Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro İso Yaptırılacaktır

3k0
 Share

Recommended Posts

Kendi bilgisayarlarımda kullanmak için istediğim özellikler ayarlanmış şekilde windows 10 pro x64 iso su yaptıralacaktır. Kendim yapamadığım ve sorun çıkmasını istemediğim için böyle bir talebim bulunmakta. Hangileri kalkacak edecek onları benim belirlediğim şekilde yapabilecek kişiler pm ile iletişime geçerse ücretiyle birlikte memnun olurum. 

• 2 hafta sonra ...
rulman, 56 dakika önce yazdı:

Keşke isteklerinizi yazsa idiniz? Şunlar olsun şunlar olmasın. 
Hatta NTLite ile kendiniz bile istediğiniz bileşenleri ekleyebilir ve silebilirsiniz? Sadece tıklama ile. Çok basit. 

Hocam şimdi, tam isteklerimden bende emin değilim o yüzden ve ntlite hiç kullanmadım bir hata yapmak istemiyorum. Fakat dediğiniz gibiyse mutlaka araştıracağım. Çok teşekkür ederim.

Şimdi Siz Burada da tarif etseniz şu olsun bu olmasın bizlerde oradan tıklayarak yapacağız. Çok değişenbirşey olmayacak.
Ayrıca driver entegresi ile uğraşmayın. Windows açılınca zaten driverpacks ile hepsini tanıtabilirsiniz.
Program eklemeye de çalışmanızı önermem. Çünkü her ay her hafta sürekli yeni sürümler geliyor. Bazıları güvenlik güncelleştimeleri oluyor ki internete bağlı cihazlarda bu konu Benim için önemli.
Birde artık sistemler hızlı. en geç 1 dakika içinde kurulmakta ( Solidworks gibi programlar hariç )