Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win11pe_v2

köylü
 Share

Recommended Posts

köylü, 6 saat önce yazdı:

Aradığınız dosya Windows web klasöründedir

Üstadım bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Eklediğim Symantex Norton Ghost 12 PC de D ve E olmak üzere 2 adet yedek bölüm var,ancak NGHS 12 programı USB de takılı 4 diski gördüğü halde PC nin 2 yedek diskini görmüyor. Konuyla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız ayrıca teşekkürlerimi sunacağım. Kolay gelsin.

• Editor
Azerbeycan82, 11 saat önce yazdı:

Üstadım bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Eklediğim Symantex Norton Ghost 12 PC de D ve E olmak üzere 2 adet yedek bölüm var,ancak NGHS 12 programı USB de takılı 4 diski gördüğü halde PC nin 2 yedek diskini görmüyor. Konuyla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız ayrıca teşekkürlerimi sunacağım. Kolay gelsin.

ghost hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim ve hiç kullanmadım kullandığınız ghost ile alakalı olabilir linktekini deneyin birde

Please register to see this content.

Edited by köylü

köylü, 04.02.2022 - 12:31 yazdı:

ghost hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim ve hiç kullanmadım kullandığınız ghost ile alakalı olabilir linktekini deneyin birde

Üstadım çok teşekkürler. Sorun programla ilgili değilmiş HDD le ilgiliymiş.

kerem2018, 32 dakika önce yazdı:

Bu imaj programı hangisi hocam ? Full olarak ayrıca mevcut mu ?

Terabyte yazılımıdır. 2 Seneye yakındır bunu kullanıyorum.full olarak illaki vardır ama ben winpeden kullanıyorum sürekli 

Edited by Emre028

hakarakurt, 19 saat önce yazdı:

Altay-grub2fm-ventoyfm-g4d-g4e-1.0.64 

ile sanal makinada denedim. 

Ventoy'da W11 açıldı MlnstAll açıldı Proğramlar çalışıyor

Grub2fm 'de W11 açılıyor, ancak MlnstAll gelmiyor

v2 de grub2fm ile o sorun vardı, ama v3 de o sorun giderildi ben de test yaptım sorunsuz programlar yüklendi.

• Like 2

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Son eklenen versiyon üçe çevirme  yapamadım ayrıntılı olarak yardımcı olabilecek olan var mı

Düzeltme: indirdiğim dosyaları c hdd bölümünde ve ayreten  ayrı bir klasör içerisinde denedim ama olmamıştı şimdi d hdd bölümünde denediğimde işlem oldu v3 oluştu. not: kullandığım sistem W11 pro

Edited by escoelektronik

• 1 ay sonra...
Digilaz, 09.02.2022 - 17:59 yazdı:

biraz saçma olacak ama windows açılış sesini nasıl aktifleştirdin?

WinPE sistemler için değil normal kurulu sistemler içindir.

• Like 1

bende v2 ve v3 sürümünde windows kurulumda dosyaalr yükleniyor sonra yeniden başlayınca pc bir süre sonra resimdeki hata çıkıyor.orginal ve modifiye olan iki ayrı windows 10 pro 64bit denedim 3 farklı makinedede aynı hata çıktı.yaptığım işlem isodan kur ile denedim.böyle bir hata ile karşılaşan varmı win11pe ve ve v3 de.

buarada wim üzerinden kurmayı denedim yine aynı hatayı aldım.windows 11pe sistem çok güzel olmuş programlar falan resmen isviçre çakısı gibi ama bendemi sorun bilmiyorum.sağlam bir şekilde windows kurabilen varmı acaba isodan veya wimden

Edited by mustafakarasan

• 1 ay sonra...
  • Editor

v3 iso dosyası içn düzeltme patch dosyası  kurulumun sonunda "windows yükleme işlemini başlatamadı" hatasını çözer

rarlı dosya içerindeki ekseyi Win11PE_x64_v3.iso dosyası yanında çalıştırın (v2 iso dosyasında çalışmaz)

• Like 1
  • Thanks 1

köylü, 1 dakika önce yazdı:

v3 iso dosyası içn düzeltme patch dosyası  kurulumun sonunda "windows yükleme işlemini başlatamadı" hatasını çözer

rarlı dosya içerindeki ekseyi Win11PE_x64_v3.iso dosyası yanında çalıştırın (v2 iso dosyasında çalışmaz)

Masüstünde klasör oluşturup isoyu ve rarlı dosyanın içindeki exeyi o klasöre koyup çalıştırsam olur mu?

• Like 1