Jump to content

Windows 11,23h2 (22631.2506) Amd64 Uupdump.net 01 Kasım 2023

rulman
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • rulman changed the title to Windows 11 (22621.521) Uupdump.net 15 Eylül 2022
  • rulman changed the title to Windows 11 22h2 (22621.608) Uupdump.net 1 Ekim 2022
  • 3 ay sonra...
  • rulman changed the title to Windows 11 22h2 (22000.1455) Uupdump.net 14 Ocak 2023
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • rulman changed the title to Windows 11, Version 22h2 (22621.1413) Amd64 Uupdump.net 14 Mart 2023
amd_turkey, 15.03.2023 - 22:41 yazdı:

Değeri bilinmeyen rulman kardeşimize başarılar diliyorum. Sunum kısmını atlamamanı rica ediyorum. Tezgahında ne kadar iyi ürün olsa da reklam önemli

Çok haklısınız çünkü benim gibi işin iç kısmında neler döndüğünü bilmeyen basit bir kullanıcı olarak mesela ben bu konunun ilk mesajından hiç bir şey anlamadım. 

damn2u, 7 saat önce yazdı:

Çok haklısınız çünkü benim gibi işin iç kısmında neler döndüğünü bilmeyen basit bir kullanıcı olarak mesela ben bu konunun ilk mesajından hiç bir şey anlamadım. 

Vurgu yaptığım konu bu, konu düzeni ve açıklamaya dikkat edip sunumu daha ilgi çekici yaparsa çok daha geniş kitleye hitap edebilir.

• Like 1

• 1 ay sonra...
  • rulman changed the title to Windows 11, Version 22h2 (22621.1635) Amd64 Uupdump.net 1 Mayıs 2023
amd_turkey, 37 dakika önce yazdı:

2913 ün var olduğunu biliyorum :) 2913 ile oluşturduğun iso var mı demek istemiştim..

PardonHocam;
Ayın 9'unda yeni güncellemeler gelecek. O zaman hazırlayacağım.

• rulman changed the title to Windows 11, Version 22h2 (22621.1776) Amd64 Uupdump.net 13 Mayıs 2023
  • 1 ay sonra...
  • rulman changed the title to Windows 11,23h2 (22631.2506) Amd64 Uupdump.net 01 Kasım 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By _2024_
      Windows 11 Tüm Sürümler Güncel | x64 | TR | TPM Fix

Windows 11 Tüm Sürümler Güncel | x64 | TR | TPM Fix
      Windows 11 İndir, türkçe dil desteğine kavuşan windows 11 tpm fixli şekilde artık kullanılmaya hazır. Windows 10’nun 2025’te desteği biteceği söylendikten sonra yeni bir işletim sistemi çıkacağı kesinleşmişti. Önceki sürümün yerini almaya hazırlanıyor. Geliştirilmiş görünüm desteği ile sanki mac cihaz temasını andırıyor. Resimlerde bu görünümü detaylıca inceleyebilirsiniz. Windows 11, önceki sürümlerin aksine artık sadece x64 ve arm64 mimarideki cihazlarda çalışacak. 32 bit yani x86 mimari desteği yoktur. Sistem oldukça görselleştirilmiş bir windows 10 tabanı üzerine inşa edilmiş, bir çok yerde halen windows 10 yazısını görebiliyorsunuz 🙂 Görselleştirmenin yanı sıra artık android cihazları gibi APK dosyalarını çalıştırmak için Amazon App Store ile mümkün. Bu sayede artık android oyun ve programlarınızı masaüstü denemiyle birleştirip oynayabilirsiniz.
      Yeni windows sizlere performans ve stabil bir birliktelik vadetiyor. İşletim sistemi içerisinde yapılan değişikliklere alışmak biraz zaman alacaktır ancak her geçen gün gelen güncellemeler yine peşimizi bırakmayacağı kesin. Yeni bir işletim sistemi yeni sorunları beraberinde her zaman getirmiştir. Örnek olarak bu sistem TPM ve Secure boot engeline takılıyordu. Bunu çözüp sizler için hazırladık. Artık sadece microsoft hesabı ile oturum açılabiliyor denmiş ancak çözümü mevcuttur. Kullanıcı adı kısmına “a” ve şifre kısmına “a” yazıp devam edin. Hata verince sizi offline yani microsoft hesabı olmayan şekilde hesap oluşturmanıza ve oturum açmanıza izin verecektir.
      Sadece kullanıcı adı girip şifre girmeden oturum açabilirsiniz. Kurulum sonunda yer alan gizlilik maddelerini kabul etmemenizi öneriyorum. Kurulum aşamalarındaki görüntüleri bir gif haline getirdim aşağıdan inceleyebilirsiniz. Klasik kurulum adımları içerir, sadece süslenmiş püslenmiş bir şekildedir 🙂

