Jump to content

Satılık 500 Gb Samsung Sata Harddisk

platinum

Recommended Posts

500 gb sata samsung harddiski içi dolu olarak 150 tlye satmayı düşünüyorum içine isteğe göre mp3 ve film arşivi doldurucam 1500 adet film 50bin adet A'dan Z'ye isimleri düzgün yazılmış mp3 arşivi ve bazı diziler elimde mevcuttur isteğe göre doldurup yollıycam almayı düşünenler özel msj atabilir.

grnt001p.jpg

harddisk sıfır değil fakat maximum 4-5 ay kullanılmıştır...

Madde 1.Satıcı satmak istediği ürünle ilgili olarak en az bir resim koymak zorundadır.Koyulan resim satılan üründen çekilmiş olmalıdır.

Konunuzun silinmesini istemiyorsanız bir resim ekleyin.Harddiskin durumu hakkında bilgi verin.

kardes kusura bakmada o 2. el ıcı ful çakılı olsada o fıyata alan olmaz

1 gb bilgi 10 kuruşa geliyor düzenli arşivden bahsediyorum vereceğim mp3ler karmakarışık değil her snatçının isimleri + albümleri + kaç yılında çıkardığı + isimlerin yazılışları bile hepsi aynı tam 2 ay uğraştım bu arşivdeki isimlerle belki saçmalık gelebilir ama şarkının id2 ve id3 tagları da silinmiş durumda yani winampa attığınızda bilmemnemp3.net yazmaz sanatçı adı şarkı adı yazar...

sen kendine göre kimse almaz diye yorumlayabilirsin bence arşivi olmayan internet kafeler için bulunmaz nimet...

güzel de kardeş bencede pahalıya satıyrsun eyw güzel film müzik arşivi hepsine uğraşmışsın biraz daha düşmen lazım fiyetını bana kalırsa :clapping:

sence kaça gider içini full doldurucam diyorum üstelik isteğe göre sıfır fiyatı zaten 100 tl üzerinde

182 gb sadece mp3 arşivi 1500 üzerinde film + dizilerde var...

muhterem hdd.ni istediğin fiata almak istiyorum haberleşebilirmiyiz

ya arkadaşım özelden de biri yazmış kime versemki bakayım önce kim yazmışsa ona vericem hak geçmesin

malesef diğer arkadaş önce yazmış

hdd hakkında, Bugün, 15:19 sen 15:43 te yazmışsın 22 dakika ile kaçırdın anlaşamazsam sana dönüş yaparım

Satış içinde satış olmaz diye ticarette bir prensip vardır, duydunuz mu hiç arkadaşlar.

ne demek bu ? açık arttırmaya çıkarmadık heralde kimsenin hakkını da yemedik ayrıca diğer arkadaşın para sorunu varmış @aydm arkadaşım özel msj attım alacaksan görüşelim...

platinum o prensibi hiç duymadığın ve anlamını bilmediğin belli. Orda kastedilen biri bir mal satarken, sende de benzeri varsa araya girip onun müşterilerine satmaya çalışmak yerine yeni bir başlık açıp kendi ürününü orda satman. Ordaki satışı bulandırmaman yani. Anladınız mı?

platinum o prensibi hiç duymadığın ve anlamını bilmediğin belli. Orda kastedilen biri bir mal satarken, sende de benzeri varsa araya girip onun müşterilerine satmaya çalışmak yerine yeni bir başlık açıp kendi ürününü orda satman. Ordaki satışı bulandırmaman yani. Anladınız mı?

anladım kime söylediğinide anladım bende anlam veremedim arkadaşın neden böyle bişey yaptığına kendisine güvenmiyormu ki :D

benim pazarımda tezgah açıyor kirasını almak lazım dimi ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...