Jump to content

Nfs Oyunlarındaki Vinlyler - Kendim çizdim

devil_0610

Recommended Posts

Foruma üye oldum olalı bi faydam dokunmadı. Kendi çapımda bişeyler yapmaya karar verdim ve corel draw programıyla kendi çizdiğim motif ve desenleri sizlerle paylaşmak istedim. Ben bunları araba modifiyesi için kullanıyorum siz nası isterseniz öyle kullanın. Tabi hepsini kendim çizmedim böyle şeylere merakım olduğu için etraftanda toplamıştım hepsini birleştirdim ve sizlere sunuyorum. Toplamda 200 e yakın motif var 47 tanesi nfs oyunlarından çizdim gerisini ise çalıştığım tabela dükkanından aldım. başka sitelerde paylaşmak isteyenler olursa tarafımdan alıntı yaptıklarını belirtirlerse benim için yeter. sonuçta bi çaba sarfettik. Bi kaç tanede resim ekliimde bari çalışmam konusunda bi yorum yapılabilsin.

1zybp93.jpg

20ibfat.jpg

210by3o.jpg

110k6tw.jpg

fuqrfq.jpg

kd1t38.jpg

Bu arada dosyalar hakkında bilgi vereyim. öncelikle dosya uzantıları; 147 tanesi cdr(yani coreldraw) 47 tanesi ise tif formatındadır. tif formatındaki resimlerin arkaplanı yani beyaz bölge photoshopta görünmemektedir ama corelde açtığınızda görünmektedir.coreldede görünmesini istemiyorsanız önce tif uzantılı resmi photoshopta açın hiç bişey yapmadan direk farklı kaydet deyin ve dosya türünü .PSD yapın ve kaydedin. psd uzantılı dosyayı corelde açın artık resmimizin arkasındaki beyaz fon kayboldu. bunlarıda ben yapacaktım ama uğraşamadım :D

Neyse linkleri veriyim artık. Buyrun

------------

LİNKLER YENİLENİYOR !!!

Bu örnek resimler nfs serisindeki vinlylerden aslında böyle bir çizim yeteneğin varsa bunları mevcut araba resimlerine uygularsan daha hoş çalışmalar ortaya çıkabilir

en baştada söylemiştim zaten bu tür şeylere merakım vardır. bi kaç tanesini gösteriyim

1z56mmx.jpg

4vq0iv.jpg

%100 kendi emeğimdir. zaten imzamıda attım

• 3 hafta sonra ...
galiba benden başka kimse böyle şeylere meraklı deil :)

kardesım bende yenı basladım cok zevklı bı hobi oldu benım ıcınde senın vınylerınde guzel olmus ben senın kadar usta olmadım daha ama bırseyler yapmaya calısıyorum bende uploat yapmak ıstoyorum vınyler jantlar şpoylerler falan ama nasıl yapılır bılmıyorum yakın zamanda paslasırız kolay gelsın.bu arada uploatlar nasıl yapılıyor rar dosyası gondermek ıstıyorum ???

• 1 ay sonra...
kardesım bende yenı basladım cok zevklı bı hobi oldu benım ıcınde senın vınylerınde guzel olmus ben senın kadar usta olmadım daha ama bırseyler yapmaya calısıyorum bende uploat yapmak ıstoyorum vınyler jantlar şpoylerler falan ama nasıl yapılır bılmıyorum yakın zamanda paslasırız kolay gelsın.bu arada uploatlar nasıl yapılıyor rar dosyası gondermek ıstıyorum ???

kusura bakma uzun zamandır bu konuya bakmıyordum iletini yeni gördüm. ayrıca teşekkürler beğenilmiş sanırım. kendi yaptığın resimleride paylaşta bide seninkilere bakalım. upload konusunda ise benim yüklemiş olduğum siteye upload edebilirsin.

Bunları photoshoptamı yaptın (çok ilgimi çeker böyle şeyler)

araba resimlerini photoshopta, vinly çizimleri ise corel draw da yaptım. sizlerde yaptığınız çalışmaları paylaşında birbirimizden daha fazla şeyler öğrenelim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...