Minimum Donanım Gereksinimi ise şu şekildedir:
      İşlemci: 1 GHZ veya üstü en az 2 çekirdekli ve x64 mimari uyumlu RAM: 4 GB e üstü Depolama: 64 GB ve üstü Sistem üretici yazılımı: EFI, Güvenli Önyükleme özellikli ve TPM 2.0 Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üstü Ekran: 720p ekran, renk kanalı başına 8 bit  

Türkçe 23H2
      Win11_11in1_AIO_13.03.2024.zip
      or
      or

Sistemin Kurulum ve Kullanım Görselleri ise:

• By _2024_
      Windows 10 – 11 AIO 4 in 1 | Full Türkçe | Nisan 2024

Windows 10 – 11 AIO 4 in 1, windows 10 ve 11’in 4 versiyonunu birleştirilmiş halidir. KiNGHaZe tarafından yapılan bu AIO windows aynı zamanda kullanıcıya bağlı aktivasyon içerir. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra sources adlı klasörün içindeki “ei.cfg” dosyasını not defteri ile açıp aktivasyon değerini 1 yaparsanız “Hwid” yani dijital aktivasyonu windows kurulumu sonrası yapacaktır. Bu işlem için internet gereklidir, yani internet varken kurulum yaparsanız otomatik olarak aktivasyon yapacaktır. Aynı zamanda Net Framework 3.5 tüm sistemlerde aktif şekilde sunulur. Windows güncellemelerinde yer alan “Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı” güncellemelerini içermez ve almaz. Güncellemelerin getirdiği ve bıraktığı çöp diye tabir ettiğimiz dosyaların hepsi sistemden silinmiştir. Bunun dışında herhangi bir bileşen eklenip, çıkarılma işlemi yapılmamıştır.
      Peki içerisindeki sürümler nelerdir? Dediğini duyar gibiyim işte içindeki sürümleri aşağıda bulabilirsiniz…
      Windows 10 – 11 Pro (x64)
      Windows 10 – 11 Home (x64)
      Windows 10 – 11 Home SL (x64)
      Windows 10 – 11 Enterprise VL (x64) İçerikler tek bir ISO dosyasında toplandı, Kurarken tüm sürümleri görebilirsiniz.

Win10_11_AIO_4in1_11.04.2024.zip
      or

• By _2024_

Windows 10 – 11 AIO 4 in 1, windows 10 ve 11’in 4 versiyonunu birleştirilmiş halidir. KiNGHaZe tarafından yapılan bu AIO windows aynı zamanda kullanıcıya bağlı aktivasyon içerir. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra sources adlı klasörün içindeki “ei.cfg” dosyasını not defteri ile açıp aktivasyon değerini 1 yaparsanız “Hwid” yani dijital aktivasyonu windows kurulumu sonrası yapacaktır. Bu işlem için internet gereklidir, yani internet varken kurulum yaparsanız otomatik olarak aktivasyon yapacaktır. Aynı zamanda Net Framework 3.5 tüm sistemlerde aktif şekilde sunulur. Windows güncellemelerinde yer alan “Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı” güncellemelerini içermez ve almaz. Güncellemelerin getirdiği ve bıraktığı çöp diye tabir ettiğimiz dosyaların hepsi sistemden silinmiştir. Bunun dışında herhangi bir bileşen eklenip, çıkarılma işlemi yapılmamıştır.
      Peki içerisindeki sürümler nelerdir? Dediğini duyar gibiyim işte içindeki sürümleri aşağıda bulabilirsiniz…
      Windows 10 – 11 Pro (x64)
      Windows 10 – 11 Home (x64)
      Windows 10 – 11 Home SL (x64)
      Windows 10 – 11 Enterprise VL (x64) İçerikler tek bir ISO dosyasında toplandı, Kurarken tüm sürümleri görebilirsiniz.

