Jump to content

Vlc Player Ve Ip Tv Sorunu

TosunPASA
 Share

Recommended Posts

merhaba

forjest hocamızın vlc üzerinden ip tv izleme videosunu seyrettim

kendisi anlatım esnasında sorun yaşamadı sanırım ama.. ben söylediklerini yapıp listeyi ekledim ve AÇILAN kanalların bazıları 2 sn sonra bazıları 10sn sonra donma yapıyor. en uzun seyredilen atv oldu ama 10sn den sonra donma yaşıyor.. loop döngüsü ve cache sorunu da olabilir. bir hintlinin videosundaki codec - cache vb ayarları da yapmama rağmen .. kanalların büyük kısmı açılmadığı gibi açılanlarda kısa süre sonra donuyor

tv seyreden biri değilim ama... ekranın bir kenarında çalışan bir tv  müzik.. özellikle discovery gibi kanallar iyi olur .. dimi

şuan için en inatbox var.. onu da ancak Bluestacks 5 de seyredilebiliyor olsa da çok matrak değil. malum aşırı performans yiyor.

pc de bu şekilde kullanışlı ve SORUNSUZ tv syeretmek ?????

konu hakkında öneriniz varsa detaylı anlatım ile paylaşabilir misiniz ?

• Like 1

merhaba; bende vlc ile yayınları izleyemiyorum. eskiden vlc cok iyiydi ama son zamanlarda güncellemeler ile kötulesti.... bende alternatif arayısına gırmıstım... ve SMPlayer i keşfettim... 2 yıldır kullanıyorum... kaynak kullanımı az daha fazla özelleştirilebilir... ve acmadıgı yayın yok... SMPlayer önerimdir... buradan indirebilirsiniz... 

Please register to see this content.

• Like 1

tosunpasa

QMplay2 tavsiyemdir. Windows ve Linux versiyonları var.

Her ikisini de kullandım. Ayrıca youtube videolarını aratıp izleyebilirsiniz ve download edebilirsiniz. Youtub dan canlı yayınlanan TV kanallarını da izleyebilirsiniz. 

Sadece iptv ve Youtbe için değil diskinizdeki video ve müzikleri de oynatabilirsiniz.

Ve üstelik açıkkaynak kodlu. Github da sayfası var oradan indirin.

• Like 1

tayyar61, 16 saat önce yazdı:

Mevzu İptv ise tek geçerim,macera aramaya hiç gerek yok.

M3u Listeleri,STB Emu Mac adresleri,Kullanıcı adı ve şifre ile olan tüm seçenekleri sorunsuz açıyor.

Sfvip Player

Yakalama.JPG.0b9805b0a2df5744375cd6569d9d9b27.JPG

Player için indirme sitesi : 

buradan bir türlü indirme yapamadım rica etsem direk link verebilir misiniz

besiktasjk87, 4 saat önce yazdı:

buradan bir türlü indirme yapamadım rica etsem direk link verebilir misiniz

Burada tüm 64bit sürümleri mevcut: 

Ben son sürümünü indirdim denedim. STB mac özelliğinden başka bir artısı yok.

Eğer Mac adresi özelliğini kullanmayacaksanız QMPlay2 SFVip Playerden daha iyidir.

Memoli, 2 saat önce yazdı:

Burada tüm 64bit sürümleri mevcut: 

Ben son sürümünü indirdim denedim. STB mac özelliğinden başka bir artısı yok.

Eğer Mac adresi özelliğini kullanmayacaksanız QMPlay2 SFVip Playerden daha iyidir.

Yeterince inceleme yapmamışsınız belliki,alttaki resimdede görüldüğü üzere İptv izlemek için gerekli en popüler 3 yöntemide destekliyor.

Pano01.jpg.534264183c31d91085fe71dc80dcef13.jpg

Edited by tayyar61

tüm dostlara yardım ve yorumları için teşekkür ederim

20022022 isimli dosya ile deniyordum.. ve maalesef tüm yazılımlarda o dosya hata veriyordu

ayrıca bu önerilen programlar içersinde SORUNSUZ ve HIZLI çalışan tek SVIP oldu... 2202022 dosyasını indirdim..

takılma olmadığı gibi.. doğal olarak her kanal çalışmıyor. buda normal olmakla birlikte birçok tv sorunsuz çalışıyor ve takılma sorunu olmadı........................

dicektim ama bein sports bir süre sonra (5dak gibi) playback finished gibi bir hata mesajı verdi. 

aklıma hemen youtube daki canlı yayın geldi.. hemen cnntürk ü açtım ve svip den de açtım.. karşıma 20-30sn arasında bir geriden geldiğini gördüm yayının. 

bu nezaman önemli ? tabiki fanatik maç hastası arkadaşım ile maçları seyretme esnasında.. 30sn sonra GOL ve BASKET demek...

zip dosyanın içinde 8 adet dosya var ve farkları nedir bilmiyorum ama şahsi sıralama açısından 1 nolu dosya iyi gözüküyor.

eğer daha güzel ve sorunsuz çözümlerde olursa ister buradan ister özelden bilgi paylaşabilirsiniz

bir arkadaşımız inatbox dan bahsetmiş. son versiyonları bluestacks 5 haricinde çalışmıyor. ve onda bile birçok takılma olabiliyor.

