Jump to content

1066 Ram Sorunu

embome

Recommended Posts

msi_k9a2_cf_profilelarge.jpg

Arkadaşlar Şimdi Elimde Msı K9A2-CF anakart vardı ve Sistemim Ocz Platinium 1066 Mhz lik Ramlarla Çalışıyordu Fakat Biosa Girdim Baktım

1066 Ramlar 667 de çalışıyor :) zoruma gitti. Öyle Böyle 800 e Çıkarttım.MSI nin Sitesinde ise Anakartımın 1066 Desteği Olduğu Yazıyor.

Ramlerin Voltajına Baktım 1.8 Diyo Ocz ye Baktım 2.1 diyo Bende Bios tan Voltajı 1.8 den 2.1 e çıkardım ve BUMMM :D anakart gitti

garantiye gönderdim bir Ay Oldu Nerdeyse Büyük İhtimal Yapamadılar Sıfırıda Yok Ya Parası Yada Bilmiyorum Ne Yapacaklar.

Bu Anakarttan Sonra Bi Anakart Alayım Dedim Almak İstediğim MSI 790Fx-Gd70 modeliydi ama 1 ay önce vatan da veya diğer firmalarda yoktu bende normal bişey alayım dedim ve GA-MA790X-UD3P aldım ve Ram problemim bundada devam ediyor bide bunu uçurmak istemiyorum yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum işlemcim amd 6000+ 3.0 ghz hyper transport desteği varMB-199-GI_400.jpg

:) anlaşılmayacak bir şey yok,mantıken hızlı ram ler : güçlü power, güçlü anakart ve güçlü işlemci,

istiyor :D doğrusuda bu. !!!!!!!!!!!

Evet Demek Sorun Bizde Birde Güçlü Kullanıcı Lazım :download1: :download1: :download1:

Neyse Bakalım Bu şekildede bir sıkıntı yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...