Jump to content

Deepfrezz6 Kaldramıyorum Bi Yardım Bilen Warsa !

33_ahmet_33

Recommended Posts

hocam pc ye res cek bioasa gir tarıhı ılerı al mesela 2020 felan gbi kaydet cık sonra dıger ıslemlerı uygula... Kesin çözümmüdür bilmiorum ama baska bı yerde okumustm boyle cozen arkdslar olmus sadece bir öneri yapmak ve yapmamak size kalms Kolay gelsin!!!!

Arkadaslar Lütfen Bilmediğimiz Konularda Yanlış Fikirler Üretmeyelim... Arkadasşımız deep Freze kurmuş ama kurduğu Deep Freze pc sinde gizli bir sekilde çalışmasına rağmen onu kaldıramıyor... Format atmak Çare Değil !!! Undeep Freze Çare Değil !!! Sağ Altta Simge Tıklayamaz Çünkü Simge Görünmüyor !!! Bunun yanlızca Ve Yanlızca Tek Bir Çözümü Var Hdd yani Hard Disk Kablolarının AnaKarttaki Yerini Değiştirmesi Yada Hdd Kablosunu Değişmesi ile Sorun Gidere Bilir... Bunu Yazıyorum Çünkü ÇOK AMA ÇOK aradım ben bu sorunu ve sonunda Kendi Çabalarımla Çözdüm Ve Suanda Sizlere Yardım Etmek istiyorum Bu Konuda... Saygılarımla

Ana Kart Üstündeki Hdd Kablolarının Yerlerini Değişin Pc açın ve Sonra Pc Açıldığında Resetleyin Pc 2. Defa açılmasından Sonra Deep Freeze Simgesini Göreceksiniz... Saygılarımla

valla tebrik ederim işte asıl sorun burada okumamak baştan beri okuyorum herkes sadace konu başlığını okumuş gerisine bakılmadan yorumlanmış haliyle sorunu olan adam dansöz gibi oluyo sonra kafası karışıyor. benimde başıma geldi tek çareyi format olarak gördüm ama olabilir denemedim kablo olayını.

Arkadaslar Lütfen Bilmediğimiz Konularda Yanlış Fikirler Üretmeyelim... Arkadasşımız deep Freze kurmuş ama kurduğu Deep Freze pc sinde gizli bir sekilde çalışmasına rağmen onu kaldıramıyor... Format atmak Çare Değil !!! Undeep Freze Çare Değil !!! Sağ Altta Simge Tıklayamaz Çünkü Simge Görünmüyor !!! Bunun yanlızca Ve Yanlızca Tek Bir Çözümü Var Hdd yani Hard Disk Kablolarının AnaKarttaki Yerini Değiştirmesi Yada Hdd Kablosunu Değişmesi ile Sorun Gidere Bilir... Bunu Yazıyorum Çünkü ÇOK AMA ÇOK aradım ben bu sorunu ve sonunda Kendi Çabalarımla Çözdüm Ve Suanda Sizlere Yardım Etmek istiyorum Bu Konuda... Saygılarımla

Ana Kart Üstündeki Hdd Kablolarının Yerlerini Değişin Pc açın ve Sonra Pc Açıldığında Resetleyin Pc 2. Defa açılmasından Sonra Deep Freeze Simgesini Göreceksiniz... Saygılarımla

Evet doğru söylüyorsun. Ben bilmediğim bir konuda yorum yapmıyorum. Aynı sorunu labaratuvardaki bütün bilgisayarlarda yaşamıştım. Sorununun nedenini araştırırken "Sality" virüsüne ulaştım ve bulaştığı zaman silinmesi neredeyse imkansız bir virüs. Hatta format atmakla bile kurtulamayabiliyorsunuz. Forumda ya da google da sality ile ilgili araştırma yapmasını tavsiye ediyorum. Değişik çözüm önerilerine ulaşacaktır. Umarım sality değildir de başı fazla ağrımaz. Benim başımı epey ağrıtmıştı çünkü.

kardeş iki kurtuluş yolun var birisi format diğeri ise kurduğun sürümün enterprise sürümünü kur başlattan tüm programlar ve deepfrezz consol u bul çalıştır açılan panelden localhost tıkla

entire network ve workgroup tıklıyoruz senin kurulu deep freezin panelde gözükecek üzerine sağ tuş yap ve unlock deyince makinan reset atacak ve deep frezin pasif olacak bu şekil sorunu olan arkadaşlarda uygulayabilirler......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...