Akozdem!R

GOM Media Player 2.3.17.5274

Recommended Posts

GOM Player is a FREE multimedia player which can play most of the differently encoded video formats. GOM supports all kinds of features for highly advanced users who desire to watch video clips at the best quality. Try one of your broken AVI files with GOM that other media players couldn't play. You will discover.. the Magic..

GOM Player supports most of the condecs (AVI, DAT, MPEG, DivX, and plus more) by its own embedded codec system that you won't have to look for appropriate codecs everytime when you can't play a certain video format. For those codecs that require license that cannot be distributed, GOM will automatically lead you to a open-source codec web-site.

Watch video files while you are downloading them! GOM has a registered patent For playing broken AVI format or AVI video files that are being Downloded. So try one of your broken AVI files or The one that you are downloading right now. You'll find it amazing!

GOM support a lot of advanced features for advanced users. You can customize this players only for you by setting toggle keys for yourself select VMR modes, Set detail resolution. Overlay mixer features AVI key frame based RW/FF optimized buffer for streaming automatic ASF source filter and many more!

Changes in GOM Player 2.1 Beta :

- Fixed issues with Windows Vista

- Plays .swf (flash) files

- When opening files, it uses "Open using threads", hence enhancing efficiency

- ogm streaming using http

- able to change MS DMO Wrapper settings on the fly

- added a new keyboard shortcut to adjust vertical screen size

- other minor changes

GOM Player 2.1 Beta

http://www.gomplayer.com/down/GOMPLAYERENBETASETUP.EXE[/CODE]

GOM Player 2.0.12

[CODE]http://www.gomplayer.com/down/GOMPLAYERENSETUP.EXE[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player 2.1.1.3399

GOM Player is a multimedia player which can play most of thedifferently encoded video formats. GOM supports all kinds of featuresfor highly advanced users who desire to watch video clips at the bestquality. Try one of your broken AVI files with GOM that other mediaplayers couldn't play. You will discover.. the Magic.. GOM Player supports most of the condecs (AVI, DAT, MPEG, DivX, andplus more) by its own embedded codec system that you won't have to lookfor appropriate codecs everytime when you can't play a certain videoformat. For those codecs that require license that cannot bedistributed, GOM will automatically lead you to a open-source codecweb-site. Watch video files while you are downloading them! GOM has aregistered patent For playing broken AVI format or AVI video files thatare being Downloded. So try one of your broken AVI files or The onethat you are downloading right now. You'll find it amazing! GOM support a lot of advanced features for advanced users. You cancustomize this players only for you by setting toggle keys for yourselfselect VMR modes, Set detail resolution. Overlay mixer features AVI keyframe based RW/FF optimized buffer for streaming automatic ASF sourcefilter and many more!

http://rapidshare.com/files/14509425/GOMPLAYER.exe.html[/CODE]

[CODE]Password:apadanagroup[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player 2.1.1.3401 Freeware

http://www.download.com/3000-20-10551786.html?part=undefined&subj=dl&tag=button[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player м2.1.2.3406 Beta Freeware

http://www.gomplayer.com/down/GOMPLAYERENBETASETUP.EXE[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player 2.1.6.3499

Changes in GOM Player 2.1.6.3499:

- works without skin information file (skin.xml)

- properly plays VoxWare audio using Gretech ASF Source 2

- fixed a bug where keyboard shortcut settings weren't saved properly

- fixed screen size issue in VMR7-Renderless mode

- supports H.264 video codec for HDTV files (TS)

- fixed a bug where the video title wasn't displayed correctly

- smaller application window when launched

- supports DAVC video codec

- other minor bug fixes

http://rapidshare.com/files/38518216/GOM_Player_2.1.6.3499_softex.meganet.lt.exe[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternatif Download Lİnk:

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player v2.1.3.3413 + TR Yama

tnctrac7.jpg

GOM Player popüler ses ve görüntü bileşenlerini (codec) bünyesinde barındıran ücretsiz bir görüntü oynatıcıdır

Çözücü (Codec) Bulucu

GOM Player , XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 gibi bir çok çözücüyü otomatik olarak kurabiliyor, bu sayede başka yerlerden çözücü aramanıza gerek kalmıyor. Daha farklı biçimleri oynatmak isterseniz de gerekli codec leri GOM Player kendisi buluyor ve açık kaynak kodlu olarak indirebileceğiniz yere sizi yönlendiriyor. Böylece gereksiz eklentileri sisteminizde bulundurmanıza gerek kalmıyor.

