Jump to content

Winreducerle Windows İso Kurulum Ekranı Görseli Değiştirme + Ekstralar

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar...

Bu konu da Winreducer' le bir windows iso' su hazırlarken "Kurulum Ekranı" görselleri, Kilit ekranı, Duvar Kağıdı, İkon ekleme v.s gibi konular da destek olması açısından anlatım yapmaya çalıştım. Bu konu da forumda farklı yöntem ve anlatımlar da mevcut. Ben kendi kullandığım yöntemi göstermeye çalıştım...

KONU ANLATIM VİDEOSU:

Spoiler

VİDEO SESİ AZ DİYENLER İÇİN TARAYICI ÜZERİNDEN SES ARTIRMA NASIL YAPILIR VİDEOSU:

Spoiler

Arkadaşlar sesle alakalı yapabileceğim bir şey yok. Amacım bildiklerimi, öğrendiklerimi bir şekilde paylaşmak. Mevcut mikrofonla ancak bu kadar oluyor. Daha fazla fedakarlık yapamam...

Yukarıdaki kanalı da takip etmenizi tavsiye ederim. İlginç videolar ekliyor. Videoda anlatılan eklentiyi kurarak tarayıcı üzerinden ses yükseltebilirsiniz. Videoların seslerini kontrol ediyorum. Ancak yeni Windowslar  da bulunan "SES DENETİM" özellikleri nedeniyle sesi baskılıyor. Çözüm olarak yukarıdaki videodaki yöntemi deneyebilir ya da Windowstaki Hizmetler de bulunan "Volumetrik Ses Denetimi" hizmetini devre dışı bırakarak ve Ses Ayarlarından "Windows Sonic" i aktif ederek sesi yükseltebilirsiniz...

"Windows Sonic" pc oyunlarında ses kasmak içinde kullanılıyor...

• Like 1
  • Thanks 5

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...