or

• By _2024_
      Windows 11 Lite | Full Türkçe | Şubat 2024

Windows 11 Lite | Full Türkçe | Şubat 2024
      Windows 11 Lite İndir, KiNGHaZe tarafından hazırlanan düşük boyutlu, düşük sistem gereksinimi sunan hızlı ve harika bir windows 11 çalışmasıdır. İçerisinden gereksiz tüm içeriklerin yok edildiği bu özel çalışmada diğer lite çalışmalarım gibi her şey özenle seçilip tek tek silinmiştir. Windows’un update yani güncelleme özelliği, xbox, store ve çok daha fazlası bu sistem içinden sökülüp alınmıştır. Bu sistem, oyun için dizayn edilmemiştir. Özellikle xbox ve update gereksinimi olan oyunlar için uygun değildir. Lakin bunların dışında tüm oyunlara uygundur ve FPS farkını iliklerinize kadar hissettirir. Sistem çok sade ve hafif olması sebebi ile düşük donanımdaki bilgisayarlar için iyi bir seçenektir. Bu sayede istediğiniz o performansı alabilir ve win11 deneyimi yaşayabilirsiniz. Windows 10 Lite çalışmamdaki ayarların tümü ve daha fazlası bu çalışma içinde geçerlidir. Kararsız kalanlar önce sanalda deneyebilir. Virtualbox ile bir sanal makine oluşturup kurup test edebilirler. Bu sayede hem tam olarak nelerin yok olduğunu hemde nelerin kaldığını görebilmiş olur. Her türlü ayarı buraya ekleyemiyorum çünkü sığmaz 🙂

————————————————————-
      Boyut: 2,89 GB
      Sıkıştırma: Zip / Şifresiz
      Tarama: Webroot / Durum Temiz
      ————————————————————–