Bozuk Avi Dosyalarını Oynatma (patentli)

AVI dosyaları indirme sırasında indeks bozulmuşsa yada aktarımı tamamlanmamış ise çalışmayabilir. GOM Playerâ��ın bu konudaki patentli teknolojisi sayesinde dosyaların indirildiği kadarının izlenmesini yada aktarımın kalan yerden devam ettirilmesini sağlıyor.

Güçlü Altyazı Desteği

GOM Player gelişmiş bir altyapı desteğine sahip. Program SMI, SRT, RT, SUB(with IDX) gibi altyazı dosyalarını destekliyor. Altyazılar üzerinde hizalama, kenar boşluklarını ayarlama, boyutlama, font ayarları gibi değişiklikler yapılabilir. Görüntü ve altyazı arasındaki herhangi bir uyumsuzluk durumunda senkronizasyon yapılabiliyor.

Ulaşımı Kolay Çalma Listesi

GOM Player çalma listelerini M3U, PLS, ASX şeklinde kaydedebiliyor. Bu sayede farklı görüntü oynatıcılarında da bu çalma listelerini çalıştırabiliyorsunuz, aynı zamanda başka görüntü oynatıcılarda bu listeler üzerinde düzenleme de yapabiliyorsunuz.

Farklı Medya Biçimleri Desteği

AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi günümüzde en çok kullanılan video biçimlerini destekliyor. Bu biçimdeki videoları 5.1 ses sistemleri ile DVD kalitesinde izlemeye imkan sağlıyor.

Görüntü Yakalama

Bu özellik sayesinde bir video yu izlerken herhangi bir sahnesinden ekran görüntüsü almanıza imkan sağlıyor. Burst Capture özelliği ile 999 a kadar ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz

Gelişmiş Özellikler

Programda isteğe göre çeşitli değişiklikler yapılabiliyor. Programın arayüzünü kendi sitesindeki eklentilerle değiştirebiliyorsunuz, yeni kısayollar atayabiliyorsunuz. Program gelişmiş bir İleri-Geri sardırma özelliğine sahip. Ayrıca program Flash dosyalarını da oynatıyor, flash oyunları oynayabiliyorsunuz.

http://rapidshare.com/files/47701221/GOM_Player_by_TnCTR_Forum.rar.html[/CODE]

[/b]

Share this post


Link to post
Share on other sites

1154944089-1.jpg

GOM Player 2.1.9.3752

The following changes were made:

- New feature: Quick Play Mode enables DXVA hardware acceleration, providing a smoother playback for high definition files

- Fixed a bug where bookmark file names were corrupted on certain Windows language settings

- Better update alert window

- Addition of a confirmation window when deleting files/folders from Easy Browser

- Fixed audio sync issue with Gretech Asf Source 2

- Combined external subtitle filter settings and filter settings

- Fixed a bug with screen saver option

- New options to select when internal source filters are used

- Random button on the playlist

- Link .TS, .TRP, .SVI files to GOM Player

- Edited the list of commands for user-defined shortcut keys

- Other minor fixes/improvements

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gom-player.jpg

Please login or register to see this link.

GOMPlayer - Çok Amaçlı Video Programı

Gomplayer Nedir ?

GOM Player, GRETECH tarafından yazılmış bir ücretsiz ve açık kaynak (open source) yazılımdır. GOM Player, günümüzde popüler olan codeclerle çalışır ve videolarınızı seyrederken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizi sağlar. Bunu sağlarken en güncel codec bilgilerini internet bağlantısı aracılığıyla alır. Birçok video formatını destekleyen GOM Player sürekli gelişen yapısı, kendine ait temaları ve eklentileriyle kullanıcıların film seyretme zevkini iki katına çıkarır. Alt yazıları sorunsuz çalıştıran GOM Player’in bu özelliğiyle de rakipleri BSPlayer ve VLC Player’a fark atacağı kesin gözüyle bakılıyor…

Bozuk .aviler artık açılacak

Bazen indeksi bozulan .avi dosyaları açılmayabiliyor. GOMPlayer’ın bu konuda patenti var ve bozulmuş .avi dosyalarına karşı tamamen hazırlıklı…

Gomplayer ve Altyazı

SMI, SRT, RT, SUB(with IDX) gibi bildiğiniz tüm alt yazı dosyalarını açar, alt yazı hizalama, otomatik olarak süre ile altyazı senkronlamasını çok iyi bir biçimde yapıyor. Bu özelliğine zaten bayılacaksınız…

Birçok medya biçimini destekler

AVI, MPG, MPEG ve DAT dosya biçimlerini destekleyen GOMPlayer 5.1 ses sistemlerinde, DVD seyrediyormuşsunuz gibi keyif veriyor…

Gomplayer ve Çalma Listesi

Program ile çalma listesi oluşturabilirsiniz. Çalma listelerini M3U, PLS, ASX biçimlerinde kaydedebiliyor. Bu sayede başka oynatıcılar ile bu listeyi açabilirsiniz.

