Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Phoenix Liteos 10 Pro Plus Se (18363.2094) ⭐ (200mb Ram Kullanimi)

nadiren
 Share

Recommended Posts

Bu gibi yabancı kaynaklı sistemlerde dikkat edin,

ram kullanımı hafif derken tüm bilgilerinizin kaybı büyük olur...

Forumda o kadar çok emek verilmiş paylaşımlarımız varken,

yabancı kaynaklı warez sistemlere kanmayınız.

• Like 4
  • Thanks 2

bu sistemi eski laptopa yükledim. türkçe sorunsuz eklendi. 2gb ram'li n3060'lı bir laptop olduğu için orjinal win10'uyla çok kasıyordu.

nerdeyse işlem bile yapılmıyordu. şimdi çok rahatladı, gerçekten güzel iş çıkartmış fbconan.

@italyano43, fbconan teamos takımındandır, adam yıllardır sistem yapar. bir yamuğu olsaydı şimdiye çıkardı kokusu. teamos'un saçma sapan torrent kotası yüzünden bir müddet sonra sistem indiremiyorsun. benim gibi orayı takip edip torrent kota sorunu olanlar varsa diye paylaştım bu sistemi tnctr'de de. tabi senin gibi bu sistemlere şüphe ile yaklaşanlara da saygı duyarım. herkesin tercihi kendisini bağlar. ben sadece bir alternatif olsun diye paylaşıyorum bu tarz çalışmaları yoksa buradaki arkadaşların paylaşımları ayrı. emeklerine sağlık hepsinin.

• Like 4
  • Thanks 3

nadiren, 2 saat önce yazdı:

bu sistemi eski laptopa yükledim. türkçe sorunsuz eklendi. 2gb ram'li n3060'lı bir laptop olduğu için orjinal win10'uyla çok kasıyordu.

nerdeyse işlem bile yapılmıyordu. şimdi çok rahatladı, gerçekten güzel iş çıkartmış fbconan.

@italyano43, fbconan teamos takımındandır, adam yıllardır sistem yapar. bir yamuğu olsaydı şimdiye çıkardı kokusu. teamos'un saçma sapan torrent kotası yüzünden bir müddet sonra sistem indiremiyorsun. benim gibi orayı takip edip torrent kota sorunu olanlar varsa diye paylaştım bu sistemi tnctr'de de. tabi senin gibi bu sistemlere şüphe ile yaklaşanlara da saygı duyarım. herkesin tercihi kendisini bağlar. ben sadece bir alternatif olsun diye paylaşıyorum bu tarz çalışmaları yoksa buradaki arkadaşların paylaşımları ayrı. emeklerine sağlık hepsinin.

Ben de TeamOS sitesine üyeyim. Orada kota sistemi yok. Oran sistemi var. Yani Yükleme/İndirme oranın 1!in üstünde ise hızlı bir şekilde indirme yapabilirsin.

fb conan'ın çok ssitemini kullandım. onlarca o sistemlerden alışveriş yaptım. 2008'de modifiye işletim sistemlerinin güvenirliği sayfalarca tartışılmıştı hey gidi .

Yanlız bu sistemlerde dil eklemesi sorun oluyor. Ona göre kullanın

AdemYakups, 15.03.2022 - 11:11 yazdı:

sanalda denedim.

sadece clear diye bir uygulama var onda şüpheli dosya denmiş.

Sanalda aynı zamanda ltsb2015 var aynı ram kullanım 750mb.

Please register to see this content.

Clear windows klasörlerini saydamlaştırılmaya yarayan bir uygulamadır.
Eski ss:
image.png.7e070697044162fcb78d48321dce2f42.png

• Thanks 1

tapfer, 4 saat önce yazdı:

Buna türkçe dil eklenip yeniden paylaşılma imkanı varmı?

Phoenix ve FBConan sistemlerini deneme fırsatım oldu gerçekten güzel ve stabil sistem yapıyorlar. İsoya dil ekleme olurmu bilmem ama kurduğun sisteme tr dil eklemek kolay. Bağlı oldugun ağı tarifeli ağa çevir yüklü gelen yazılımlardan update'i aktif et dil dosyasını indir hata verecektir. Pc'yi yeniden başlat aynı işlemleri tekrarla iniyor. %95 oranında türkçe oluyor sistem ama gayet akıcı 

• Like 2

FBConan'ın dili değiştirmeye dair bir rehberi vardı, ben o rehberden sorunsuz dili değiştirdim ama bazı kısımları hala İngilizceydi. Ona yapacak bir şey yok sanırım, sistem çok hafif, kararlı ve stabil. Tavsiye ederim, teşekkürler paylaşım için.

