Jump to content

Sitede Çalan şarkıyı Kaydemek(yardım Destek)

arcnist

Recommended Posts

arkadaşlar ben genelde gnctrkcll den şarkı dinliyorum idm anca 30 sn lik olan ları indirebiliyorsun ve seni siteden atıyor bir sekilde yapmış adamlar neyse kavun.mynet aynı sekilde oluyor bu tarz sitelerden ben sarkıları kaydetmek istiyorum programı calıstırıcam sonra mp3 başlatıcam program kaydetmeye başlıcak ama dışardaki sesleri kaydetmicek yani tam olarak bilgisayar kendi içersinde kayıt yapacak mp3ün ne kadar yuksek sesle dinlesem veya ne kadar düşük sesle dinlesem fark etmeyecek program normal ses duzeyinde normal olrak kaydetcek varmı boyle bilginiz bi program

dostum bunu buldum birde crack ayarladım suan software olrak kullnıyorum ancak nsl kayıt yapıcam anlayamadım kırmızı duymeye basıyorum kayıt ediyor yazıyor ama sonra calmaya balıyorum ses gelmiyor sen kullandınmı yada nsl kullanıldıgını biliyormusun

name xp

Serial: 6a14516912536f173b75

arkadaşım programda ana menüde scheduleye bas mixer settingstte streo yı işaretle mp3 settingstete bitrateyi 256 yap başka işem yapma kolay gelsin yapamazsan söylersin...

mixer settings e basınca program hata veriyor microsoft kapatıoyr gibisinden yazı cıkıyor ve program kapanıyor neden boyle yaptı şimdi bu tamamen kaldırıp tekrar mı kuruyim kaldırmak bir program tavsiye etcen mi kayır defteri girdileri vb seylerle beraber tamamen kaldırması için ccleaner var ama tam yapmıyor galiba

edit : tmm galiba yaptım ama yanlış bir sey var mixer setting te stero yok mp3 te var oda işaretli mixxer setting de recording device var orda bir seymi seciyoruz

ilginç hata vermemesi gerekirdi şimdi başka program yükle diyeçeğim umarım aynı hata olmaz o zaman bu linkke tıkla programı indir serial numarası vardı bende sen bi dene sorun olmazsa serialide yollarım

Please register to see this content.

Allah allah çok ilginç system de hata yok değilmi yani yüklerken herhangi bir uyarı filan vermiyor ses kartı ndan dolayı desen ondan olaçağını zannetmiyorum eğer yakınlarda başka bir pc varsa onda bir dene çalışırsa bilgisayarda ciddi bir hata var demektir birde bilgisayarına yüklediğin başka programar tam ve sorunsuzmu çalışıyor mu bu önemli...

videoget diye bi program tüm sitelerden şeyi indire bilirsin :D

ful sürümünü isteyen guvenc-1Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com eklesin

Allah allah çok ilginç system de hata yok değilmi yani yüklerken herhangi bir uyarı filan vermiyor ses kartı ndan dolayı desen ondan olaçağını zannetmiyorum eğer yakınlarda başka bir pc varsa onda bir dene çalışırsa bilgisayarda ciddi bir hata var demektir birde bilgisayarına yüklediğin başka programar tam ve sorunsuzmu çalışıyor mu bu önemli...

başka bir pc de deneyeyim. pc herhangi bir sorun yok kurulumda bir hata almjıyoprum yani her şey normal başka bir pcde tekrar deneyeyim sonra yazarım yine bak hatta az once kendi pcden kaydettigim bir sarkı indir bak

arcnist akadaşım rapidshare yollamış olduğun parçaya baktım ses çıkmıyor bu şu manaya gelir ses kartın recorder programıyla uyumsuz çok nadir olan bir durum.. bir kez rastlamıştım bu duruma seninle 2 oldu yapabileçek şu olabilir başka pc yükle focus mp3 en kaliteli mp3 kaydetme başka program ararsan yaklaşık 15 tane recorder programı bulabilirsin ama diğerlerindede aynı hatayı diyeçek ve kayıt etmeyeçeklerdir gelelim guvenc dedğine videoget diye bi program tüm sitelerden şeyi indire bilirsin demiş eğer video izliyorsan youtube mecafee facebook vb bunlar izlendikten sonra tempory internet files klasörüne kaydedilir oradan kopyalarsın flv uzantıları fortop flv ye hem izlersin hemde mp3 formatına dönüştürebilirsin facedekiler ise mp4 formatında media playerla izleyebilirsin guvenc nin dediği video get sadece youtube myspace sitelerindeki videoları indirmek için normal forum sitelerindeki videoları indirmez eğer onları indirmek istiyorsan 2-3 tane program var youtubedan indirmek istediğin videolar içinde 1-2 tane var ama ilk başta dediğim gibi Tempory.İnternet.Files klasöründe kaydı tutulur...saygılar

birde şunu söyle

ilk msjda yazdıgım gibi kullanmana izin yok indirdigin parça 30 sn lik oluyor ve seni siteden atıyor belli bir sure giriş yapamıyorsun... siteden atma ne demek anlamadım tam açıklarsan yardımcı olabilirim

oncelikle olay su biraz komik gelecek ama ben pcye mikrofon takmadan kaydetdiyormusun aslında istedigim de o tarz birseydi neyse taktım denedim ama ses cok kotu video veya genelde site içersinde calan sarkıları hepsi işte bazıları hariç yukarıda yazdıklarım gibi herşeyi IDM le gayet hızlı rahat bir sekilde indiriyorum yani bir problem yok videodaki sarkıyı istedigimde uzantıyı degişmek için FF ile hallediyorm neyse gelelim sordugun soruya istersen girip te bir dene uye girişi yapmadan once sarkıları 30 sn kadar dinleyebilrsin ıdm le indirebilirsin ama üye girişi yaptıgında üst ıdm iconu cıkar biliosun indirmek istedigin yine aynı sekilde 30 sn lik olan parça iniyor ve senin site oturumun kapanıyor tekrar girş yapınca uye degilmişsin gibi oluyor en başa donuyorsun bir sure sonra tekrar eski haline geliyor bu yazdıklarım gnctrkcll için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...