Kaliteli Ekran Görüntüsü Alın :

Burst Capture özelliği ile 999 a kadar ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz. Film seyrederken ekran görüntüleri almak isteyenlere adeta bililmiş kaftan…

Açabildiği Dosya Formatları:

gom, avi, divx, asx, wmx, wmv, wvx, wm, mpg, mp4, dat, ifo, vob, m1v, m2v, tp, dmb, m4v, k3g, 3gp, skm, dmskm, lmp4, rm, rmvb, mkv, Matroska, ogm, c3, ogg, xvid, div1~6, divx, dx50, mp41, mp42, mp43, h263, h264, ap41, mpg4, mp4s, m4s2, mp4v, blz0, mjpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.1.9 Sürümünde Neler Yeni ?

> Çabuk oynatma modu açıldı, DXVA ile görüntü daha da güçlendirildi.

> Bildirilen buglar düzetildi, pencere kenarlarının ekran kenarlarına tam gelmesi için sabitleme koyuldu.

> Ses sistemlerine bir yenisi daha eklendi : Gretech Asf Source 2

> Kombinasyon ayarlamaları yapıldı ve hatalar düzeltildi.

> .TS, .TRP, .SVI gibi dosya uzantıları bünyeye katıldı.

[email protected]>Sizi daha öncede ayrı ayrı mesaj atmayın diye uyarmıştım ama dinlemiyorsunuz.Ayrıca forumda arama yapmadan konu açıyorsunuz.Size uyarı veriyorum lütfen tekrarlamayın.

Edited by [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gom Player 2.1.9.3754

software_img_gomplayer.gif

Program hakkında bilgiler:

GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Skin (Tema) desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Programın Genel Özellikleri:

GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.

Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.

Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz.

Not:Türkçe yapan yama kullanmayınız.Zira programın sürümünü değiştiriyor.Eski sürüme indiriyor.Bizzat denedim.Bilgilerinize

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:5.7 mb tır.

İndirme adresi:

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gom Player 2.1.9.3754 TR

download_img_gomplayer.gif

Program hakkında bilgiler:

GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Skin (Tema) desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Programın Genel Özellikleri:

GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.

Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.

Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/126276527/GOM_Player.rar.html[/CODE]

[CODE]http://uploaded.to/?id=eam6oc[/CODE]

[color=#FF0000]Şifre : [/color]SİLENCER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gom Player 2.1.9.3754 Beta

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.GOM Player, GRETECH tarafından yazılmış bir ücretsiz ve açık kaynak (open source) yazılımdır. GOM Player, günümüzde popüler olan codeclerle çalışır ve videolarınızı seyrederken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizi sağlar. Bunu sağlarken en güncel codec bilgilerini internet bağlantısı aracılığıyla alır. Birçok video formatını destekleyen GOM Player sürekli gelişen yapısı, kendine ait temaları ve eklentileriyle kullanıcıların film seyretme zevkini iki katına çıkarır.

İndirmek İçin:

http://www.tnctr.com/s/?YfIm[/CODE]

[/center]

Edited by Gondon

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player 2.1.16.4631

Gereksiz dosyalarını silerek sade hale getirdim. Setup'la kurmak istemeyenler için:

http://rapidshare.com/files/205665813/GOM_Player_2.1.16.4631.rar[/CODE]

Paketteki "[b]GOM Player - Kur.bat[/b]" dosyası çalıştırdığınızda Registry'ye gerekli ayarları otomatik eklenecektir.

Orijinal hali:

[CODE]http://app.gomlab.com/eng/gom/GOMPLAYERENSETUP.EXE[/CODE]

NOT: Sitedeki mevcut Türkçe dil yama dosyası ([b]GomEng.dll[/b]) bu yeni sürümle uyumlu olmadığından Resource editörle düzeltilmeye ihtiyacı var.

Edited by ilkertezcan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Download 2.1.14.4525 :

http://app.gomplayer.com/gom/GOMPLAYERENSETUP.EXE[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gom Player 2.1.15.4610

6qe4gx.jpg

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.GOM Player, GRETECH tarafından yazılmış bir ücretsiz ve açık kaynak (open source) yazılımdır. GOM Player, günümüzde popüler olan codeclerle çalışır ve videolarınızı seyrederken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizi sağlar. Bunu sağlarken en güncel codec bilgilerini internet bağlantısı aracılığıyla alır. Birçok video formatını destekleyen GOM Player sürekli gelişen yapısı, kendine ait temaları ve eklentileriyle kullanıcıların film seyretme zevkini iki katına çıkarı

Download:

http://app.gomlab.com/eng/gom/GOMPLAYERENSETUP.EXE[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOMPlayer 2.1.16.4631

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:4.6 mb tır.