Win11_Lite_25.02.2024.zip
      or
      or

• By _2024_
      Windows 11 Performance Editions – 23H2 Türkçe

Windows 11 Performance Editions – 23H2 Türkçe
      Windows 11 Performance Editions full hızlı windows, sistemdeki yük olarak görülen mağaza uygulamalarından arındırıldı. Microsoft’a gönderilen telemetry verileri engellendi, telemetri servislerinin bir çoğu güvenli şekilde silinmiş, geriye kalan servisler kapatılıp ince ayarlar ile dizayn edilmiştir. Sistem içerisinde hiç bir program yerleşik olarak bulunmamakta sadece kurulum sonrası masaüstüne lisanslama için gerekli olan program ISO içerisinden kopyalanmaktadır. Otomatik aktivasyon yoktur. Sistemi aşırı derecede yoran “windows defender” yani windows koruması sistemden tamamen sökülmüştür. Sizi hiç bir şekilde rahatsız etmeyecektir. İşletim sisteminin kurulması için gereken tüm zorunlu ve kontrol edilmesi gereken şartlar fixlenmiş olup herkesin kurabilmesi için tasarlanmıştır.
      Güvenlik duvarı aktiftir. Ağ ile ilgili işlemler güvenle yönetilebilir şekildedir. Güvenlik duvarı “windows defender”den farklıdır. Bunu karıştıran arkadaşlar için hatırlatma yapmak isterim. Daha önceki Windows 10 Performance Editions gibi çok detaylı bir temizlik ve titiz çalışma sonucu hazırlanmıştır. Microsoft sürekli güncelleme verip sistemin stabilitesini bozduğunu için konuya ayrıca “Windows Update Aracı” eklenmiş olup istediğiniz zaman güncelleştirmeleri durdurup kapatabileceğiniz bir araç tarafımca tasarlanmıştır. Bu sayede artık güncellemeler sizin için bir dert olmaktan çıkıyor. İstediğiniz zaman sistemi güncelleyebilirsiniz ancak güncellemeler yapılan ayarların bir kısmını bozabileceğinden dolayı tavsiye etmem.
      Sistemde yapılan ayarların tümü uzun araştırmalar ve deneyimlemeler sonucu her kullanıcıya hitap etmesi için özenle seçilip yapıldı. Tabii ki %100 herkesi memnun etme garantisi veremem ancak elimden geleni yapıp her yeni sürümde sürekli olarak yeni özellikler ve yeni ayarlar eklemeye çalışacağım.
      Çalışma İçerisindeki Sürümler ise:
      Windows 11 Pro Performance Windows 11 Home Performance Windows 11 Home Single Language Performance Olmak üzere 3 ana yapıdan oluşmaktadır. Windows 11 yeniliğinden bir tanesi de sadece x64 olarak çıkması yani x86 (32 Bit) windows 11 yoktur. Kurulum Katılımsızdır, “Administrator” hesabı aktif edilip otomatik olarak oturum açılır. Tüm Sorunlardan, yaşanabileek hatalardan, takılmalardan kurtulmanız için en iyi yol budur. Sonrasında hesabı kapatıp, yeni bir kullanıcı da açabilirsiniz. Setup.exe ile kurulma olayı kapatıldı. İçerisinde ayar yapılmış olan sistemler her zaman boot edilip temiz bir format ile kurulum yapılmalı. Sonrasında masaüstüne geldiğinizde yani masaüstünü gördüğünüzde ilk yapmanız gereken 1 kez yeniden başlatmaktır. Sonrasında ise 2. yapmanız gereken programlar kurmak yerine driverlarınızı kurmaktır. Önce driverları yükleyip sisteminizi yeniden başlatın ki programlar ile driverlar birbiri ile çakışmasın.
      Sistemi Kurmadan Önce Bilmeniz Gereken Özel Notlar:
      Windows Defender sistemden kalıcı olarak silinmiştir. Tekrar geri yüklemeniz manuel olarak mümkün değildir. Sadece windows update geldiğinde geri gelme ihtimali vardır. Windows defender benim için önemli diyen arkadaşlar lütfen sistemi kurmayın. Sistemin güvenilirliği konusunda iddia, suçlama vb. şeylerde bulunan arkadaşlar kanıt sunmak zorundadır. Kanıtsız yorumların hepsi silinecek ve üyeliği sınırsız olarak banlanacaktır. Sistem tarafımca hazırlanmakta ve gereken ince ayarların bir çoğu manuel olarak yapılmaktadır. Lütfen ayarları paylaşın, biz nasıl böyle bir sistem yapabiliriz gibi sorular sormayın. İnternet üzerinde veya youtube’da zaten bir ton bilgi birikimi mevcut. Araştırıp öğrenebilirsiniz. Yaptığım ayarların bir çoğunu güncelleme notları adı altında paylaşıyorum lütfen bu notları okuyunuz ve sonrasında sistemi kurunuz. Sistemi kurduktan sonra notları okuyup bu özellik nasıl geri yüklenir, bu ayar nasıl kapatılır, şu ayar nasıl açılır gibi sorular sormayınız. Silinen bileşenler geri getirilemez, bunu bilip sistemi yüklüyorsunuz. Tabii ki sistem dünyanın en iyisi diyemem böyle bir özgüven ve egom yok ancak her zaman geliştirilmeye devam edilecek olup sürekli performans artışı sağlanacaktır. Bu konu da şüpheniz olmasın.  

Sistem İçerisindeki Ayarlar > Güncelleme Notları < Sistem İçerisindeki Ayarlar

“Peki ya sistem görüntüleri nerde ?” Diye sorarsanız aşağıda bulabilirsiniz 🙂

Sıkıştırma: Zip | Boyut: 4,59 GB

Win11_Perf_23H2_x64_21.02.2024.zip
      or
      or

@KiNGHaZe

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...