Jump to content

Crea Marka Masaüstü Pc ( Balıkesir )

zinnnn

Recommended Posts

300 tl yi alırım ama sana yalnızca içi boş bir kasa veririm o ücrete[/CODE]

:D

arkadaşım satıcı olarak sende haklısın ama senin istediğin parayı verecek olduktan sonra, gider sıfır alırım. piyasaya bakarsan seninkinden daha güçlü bir bilgisayar monitörüyle beraber 600-650 ye mal edilebiliyor + ekran kartıda paylaşımsız oluyor ki buda senin makineni alacak olanın ekstra yapması gerek bir masraf. sattığın bilgisayarın iyi olduğunu kabul ediyorum ama sonuçta ikinci el , ikinci el almanında bir avantajı olmalı yoksa niye alıyım!

sonuç olarak benim verebileceğim okadar, umarım başkasına daha iyi fiyata satarsın...

arkadaşım satıcı olarak sende haklısın ama senin istediğin parayı verecek olduktan sonra, gider sıfır alırım. piyasaya bakarsan seninkinden daha güçlü bir bilgisayar monitörüyle beraber 600-650 ye mal edilebiliyor + ekran kartıda paylaşımsız oluyor ki buda senin makineni alacak olanın ekstra yapması gerek bir masraf. sattığın bilgisayarın iyi olduğunu kabul ediyorum ama sonuçta ikinci el , ikinci el almanında bir avantajı olmalı yoksa niye alıyım!

sonuç olarak benim verebileceğim okadar, umarım başkasına daha iyi fiyata satarsın...

elbbeteki piyasa her an değişebiliyor,inişler çıkışlar herzaman olacak ama sadece ikinci el diye biçtiğin fiyat makul mu oda tartışmaya açık bir konu,bu ilanı kaldırıp yarın tanıdığımın yanına ******ürsem dediğim fiyata satacağımdan şüphem yok,zaten belirttiğim gibi birkaç gün daha ilan duracak ve kapanacak,sonuç olarak son cümlene hitaben İNŞALLAH diyeyim,teşk[/CODE]

elbbeteki piyasa her an değişebiliyor,inişler çıkışlar herzaman olacak ama sadece ikinci el diye biçtiğin fiyat makul mu oda tartışmaya açık bir konu,bu ilanı kaldırıp yarın tanıdığımın yanına ******ürsem dediğim fiyata satacağımdan şüphem yok,zaten belirttiğim gibi birkaç gün daha ilan duracak ve kapanacak,sonuç olarak son cümlene hitaben İNŞALLAH diyeyim,teşk[/CODE]

kardeşim merhabalar ben balıkesirdenim necatibeyde okuyorum eğitimdee fiyatta bişeyler yaparsan anlaşabiliriz.Lazım oluo işte öğrenciye ama bişeyler yap be kardeşim nasıl görüşebiliriz acaba?Birebirde görüşebiliriz istersen nerelerdesin sen balıkesirin..

kardeşim merhabalar ben balıkesirdenim necatibeyde okuyorum eğitimdee fiyatta bişeyler yaparsan anlaşabiliriz.Lazım oluo işte öğrenciye ama bişeyler yap be kardeşim nasıl görüşebiliriz acaba?Birebirde görüşebiliriz istersen nerelerdesin sen balıkesirin..

merhaba kardeşim,necatibey i biliyorum,ben merkezde değilim ama uzakta değilim sadece 30 dk lık bir mesafe var,fiyatta yapabileceğim tek şey biraz daha indirmek,cüzzi miktarda olacak oda,arkadaşlar 300 tl falan fiyat biçmiş ama şunu diyebilirimki 500 tl lik bir zararı asla göze alamam,8 aylık bir pc ve bir kusuru yok,tüm aksesuar hatta olursa pc masasını bile yanında verebilirim,oda az bir miktara mal olmadı bana,istersen arkadaşım bana öm den hotmail adresini yola daha rahat konuşalım[/CODE]

MASA İLE 500 VERİRİM. MASA TEMİZSE TABİİ. KARGONUN 20 SİNİ BEN ÖDERİM KALANINI SEN ..

NE DERSİN?

Arkadaşlar size örnek bir konfigrasyon söyliyeyim de havalarda uçmayın

İntel E5200 2.5GHz Dual Core 2MB cache 800Mhz 45nm

2GB DDR2

320GB SataII Harddisk

1024MB Ekran kartı Ati radeon (512MB yerleşik)

Atx Kasa

Klavye Mouse

DVD-Rw

22"LG Wide Screen LCD ekran W2234S

800TL

isterseniz arayın

icon13.gifDİKKAT: Forum İçerisinde Kişisel Bilgilerin Verilmesi YASAKTIR.

bu arada anakart İntel G31 çipsetli yani Core2Extreem Quad falan istediğini tak ileride :)

iki yıl da garanti var

MASA İLE 500 VERİRİM. MASA TEMİZSE TABİİ. KARGONUN 20 SİNİ BEN ÖDERİM KALANINI SEN ..

NE DERSİN?

mesafe sorunu yoksa masa senin olsun derim ama eğer uzaklık söz konusu ise o biraz zor gibi,kargo masrafında ise taraf benim zaten,orası sorun olmaz,fiyat 500 tl ye düşmüştür yarın ilan kaldırılacaktır,[/CODE]

fiyat 450 tl ye düştü,satamadık gitti,aklımdaki sistemi alacağım ama bekliyorum,buda son fiyattır[/CODE]

masaüstü pc ler fiyat olarak yerlere düştü neyazzıki alanda laptop alıyo konfigarasyon düşük 2006 nın teklonijisi içinde 2009 da alman garib max 350 eder oda işlemcinin hatrına ekran ob eksi ozellik.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...