İndirme adresi:

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

download_img_gomplayer.gif

GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Skin (Tema) desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Programın Genel Özellikleri:

* GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.

* Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.

* Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz.

Yeni! Güncellenmeye devam eden ve her gün geliştirilen GOM Player, Quick Play Mode (Hızlı Oynatma Modu) olarak adlandırılan yeni özelliği ile DXVA donanım hızlandırmasını aktif hale getiriyor ve high definition (HD) video dosyalarının kusursuz oynatımı konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Changes in GOM Player[2009 03/01]:

This minor update fixes:

- Modify 'Deadlock problem' occasionally happened when you shut down the player.

- Improve Vorbis audio decoder performance.

LİNK:

http://rapidshare.com/files/213782741/GOMPLAYERENSETUP.rar[/CODE]

TÜRKÇE YAMA:

[CODE]http://www.gomplayer.org/gomturkceyama.exe[/CODE]

[/b]

Edited by batosnokia

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player 2.1.17.4710 Türkçe

wkh1er.jpg

Program hakkında bilgiler:

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.GOM Player, GRETECH tarafından yazılmış bir ücretsiz ve açık kaynak (open source) yazılımdır. GOM Player, günümüzde popüler olan codeclerle çalışır ve videolarınızı seyrederken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizi sağlar. Bunu sağlarken en güncel codec bilgilerini internet bağlantısı aracılığıyla alır. Birçok video formatını destekleyen GOM Player sürekli gelişen yapısı, kendine ait temaları ve eklentileriyle kullanıcıların film seyretme zevkini iki katına çıkarır.

Not:Türkçe yaması pakete eklenmiştir.Programın kurulumundan sonra yamayı kurunuz.Bizzat denenmiştir

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 4.8 mb tır.

İndirme adresi:

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gom Player 2.18.4762 Türkçe

1f4er.jpg

Program hakkında bilgiler:

Bu ücretsiz programın Türkçe yamasını ve wmp11 e benzeyen temasını pakete dahil ettim.

1.Paketi açın.Gomplayeri kurun.

2.C:\Program Files\GRETECH\GomPlayer gidin ve lang klasörünü silip pakette verdiğim lang klasörünü aynı yere kopyalayın.

3.11 Inspirat.gps temasına çift tıklayın.Hem tema yüklenecek ve hem de program açılacaktır.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 6.3 mb tır.

İndirme adresi:

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GomPlayer 2.18 Türkçe

Program hakkında bilgiler:

Paket içine Türkçe dil eklentisini ve gom player encoder eklentisini ekledim

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 11 mb tır.

İndirme adresi:

Please login or register to see this link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Player 2.1.18.4762

software_mainimg_gomplayer_expand.gif

GOM Player popüler ses ve görüntü codeclerini kendi içerisinde barındıran ücretsiz bir video oynatıcıdır.

GomPlayer Temel Özellikleri:

- Sizi teker teker codec kurma uğraşından kurtarır. GOM Player farklı bir codec dosyasına ihtiyaç olduğunda size nereden indirebileceğinizi gösterir.

- Henüz bitmemiş veya bozuk avi dosyalarını da oynatabilir

- Çok gelişmiş bir film altyazı desteği sunar

- Ekran görüntüsü yakalama, m3u, pls, asx gibi oynatma listelerini destekleme gibi ek özellikleri de barındırmaktadır.

- Kişisel olarak en sevdiğim özelliği ise kablosuz farem ile kolaylıkla yönetebilmem.

System Requirements

* Microsoft Windows 98SE, Me, 2000, XP, 2003 or Vista

* Intel-compatible CPU P3 or greater Minimum amount of RAM recommended by the operating system in use 20MB Hard Drive Space.

* Some videos may require the newest version of DirectX or Windows Media Player.

* Recommended settings may change according to different types of video files.

* Modify 'Deadlock problem' occasionally happened when you shut down the player.

* Improve Vorbis audio decoder performance.

:)

http://rapidshare.com/files/268087257/Gomplayerensetup.rar[/CODE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOM Media Player 2.1.18

8745billyboy45gomplayerfu3.png

Tanıtım:

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.

Çözücü Bulucu

GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

http://rapidshare.com/files/268180567/gom_player.exe
http://hotfile.com/dl/10354941/23a4daf/gom_player.exe.html
http://netload.in/dateiBJNbOf9sYn.htm
http://www.badongo.com/file/16626827[/CODE]

[/center]

[center][font=Segoe UI][size=2]

Bol Seçenekli Programınızı Güle Güle Kullanın.[/size][/font][/center]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.