Edited by bulduren

dil değişimini bu sefer halletmiş eleman. zaten sağ tık'a da koymuş en fazla kullanılan ayarları. oradan language'ı seçin. türkçeyi yükleyin tamamdır. sonra isterseniz ingilizceyi kaldırabilirsiniz. tamamen türkçe oluyor. önceki sürümlerdeki gibi geri ingilizceye de dönmüyor. 1 haftadır kullanıyorum laptopta. şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz sistemi olmuş fbconan'ın.

• Like 4

ssistem akıcı gayet güzel tekrar baktım.En güzel sürümlerinden w10un.1909 sürümü gayet güzel.

Riskli durumlar buldu malvarebytes.İyi analiz etmek lazım temizse kullanılabilir.Ayrıca starback sanırım çok fazla talep ediliyor bana saçma geliyor nedense.Win8.1 için uygun win10un başlatı zaten güzel win11 de öyle.

resim.png.dfc5cd8bc2eabf371db9df92ba72708d.png

Spoiler

Malwarebytes

-Scan Options-

Memory: Enabled
Startup: Enabled
Filesystem: Enabled
Archives: Enabled
Rootkits: Disabled
Heuristics: Enabled
PUP: Detect
PUM: Detect

-Scan Details-
Process: 0
(No malicious items detected)

Module: 0

Registry Key: 0

Registry Value: 5
PUM.Optional.LowRiskFileTypes, HKU\S-1-5-21-3194102718-2341196334-2473969158-1001\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POLICIES\ASSOCIATIONS|LOWRISKFILETYPES, No Action By User, 6302, 251589, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.LowRiskFileTypes, HKU\S-1-5-19\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POLICIES\ASSOCIATIONS|LOWRISKFILETYPES, No Action By User, 6302, 251589, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.LowRiskFileTypes, HKU\S-1-5-20\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POLICIES\ASSOCIATIONS|LOWRISKFILETYPES, No Action By User, 6302, 251589, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.DisableMRT, HKLM\SOFTWARE\POLICIES\MICROSOFT\MRT|DONTOFFERTHROUGHWUAU, No Action By User, 6632, 676880, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.DisableMRT, HKLM\SOFTWARE\WOW6432NODE\POLICIES\MICROSOFT\MRT|DONTOFFERTHROUGHWUAU, No Action By User, 6632, 676880, 1.0.52528, , ame, , ,

Registry Data: 0

Data Stream: 0

Folder: 0

File: 0

Physical Sector: 0

WMI: 0

(end)

"device manager"da bayağı bir "ghost device"dan kalma sürücüler var

mesela ryzen... u işlemci toshiba disk gibi

hepsini teker teker sildiğim için ss koyamıyorum

ama isteyen bakabilir

bunun dışında hızlı ve güzel bir sistem

Edited by barto_club
  • Like 1

AdemYakups, 18.03.2022 - 15:16 yazdı:

ssistem akıcı gayet güzel tekrar baktım.En güzel sürümlerinden w10un.1909 sürümü gayet güzel.

Riskli durumlar buldu malvarebytes.İyi analiz etmek lazım temizse kullanılabilir.Ayrıca starback sanırım çok fazla talep ediliyor bana saçma geliyor nedense.Win8.1 için uygun win10un başlatı zaten güzel win11 de öyle.

resim.png.dfc5cd8bc2eabf371db9df92ba72708d.png

İçeriği Görüntüle

Malwarebytes

-Scan Options-

Memory: Enabled
Startup: Enabled
Filesystem: Enabled
Archives: Enabled
Rootkits: Disabled
Heuristics: Enabled
PUP: Detect
PUM: Detect

-Scan Details-
Process: 0

Module: 0

Registry Key: 0

Registry Value: 5
PUM.Optional.LowRiskFileTypes, HKU\S-1-5-21-3194102718-2341196334-2473969158-1001\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POLICIES\ASSOCIATIONS|LOWRISKFILETYPES, No Action By User, 6302, 251589, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.LowRiskFileTypes, HKU\S-1-5-19\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POLICIES\ASSOCIATIONS|LOWRISKFILETYPES, No Action By User, 6302, 251589, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.LowRiskFileTypes, HKU\S-1-5-20\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\POLICIES\ASSOCIATIONS|LOWRISKFILETYPES, No Action By User, 6302, 251589, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.DisableMRT, HKLM\SOFTWARE\POLICIES\MICROSOFT\MRT|DONTOFFERTHROUGHWUAU, No Action By User, 6632, 676880, 1.0.52528, , ame, , ,
PUM.Optional.DisableMRT, HKLM\SOFTWARE\WOW6432NODE\POLICIES\MICROSOFT\MRT|DONTOFFERTHROUGHWUAU, No Action By User, 6632, 676880, 1.0.52528, , ame, , ,

Registry Data: 0

Data Stream: 0

Folder: 0

File: 0

Physical Sector: 0

WMI: 0

(end)

normal başlat menüsüsağlıklı  arama yapamıyor. edge discord gibi uygulamaları bulamıyor.(lite sisem oldugundan kaldırılmış diye düşünüyorum.)