra drivermı bulmaya çalışıyor hatalı sürümmü etkinleştiriyor bilemem. Belkide yapılan sistemde otomatik driver tanıma yoktur öyle olsa bile windows 11 update den yakalıyordur internete bağlamadan bir kullanın bakalım 10 saniyeden uzun sürüyorsa windows yanlış driverı otomatik etkinleştiriyordur

syo, 2 dakika önce yazdı:

Senkron2 arkadaşın dediğini yaptım düzeldi. Pc de PCIEX wifi var idi onu sökünce düzeldi teşekkürler.

Düzeldiğine sevindim hocam saygılar iyi günler :hi:

• Like 1

syo, 12 saat önce yazdı:

Emeğine sağlık. Benim pc de ilk yayınladığın versiyon normal çalışıyor, fakat versiyon 2 de açıldıktan 10 saniye sonra hata veriyor. Pc i3 9 nesil 8 gb ram. 

Bendede böyle bi hata veriyor  ara sıra

hangi ustanın bilmiyorum  emeginize saglık 

kolay gelsin

köylü, 12 saat önce yazdı:

Masaüstü geliyormu penetwork yüklendikten sonramı hata veriyor 

usta bende yanlış hatırlamıyorsam  oyun oynarken yapıyor

teşekkürler emegine saglık

ha bu 11 miş

bende

10 var onda yapıyor

@köylü üstadım eline sağlık.

Bir önceki versiyonu grub4dos multiboot ile Legacy olarak açıp kullanabiliyorum sorun yok, tek sıkıntı Wifi driver görmemesi, driveri her seferinde manuel göstermem gerekiyor sadece.

Bu sürüm aynı multiboot ile legacy olarak son aşamada takılıp kalıyor, masaüstü gelmiyor, Programs.wim dosyasındaki programları RAMdisk programs bölümüne çıkaramadığı için takıldığını zannediyorum, İso Sources içerisinden Programs.wim silip denediğimde rahat bir şekilde masaüstü geliyor ancak masaüstü programları gelmiyor tabiki, daha önceden Programs.wim den çıkardığım programları RAMdisk Programs klasörüne manuel olarak atarak tüm programları kullanabiliyorum.

Geri bildirim olarak yazdım, Kolay gelsin.

• Like 1

Arkadaşlar ben de de bazı olumsuzluklar oldu. Mesela minst programların çalışmaması gibi. Bu Köylü ustanın PE.iso dosyasını USB Belleğe yazdırma ile ilgili olabilir diyorum. Yazdırma işleminde UltraISO programını kullandığımda bütün sorunlarım çözüldü. Bir de isterseniz bu yolu deneyin.