Jump to content

Oyun Oynarken Renkler Karışıyor

volyus
 Share

Recommended Posts

baska bı monıtorle dene sonra ekran kartını sök fanını temızle sogutucusunun altındakı macunu temızle ve yenısını sür fanını temızle yagla ve geri tak bırde öyle dene olmazsa soguk su iç üstüne aynısından bendede var 4senedır maşallahı var tık demedı valla sadece fanın cıkısındakı bı parçaya zamanında tornavıdam çarpmısdı fan temızlıgı esnasında ve o parca kopdu suan fanı takılı oldugu halde calısmıyo bende powerın ucundan enerjı aldım dırek fana aynı görev oluyo bı farkı yok

Edited by asizemheri

eğer ekran kartının en son güncel olan sürücüsünü yüklediysen gpu hatası verir eski ekran kartlarına son sürücüler yüklendiği zaman gpu(Graphic Processing Unit)yani grafik işlemci ünitesi bunda aşırı ısınmaya bağlı olarak görüntü sorunları ortaya çıkıyor sen en iyisi eski sürümleri bi dene ondan sonra olmazsa cvp yaz

eğer ekran kartının en son güncel olan sürücüsünü yüklediysen gpu hatası verir eski ekran kartlarına son sürücüler yüklendiği zaman gpu(Graphic Processing Unit)yani grafik işlemci ünitesi bunda aşırı ısınmaya bağlı olarak görüntü sorunları ortaya çıkıyor sen en iyisi eski sürümleri bi dene ondan sonra olmazsa cvp yaz

ne alakası var arkadaşım aynı kart bendede var en son sürümü kullanıyorum hiç bi sorun yok kart arızalı buyuk ıhtımal

ne alakası var arkadaşım aynı kart bendede var en son sürümü kullanıyorum hiç bi sorun yok kart arızalı buyuk ıhtımal

çok alakası var sen hiçbirşey bilmiyon arkadaş bu sorunu bilmiyorsan hiç konuşmayacaksın olabilir sende olmadı diye kimsede olmayacak diye bir kaide mi var?:)

• 2 years yıl...

Merhaba beyler bende de ATI 5700 series ekran kartı var takdığım ilk gün hiç problem olmadı fakat ertesi gün oyun açar açmaz power suppy de ve ekran kartı yüksek sıcaklık olmaya başladı pc kendini kapattı ve yanık kkokusu geldi soğuduktan sora tekrar açtım oyuna daha girmedim acaba ne yapmalıyım acilen önerilerinizi beklliyorumm!!!!