Jump to content

Windows İso Düzenleme şablonu... Ntlite Ve Winreducer...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

• deli_petro06 changed the title to Windows İso Düzenleme şablonu... Ntlite Ve Winreducer...
bensuslu11, 4 saat önce yazdı:

Emeğine sağlık. Programları tek bir dosyada paylaşsaydınız daha iyi olacaktı. Ben winreducer programının indirme linkini göremedim

Kullanılış sırasına göre aşağıya ekliyorum;

1-NORMAL -Ücretsiz Sürüm İndirme Linki:

Spoiler

2-PRE - Nette NTLite Enterprise yani Tüm Özellikleri Açık Sürüm İndirme Linki:

Spoiler

3-WinReducer - Her Windows Sürümü İçin Farklıdır. BU KONUDA KULLANILAN EX 100 YANİ WİN10 İÇİN OLANIDIR;

Winreducer EX 100 -Win10 İçin İndirme Linki:

Spoiler

Winreducer Ex 110 - Win11 İçin İndirme Linki:

Spoiler

Winreducer Ex 81 - Win8.1 İçin İndirme Linki: - Eklediğim Şablon Buna Uygun Değildir...

Spoiler

Winreducer Ex 80 - Win8 İçin İndirme Linki: - Eklediğim Şablon Buna Uygun Değildir...

Spoiler

Winreducer Ex 70 - Win7 İçin İndirme Linki: - Eklediğim Şablon Buna Uygun Değildir...

Spoiler

Ognitorenks ToolBox İndirme Linki:

(Bu toolbox'u hazırlayan bizden birisidir. Ekleme nedenim de şudur. Toolbox Kurulum yapmıyor sadece C Diske kullanacağı dosyaları atıyor. İş bittikten sonra C diskteki dosyalar ve masaüstündeki kısayolları silerek kurtuluyorsunuz. Asıl ekleme amacım; Windows İso' su içerisinde orjinal olarak gelen Edge sorunlu olabiliyor. Zaten IE' nin artık hiçbir anlamı olmamasına rağmen hala Windows içerisinde geliyor. İso' dan hiçbir bileşene zarar vermeden Edge ve IE 10' u silerek tek başına 400 MB kadar alan açılabiliyor. Bunlar kaldırıldığında tarayıcı ihtiyacını da bu 3-5 MB alan kaplayan TOOLBOX' la kapatabiliyoruz. Chrome, Brave gibi tarayıcı seçenekleri, All İn One, Directx Yükleme, Belli Özellikleri açıp kapatma v.s gibi özellikleri var. Kısaca paylaşım yapacak arkadaşlar için hem boyuttan kazanma hemde Internet Tarayıcısını kullanıcının kendisinin Toolboox aracılığıyla yükleme imkanı oluyor. Arkadaş bizden birisi olduğu için Youtube aracılığıyla iletişime geçilip farklı uygulamalar eklenmesi konusunda da rica da bulunulabilir diye düşünüyorum...)

Ognitorenks Blog Sayfası:

Spoiler

Ognitorenks Youtube Kanalı:

Spoiler

Ognitorenks Toolbox İndirme Linki:

Spoiler

Dism++ İndirme Linki:

Spoiler

Please register to see this content.

Konu Anlatımında Vmware Workstation Pro kullanılmıştır. Full sürümlerini nette bulabilirsiniz. İso oluşturmak için ben Ultraiso kullanıyorum. Yine nette bulunabilir...

• Like 8