SVIP şuan için önerilen yazılımlar içerisinde en kolayı oldu ama oda yaklaşık 30sn geriden geliyor ve kanalların hepsini denemedim ama.. bazıları bir süre sonra dediğim hatayı veriyor

tosunpasa, 39 dakika önce yazdı:

tüm dostlara yardım ve yorumları için teşekkür ederim

20022022 isimli dosya ile deniyordum.. ve maalesef tüm yazılımlarda o dosya hata veriyordu

ayrıca bu önerilen programlar içersinde SORUNSUZ ve HIZLI çalışan tek SVIP oldu... 2202022 dosyasını indirdim..

takılma olmadığı gibi.. doğal olarak her kanal çalışmıyor. buda normal olmakla birlikte birçok tv sorunsuz çalışıyor ve takılma sorunu olmadı........................

dicektim ama bein sports bir süre sonra (5dak gibi) playback finished gibi bir hata mesajı verdi. 

aklıma hemen youtube daki canlı yayın geldi.. hemen cnntürk ü açtım ve svip den de açtım.. karşıma 20-30sn arasında bir geriden geldiğini gördüm yayının. 

bu nezaman önemli ? tabiki fanatik maç hastası arkadaşım ile maçları seyretme esnasında.. 30sn sonra GOL ve BASKET demek...

zip dosyanın içinde 8 adet dosya var ve farkları nedir bilmiyorum ama şahsi sıralama açısından 1 nolu dosya iyi gözüküyor.

eğer daha güzel ve sorunsuz çözümlerde olursa ister buradan ister özelden bilgi paylaşabilirsiniz

bir arkadaşımız inatbox dan bahsetmiş. son versiyonları bluestacks 5 haricinde çalışmıyor. ve onda bile birçok takılma olabiliyor.

SVIP şuan için önerilen yazılımlar içerisinde en kolayı oldu ama oda yaklaşık 30sn geriden geliyor ve kanalların hepsini denemedim ama.. bazıları bir süre sonra dediğim hatayı veriyor

Kardeşim IPTVlerin geneli böyle. Yayınlar hep 30 sn. geriden gelir. Bizzat ben kendimden biliyorum. Çünkü ben hep IPTV izlerim.

Açıkçası şunu diyim sunucuların dandik yayınları yüzünden bu tür programlar tarafından yayınlar farklı kanallar arasında zaplamalar yaparak farklı kanallara geçiş ve atlamada yapar kanallar kısa kısa donup ayılıp bayılma yapar tabi buda izleyenleri sinirlendirir. Bedavaya yayın bukadar olur tabi aralarında iyileri var onlara sözüm yok. senden ricem farklı IPTV listelerini dene... vede farklı alternetif programlarını dene... Android kullanıcı için takılmadan izleme programlarını sitede paylaşmıştım PC için olanlarıda var onlarıda zamanı gelince paylaşırız inş.

• Like 1

"Android kullanıcı için takılmadan izleme programlarını sitede paylaşmıştım PC için olanlarıda var onlarıda zamanı gelince paylaşırız inş. "

Senden ricam Windows için iptv palyerleri paylaşmayı sonraya bırakma ya burada paylaş yada yeni bir konu aç belki bilmediğimiz bir şeyler var. sanırım ıyı bir araştırmacısın.

hadi kolay gelsin.

Edited by bynec

tayyar61, 21.02.2022 - 18:49 yazdı:

M3u Listeleri,STB Emu Mac adresleri,Kullanıcı adı ve şifre ile olan tüm seçenekleri sorunsuz açıyor.

Sfvip Player

Bu uygulamanın android için apk uygulaması var mı? Varsa link verebilir misiniz?

tayyar61, 21.02.2022 - 18:49 yazdı:

Sfvip Player

Uzun süredir iptv kullanırım. Bir çok program denedim pişman oldum ta ki sfvip playerı bulana kadar. Bende herkese önerebilirim kurulum derdi yok aç çalıştır basit bir arayüz mis gibi. 

bensiz06, 16 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. yeniden burada yazılanlardan dolayı iptv seyretmeye karar verdim. Lakin hangi oynatıcıyı denedi isem yayınlar açılıyor kısa bir süre sonra başka bir kanala geçiyor. Bu konuda fikri olan varmı? 

Kardeş sorun kanalın olduğu linkte. Bir süre tekrar o kanalı açmayı dene.