Jump to content

Windows Tüm Sürümler + Optimum Performans

akifkaragoz
 Share

Recommended Posts

akifkaragoz, 36 dakika önce yazdı:

Hafifletilmiş sistemlerden silinen dosyalardan bazıları Bilgisayarın Hardware ve Software arasındaki veri iletişimi ile ilgilidir. Ve silinmesi durumunda sistem Bilgi alışverişi yapamayabilir yada iso ya sıkıştırma yapıldıktan sonra kurulumda hata verebilir en basitinden Format esnasında sürücü bulunamadı hatası ,  Mesela hafifletilmiş iso ların geneli Enterprise LTSB ve LTSC versiyonlardır LTSB versiyonlar Çoğu driver desteklemeyebiliyor. ve hata verebiliyor bu yüzden tavsiye etmiyorum yine de tercih size kalmış. ben bu yüzden temiz iso paylaşıp hafifletme işini size bıraktım 

Saygılarımla ESENLİKLER DİLERİM

FELİCİO

İSO sıkıştırmakla sürücü hatasının ne alakası var ? 

Emre028, 09.04.2022 - 22:34 yazdı:

İSO sıkıştırmakla sürücü hatasının ne alakası var ? 

Bir zararı yok normalde. Oluşturan kişiye bağlı biraz. Arka planda sistemi takip eden şeyler gömebiliyorlar, bu bir tehdit oluyor kullanıcı için veya sıkıştırma esnasında başka 3.Parti yazılım kullanıldığı için hata ile karşılaşılabiliyor ben kimsenin ismini vermedim yada kimseyi suçlamadım . Bu yüzden değiştirilmemiş orijinal ISO dosyası öneriririm.

Zaten ESD sıkıştırma yapılırsa pek bir sorun olmaz , Ki zaten Microsoft un da tercih ettiği bir yöntem bu

Sürücüden kastım Format İşlemi başladıktan sonra Yüklenilebilecek sürücü bulunamadı hatasıdır. Sistem sürücüleri ile zaten gram ilişkisi olmaz bu saçma bir düşünce fakat Kurulumdaki hata %50 ihtimal oluyor. 
SAYGILARIMLA FELİCİO

akifkaragoz, 6 dakika önce yazdı:

Sürücüden kastım Format İşlemi başladıktan sonra Yüklenilebilecek sürücü bulunamadı hatasıdır. Sistem sürücüleri ile zaten gram ilişkisi olmaz bu saçma bir düşünce fakat Kurulumdaki hata %50 ihtimal oluyor. 
SAYGILARIMLA FELİCİO

Tam olarak nasıl bir ikilemdesin bilmiyorum :) 

Emre028, 16 dakika önce yazdı:

Tam olarak nasıl bir ikilemdesin bilmiyorum :) 

Herhangi bir ikilemede değilim kararım net kimseyi zorlamıyorum . Tavsiye sadece , Benim kimseyi kötülemek gibi bir çıkarım yok yanlış anladınız sanırım . Sürücü den kastım Format atarken kuruluma başla dedikten sonra Windows Yüklenecek sürücü , bölüm vs bulamadı gibi bir hata oluyor buda sıkıştırma yaptıktan sonra ek ayar yapılır veya bir şey gömülür ise yada sistem içerisinde boot klasörü olsun vs silinirse oluyor bu yüzden ve kullanılan iso ların eski versiyon olduğu için driver desteklemediğinden benim konularımda da driver hatalarınnın alındığını gözlemleyebilirsiniz. ayriyetten sistem içerisine gizli bir şey gömülebiliyor. çok eski ve donanımlar vasat ise Windows 7 yada Windows 8.1 kurulmalı ben kendi görüşümü öne sürerek önermiyorum bu yüzden temiz iso paylaşıp ayarları kullanıcıya bırakıyorum. TEŞEKKÜRLER

SAYGILARIMLA FELİCİO

• Like 1

Değerli arkadaşlar sürümler ve isoları güncellemek istedim Windows 7 lisans entegresini de kaldırdık tamamıyla orjinal MSDN sürümler upload ettikten sonra yeni konuda paylaşacağım. Teşekkürler 

• Like 1

• semsibey locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...