Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Altay_grub2fm_ventoyfm_1.0.97_g4defi

serhat100
 Share

Recommended Posts

Emre028, 19 dakika önce yazdı:

Emeğine sağlık, test ettim.

Please register to see this content.

Valla yüzünü gören cennetlik Hasan ağabey, gözlükler yakıyor maşAllah :) 

resimimi kaldırmayı unutmuşum belki kullanacak arkadaşlar kendi resimleri ile değiştirip öyle kullanırlar. 

Teşekkür ederim emre kardeşim gözlük biliyorsun aksesuar :D 

Edited by serhat100
  • Like 2
  • Haha 1

Theogus45, 25 dakika önce yazdı:

Denedim boot menüde görüyor seçim yapıp enterladığımda ise normal şekilde pc açılıyor masaüstü geliyor yani usb ventoydan başlamıyor aynen dediğiniz gibi yaptım kurulumu.

Lakin eski netbookumda denedim sorunsuz calisti 

Edited by Theogus45

Theogus45, 11 saat önce yazdı:

Denedim boot menüde görüyor seçim yapıp enterladığımda ise normal şekilde pc açılıyor masaüstü geliyor yani usb ventoydan başlamıyor aynen dediğiniz gibi yaptım kurulumu.

Diğer multibootlar pc niz de boot ediyormu uefi de mi legacy de mi test yaptınız da boot ekranını kaçırıyor. Muhtemelen bilgisayarınızın secureboot  engelinden kaynaklı.

Memoli, 10 saat önce yazdı:

Ben Lenovo Thinkbook AMD Ryzen 7 4700u laptopumda UEFI modunda denedim.

Süper bir çalışma bence. Boot edemediği Linux, WinPE isosu olmadı.

Teşekkürler @serhat100

Hayırlı olsun güle güle kullanınız.

recsin, 05.02.2022 - 20:46 yazdı:

eline sağlık

F tuşları seçeneklerinde ikonlar yerine kısa açıklama veya başlık koyma imkanı yok mu hocam?

Ben o şekilde tercih etmem ama siz istiyorsanız yapabilirsiniz. theme klasörü içindeki fm.txt dosyasına bakın orada göreceksiniz. 

• Like 1

Kesinlikle şans verilmesi gereken bir çalışma..

Ventoy tabanlı multiboot lar genelde seçici olsa da, sergei,  köylü 11 v3 falan sorunsuz boot etti.

Özellikle teşekkür etmek istedim,  elinize sağlık 

• Like 3
  • Thanks 1

• 2 hafta sonra ...
serhat100, 27 dakika önce yazdı:

Eminim ki bu stili Longpanda görse ventoya Grub2fm deki gibi hdd nin bölümlerinde dolaşmak yerine iso/wim/vhd/img/.... gibi görüntü dosyalarını otomatik ara bul yükle özelliği getirir.  :Z :crazy: :ç:

Konu içindeki linkte bu arayüze sahip multiboot var mı ? Pek incelemeye vaktim olmadı ancak emeğine sağlık gerçekten harika :) konu içeriğine görsel olarak bunları eklemenizde fayda var Hasan hocam ;) 

• Thanks 1

• serhat100 changed the title to Altay-grub2fm-ventoyfm-g4d-uefi-1.0.70
iskader, 18 saat önce yazdı:

üstad müsait olduğun da son bir kez eski sistemi güncellersen çok güzel olacak. Hayırlı kandiller. 

eski sistem ile yeniden kurulum mu yapacaksınız yoksa sisteminizi mi güncelleyeceksiniz. yeni paylaşım yok ama hazır kurulu sisteminizi güncelleyecekseniz nasıl yapmanız gerektiğinde yardımcı olurum.

XrayN, 11 saat önce yazdı:

üstad eline sağlık öncelikle peki çalışması cd ye yazmak istersek nasıl yazıcaz şirket bilgisayarlarında usb ler kapalı ?

cd partisyonlara bölüne biliyor mu  bilgim yok. bölüne bilirse manuel de oluşturulabilir. 

• serhat100 changed the title to Altay_grub2fm_ventoyfm_1.0.97_g4defi